Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bokaizomproblémái miatt további két hétre kidőlt a sorból az angol első osztályú Arsenal FC csatára, Robin Van Persie – tájékoztatott az Arsenal FC hivatalos honlapja csütörtök délután. A támadó két egész hónapig nem volt hadra fogható ősszel a londoniaknál korábbi sérülése miatt. // Van Persie december 12-én a Steaua Bukarest ellen tért vissza a pályára súlyos térsérülése után, négy napra rá pedig a Chelsea ellen csereként bizonyíthatott.

 

A holland válogatott játékos az Everton elleni, december 29-i összecsapást és a West Ham elleni újévi londoni derbit is kihagyni kényszerül.

 

A 2007/08-as idény során figyelemreméltó menetelést bemutató "Gunners" háza táján tehát nem mentes viharfelhőktől az ünnepek időszaka, a hétvégi Portsmouth elleni pontvesztés után letaszította őket az első helyről a címvédő Manchester United.

 

Arsene Wenger vezetőedző szerint ugyan nem kellene felfesteni az ördögöt a falra – a francia tréner szerint szó sincs arról, hogy krízisben lenne a pontvadászat elejétől vezető londoni együttes – tény azonban, hogy az év végére valamelyest alábbhagyott Fabregasék lendülete.

 

A gólokért felelős togói támadó, Emanuel Adebayor sem lát okot az aggodalomra, sőt legújabb nyilatkozata alapján rózsaszínben látja a jövőt Henry örököse:

 

"Ha esetleg Thierry Henry visszatérne az Arsenalhoz, egyáltalán nem lenne garantált a helye a kezdőcsapatban. Sőt, könnyen lehet, csak az én tartalékom lenne" – hangzott a támadó merész véleménye.

 

pfff...azért bayort bőven kivágnák a csapatből henry kedvéért ! dejó is lenne ha visszatérne :(:D

Link to comment
Share on other sites

Wenger véleménye !

 

A francia arról ejtett szót, hogy milyen helyzet állhat elő az Afrika-kupa idején az angol kluboknál.

 

„Úgy gondolom, ez a Chelseat sújthatja a leginkább azzal együtt is, hogy bárkit meg tudnak venni, korlátlanok a lehetőségeik.”

 

„De nélkülözniük kell Mikelt, Essient, Drogbát és Kalout, ez négy fontos játékos. Senki sem veszít ennél többet.”

 

„Ebben a tekintetben a Chelsea és a Portsmouth mögött vagyunk – de nem fogok erre hivatkozni, ha nem nyerjük meg a bajnoki címet, mert tudom jól kik hiányoztak a szezon kezdete óta. Mikor ők sérültek voltak, akkor sem panaszkodtam.”

 

„Amikor megvettük őket, természetesen számítanunk kellett erre az eshetőségre is. Ha ebben a periódusban elveszítesz 4 vagy 5 mérkőzést, nem nyerheted meg a bajnokságot, éppen ezért körültekintően kell eljárni, meg kell találni az egyensúlyt.”

 

„Az belefér, hogy kettő játékost elveszítsünk, de nem ötöt. Ez egy olyan probléma, amivel számolni kell.”

 

Forrás: itv.com

Link to comment
Share on other sites

sajnos a mecset nem láttam ,,nem tudom kik voltak pályán de vp szerintem sem sérült és ha láttam wenger hogy gáz van a 75.perc környékén még beküldhette volna... <_<

Itt a részletes info angolul !

Arsenal: Almunia, Sagna (Diaby 83), Senderos, Gallas, Clichy, Walcott (Bendtner 65), Fabregas, Flamini, Hleb, Eduardo, Adebayor.

Subs Not Used: Lehmann, Silva, Justin Hoyte.

 

Booked: Hleb.

 

Goals: Adebayor 21 pen.

 

Birmingham: Maik Taylor, Kelly, Ridgewell, Schmitz, Queudrue (Parnaby 61), Larsson, Muamba, Johnson, Kapo, O'Connor (Forssell 75), Jerome (McSheffrey 75).

Subs Not Used: Doyle, Martin Taylor.

 

Booked: Kapo, Ridgewell.

 

Goals: O'Connor 48.

 

Att: 60,037

 

Ref: Phil Dowd (Staffordshire).

 

 

Link to comment
Share on other sites

én a második félidőt tudtam normálisan nézni, hát az utolsó 10-15 percben már momentuma nem volt a city-nek, csak rugdosták el a kaputól a labdákat.. és amin meglepődtem, h az utolsó percekben nem csak egyszerűen előreívelgetett az arsenal, hanem próbálták akkor is a sok rövidpasszos gyors játékot játszani.. igaz gól nem lett belőle, de azért jó, h a kreativitás nem hiányzik a csapatból

Link to comment
Share on other sites

hát igen az jó...de erre szokták mondani hogy az eredmény számít utána az hogy hogyan érték el ! <_<:D

de nem kell még itt aggódni ..remélem még botlik a man utd :) egymás ellen játszanak még ? mert akkor is simán 3 pontos előnyre lehet szert tenni !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...