Jump to content
PirateClub.hu

A.C. Milan


etooo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Térdműtétjét követően Ronaldo nagyon elszántnak és határozottnak tűnik visszatérését illetően.

 

"Gyorsan szeretnk visszatérni a pályára." mondta Ronaldo.

 

"Képes vagyok hamarabb felépülni, mint az orvosok által prognosztizált kilenc hónap."

 

Amennyiben Ronaldo továbbra is ilyen hozzáállással kezeli sérülését, akár már a 2008-as év végén is visszatérhet.

 

hajrá! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Maldinit marasztalnák a szurkolók

 

“Paolo gondold meg magad!” “Capitano ne hagyd el a futballt, még mindig sokra vagy képes.” “Maldini egeydülálló, nem szabad feladnia.”, “Paolo továbbra is vezess minket, játsz tovább!” – ez csak néhány szurkolói üzenet, amit Maldini az Arsenal mérkőzés után kapott.

 

Maldini azonban úgy tűnik, már nem változtat véleményén, és határozott visszavonulását illetően.

 

"Nagyon nehéz lenne megváltoztatni a véleményem." -mondta

 

"Kívülről csak a pozitív dolgokat lehet látni, de én sokszor érzem a kisebb sérüléseket, és ezek miatt sosem lehetek teljesen nyugodt. Nagyon nehéz lenne folytatni a labdarúgást. A karrierem rengeteg dolgot adott nekem, emiatt már most elégedett lehetek."

 

Maldini reméli hogy a Bajnokok Ligája moszkvai döntője lehet pályafutása utolsó tétmérkőzése, természetesen győzelemmel lezárva.

 

Az tény, hogy van egy-két játékos akinél még így 40 évesen is jobb :lol:

Link to comment
Share on other sites

milan - palermo 2-1

 

g.: ambrosini, inzaghi

 

már kezdtem elkönyvelni sorozatban a harmadik döntetlen, de szerencsére pippo a 91. percben megszerezte a győztes gólt :)

 

megvan mostmár a negyedik hely, nem szabad elengedni, sőt előre kell törni a dobogóért!

Link to comment
Share on other sites

Kaká hosszabbított, a brazil klasszis 2013-ig marad a Milannál !

Az aranylabdás támadó középpályás fizetése nem megerősített sajtóinformációk szerint évi 6 millió euró lesz.

 

hát én a helyében nem biztos hogy maradtam volna.... :D

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk nem a legjobb csapattal állt ki a Milan (gondolom pihentetnek pár embert), ráadásul még sérülések is közbejöttek ezen a mecsen is <_<

 

MILAN (4-3-1-2):

Kalac; Oddo, Bonera, Kaladze, Jankulovski (Digao 46.); Gattuso, Emerson (Ambrosini 46.), Gourcuff; Seedorf (Paloschi 37.); Pato, Gilardino

Link to comment
Share on other sites

Hát megérdemelten nyert az Arsenal, csak az az idegesítő, hogy akkor rúgták a gólt mikor mi játszottunk jobban :( A másik meg, hogy elötte mindent blokkoltak a védők, vagy közelről is mellé lőttek az angolok, esetleg Kalac piszkált bele, erre egy ártalmatlannak tűnő szituációból 30 méterről kapunk gólt... :angry: Mostmár mindegy, remélem leglább a negyedik helyre odaér a csapat...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...