Jump to content
PirateClub.hu

Mit csinálsz ha nagyon de nagyon dühös vagy?


joxy17
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

A legdurvább dühkitörésem az volt amikr összevesztem a csajommal és a régi kocsimat akartam szétverni egy viperával, de hála istennek sikerült lefognia két haveromnak így csak egy betonoszlopon csattant a vipera de úgy hogy elgörbült. Amúgy meg amikor lelőnek COD2-ben akkor szokott az egerem nyekkeni. -nem szeretek veszteni :angry: -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Egyszer volt az hogy annyira ideges lettem,h qva nagyot akartam a falba verni a konyhába,aztán épp akkor anyám véletlenül közbelépett és....2hétig nem látott ki a szemén.Mostanában inkább azt játszom,h ha naon ideges vok,kirohanok az udvarra,felkapok egy követ és eldobom jo meszire.Ettöl annyira meg szokott rándulni a vállam,hogy majd összexarom magam a fájdalomtol,és akkor már azé vok ideges,h hogy lehetek ien hülye,de addigra már nincss annyi erö bennem,h szétverjek vmit

Link to comment
Share on other sites

:D én lefejelem a falat :D

Ahha! Így már minden világos! :lol: :lol: :lol:

 

Általában én is török-zúzok. :(

A minap a gép rágatott be olyan szinten, hogy összerugdostam az oldalát.

Ezt olyan jól sikerült kivitelezni, hogy az a lemez is elhajlott, amire maga az alaplap van felcsavarozva.

A videókártya, hálókártya, hangkártya kimozdultak a helyükről! :?

Most szépen ki van dekorálva. Azt hiszem sürgősen vennem kell egy új házat :D

Már egyszer előröl is rúgtam rajta, az is látszik, bár az nem ilyen látványos, mint a mostani :(

Link to comment
Share on other sites

Hát én változatosan kezelem a hejzetet, pl nyáron méregből felástam a kertet, van, hogy átmegyek a haveroké, oszt meünk tisztogatni(a várost a koromtó) pl ez a billenytyű, már 3bó van összerakva :P , de most nem verem a falat, mert nemrég festeni kellett...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...