Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

valszeg én se bírnám eto'o-t, ha nem kedvelem meg mielött elkezdett nyilatkozgatni.. :D

 

ronaldora visszatáérve hát nem tudom.. az eredményességen biztos javítana (mint ahogy nálatok is fog ha odaigazol), de pl. nem tudom elképzelni, h - ha egyszer kijutnék a nou campba, akkor - odarohanjak hozzá egy autogrammért.. :S

 

aztán persze ha nyerne 3 bl-t a csapatnak, meg két aranylabdát, akkor már lehet büszke lennék rá, h a csapatomban játszik, de jelenleg csak azt tudom, h ha meglátom a vigyorgó fejét, már az irritál :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eto'o meg se fordult a vezetők fejében :D Ő már szinte senkinek se kell :lol:

 

3 lehetőség van

1: Megnyerik a BL-t és aranylasztis lesz Ronaldo akkor eljön hozzánk, mert MU-val minden lehetségest megnyert.

2: Nem nyerik meg és hosszabbít.

3: Megnyerik, de hosszabbít.

Link to comment
Share on other sites

Higut sajnálnám, de szerintem őt is be lehetne lassan építeni.

 

Saviola... hátttt.... ha bírja a padot maradjon. Oszt jóvan...

 

 

 

Friss hír, hogy ma este mégis pályára lép a Levante és LESZ MECCS! Örülök azért, nem kéne a futballba beleszólnia a pénzügyeknek. Bár ez lehetetlen, örülök, hogy ilyen szinten sportemberek...

 

 

Azért az még érdekes lesz, milyen lesz a mérkőzés, mert alapból 8 játékos jött el Valenciából Madridba, nem is készültek fel a Madrid ellen. Egyedül az edzőjük nézegetett videókat :lol:

 

Remélem azért nem alázzák meg őket :)

 

 

+ egy nagyon jónak tűnő hír: A Milan NEM INDUL JÖVŐRE A BL-ben.... remélem ebből mindenki levonja a konzekvenciákat és Kaká ügyét :)

Link to comment
Share on other sites

Kaká: "Két esetben hagyhatom csak el a Milant. Az egyik, ha az én céljaim és a klub céljai egymástól eltávolodnak. A másik, ha a vezetőség szeretne eladni, mert teljesen új kezdetet szeretnének. Nem hiszem, hogy ezek valamelyike is megeshet."

 

Kíváncsi vagyok marad vagy sem.Bár én már annyi nyilatkozatot olvastam .... :blink: Csak azt hiszem el,amit látok

Link to comment
Share on other sites

Kicsit megütöttük :)

 

Meg kicsit leigazoltuk Garayt a Barca elől 10 millióért.

 

Állítólag Laporta mindjárt sajtótájékoztatót tart és bejelenti az első igazolásokat. A sajtó tudni véli, hogy Alves és Keita lesznek azok. -speciel Keitát nem nagyon értem, miért megy el padozni, de ő tudja.-

Alves meg... ha oda akar menni menjen. Nincs szükség Madridban olyan emberre aki nem a fehér mezt akarja felhúzni.

 

 

 

Tegnapi meccsel kapcsolatban: Ramos egy állat :lol:

Link to comment
Share on other sites

A Real csábítja, Rooney marasztalja Ronaldót

 

Wayne Rooney, a Manchester United angol labdarúgója nem szeretné, ha csapattársa, Crisitano Ronaldo a szezon végén távozna az együttestől.

 

 

"Nagyon remélem, hogy hosszú ideig együtt játszunk még. Fantasztikus játékos, akivel briliáns dolgokat vihetnénk véghez" - nyilatkozta a válogatott támadó, akit a 2006-os világbajnokságon a portugálok elleni negyeddöntőben éppen Ronaldo "közreműködésével" állítottak ki, és az angol sajtó akkor úgy gondolta, a két játékos soha többé nem tud majd egymás mellett játszani. Sir Alex Ferguson vezetőedző azonban megoldotta a dolgot, és a két játékos a Premier League legveszélyesebb támadósorát alkotja.

 

Ronaldo ebben a szezonban 40 gólt szerzett, a Real Madrid pedig bejelentkezett érte, sajtóértesülések szerint minden pénzt megadna a szerdai, Chelsea elleni Bajnokok Ligája döntőjére készülő manchesterieknek.

Link to comment
Share on other sites

Egy kis hír:

 

Megvan a Real első igazolása

 

A spanyol bajnok Real Madrid leigazolta Ezequiel Garayt, a Racing Santander argentin válogatott labdarúgóját. "Fiatal, tehetséges védő, remekül beleillik a jövőképünkbe" - nyilatkozta Ramón Calderón, a királyi klub elnöke.

 

A Real Madrid tízmillió eurót (2.456.116.432 Ft) fizetett a futballistáért - akit korábban a Barcelonával is hírbe hoztak -, ugyanakkor elképzelhető, hogy a 21 éves játékos a következő szezonban még az UEFA-kupában induló Racingot erősíti majd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...