Jump to content
PirateClub.hu

Újpest, vagy Loki?


Ády28
 Share

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hát itt se lesz másképpen, mint a fradi vs. Újpest topicban... :lol:

Ugyanis a Loki kezetfoghat a fradival...Mondjuk a fradinak kevés volt tavaly a pénze a Lokinak megtúl sok...A fradi ezért esett ki és Loki ezért lett bajnok... <_<

Lefizetni a bírót az nem egy szép dolog...Úgy még az Újpest is bajnok lehetett volna, csak bennük volt annyi önbecsület, hogy nem fizették meg bőségesen a bírót... ;)

Link to comment
Share on other sites

Sajnos nem tudtam kimenni a Puskás Ferenc stadionba, mert vendégségben voltam de ott néztem az Újpest - setétvár meccset és én nem láttam semmi szabálytalanságot Rajczi ügyében, a spori meglátta h vérzik az orra a setétvári játékosnak és ezért állította ki Rajczi-t.

Link to comment
Share on other sites

... a spori meglátta h vérzik az orra a setétvári játékosnak és ezért állította ki Rajczi-t.

 

hogyne vérzett volna?! Már azon a héten egy edzésen összefejelt a csapattársával, és akkor vérzett, ez nem gyógyult be, épp elég volt a meccsen kicsit megnyomnia magának az orrát mikor odatette a kezét, és ebből vette a lapot hanacsek <_<

Link to comment
Share on other sites

akkor most már leírom ide is senki más csapatát, senki más játékosát nem írjuk le helytelenül, nem szidjuk, nem illetjük más más névvel..

 

vazze fáj hogy kikaptunk a puskásban, de attól még nekem nagyon is sok fehérvár drukker haverom van nem értem minek kell a fórumra hozni ezt a sílust amit mindenki elitél?

 

Link to comment
Share on other sites

hogyne vérzett volna?! Már azon a héten egy edzésen összefejelt a csapattársával, és akkor vérzett, ez nem gyógyult be, épp elég volt a meccsen kicsit megnyomnia magának az orrát mikor odatette a kezét, és ebből vette a lapot hanacsek <_<

 

Ok, ezt nem tudtam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

hát tv-n visszanézve azt kell mondjam hogy rajczi használta a könyökét de éppen csak annyira amennyire a mai fociban szabad, a lényeg a fehérvári játékos feje érintkezett rajczi könyökével, de rajczi háttal ált az esetnek ugyhoigy semmi szándékosság nem volt a mozdulatában, más kérdés hogy a szabály szerint ha vérző sérülést okozunk akkor minimum sárgát kell adni ami szvsz maximum járhatott volna neki,l csak hát mivel hanacsek (aki köztudot fradi szimpatizáns) ezt eléggé elnézte és szándékosnak itélte meg így pirossal büntette...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát tényleg könyökölt Rajczi,de egyáltalán nem volt vészes,nem volt az akkora könyöklés,voltak már ettől sulyossabb szabálytalanságok is,megtorlatlanul... <_<

Link to comment
Share on other sites

ja,a **** kellett uj sipra...:D

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

mindenkinek feltűnő volt, sőt, még a tavaszi, Győr elleni idegenbeli meccsünkön is készült egy kiírás arról, ahogyan "véletlenül" a debrecen javára alakultak az eredmények, és így megoldódtak az épp ellenfelükként pályára lépő csapatok pénzügyi gondjai. Mindenesetre ez érdekes.

Link to comment
Share on other sites

szerinted ki? Csakis az ÚJPEST :D

egyértelmű :lol: én a másik továbbjutora voltam kiváncsi :lol: :lol:

 

szerintem ez egyébként fölösleges kérdés volt, de félre az offal :D

kupában egyébként szerintetek milyen gólaránnyal ejti ki az Újpest a debrecent? :D

köztudottan sok gól szokot esni e két csapat meccsein. szerintem 4:2 ide :)

Link to comment
Share on other sites

szerintem ugy fog hajtani,mint a mérgezett egér... egyrészt mert az igényes táborunknak kell megfelelnie,másrészt hogy odavágjon nekik ;)

 

most lesz az idei legjobb éve neki,csak sassold ;) csak nehogy eligazoljon... <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...