Jump to content
PirateClub.hu

Melyik A Fontosabb Neked?


Raziel#666
 Share

Melyik a fontosabb neked?  

237 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a fontosabb neked?

    • Grafika
      34
    • Játékélmény, kihívás
      105
    • Hangulat, sztori
      98


Recommended Posts

Lehet hülyeséget kérdezek, de ezen sokat szoktak vitatkozni.

 

Grafika - itt egyértelmű mire gondoltam

Játékélmény, kihívás - itt pl. amit egy játéktermi játék játszásakor érzel düh és öröm

Hangulat, sztori - ez is egyértelmű; pl. nem bírsz felálni a géptől mert annyira jó a sztori

 

Írjatok a szavazatotokra példa játékot.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én azt mondom hogy a grafika nem a legfontosabb egy játékban...van olyan jáék, aminek olyan a grafikája, hogy leesek a székről, de aztán semmi történet...na ez a tipus nem annyira fog meg engem!

van az aminél a grafika nem a legjobb, de olyan történetet irtak alá, hogy az mindent kárpótol ( SW: KotOR )

nekem a grafika nem fő szempont egy játéknál, ha az tetszik!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1értelműen a sztori, hisz ha valaki igazán játszani akar, az részese akar lenni a történetnek is, és a jó sztori magával ragadja, és ezáltal élvezi a játékot.

1. sztori

2. kihívás

3. grafika

 

sztem ez a helyes sorrend...

Link to comment
Share on other sites

Két példát tudok felhozni:

1) Diablo II: nagyon gyenge grafika, viszont a hangulat és a játékélmény mindenért kárpótol.

2) Néha még most is nekiülök egy-két szinte teljesíthetetlennek tűnő C64-es játéknak.

 

NEM A GRAFIKA A LÉNYEG!!!!

(szerintem, bár ez is fontos lehet manapság)

 

B)B)

Link to comment
Share on other sites

igaz a grafika nem annyira fontos egy jó játéknál....inkább a játékélmény,sztori és a hangulat ilyen például a Lineage 2 aminek nem a legjobb a grafikája mégis eszméletlenül jó vele játszani.....nemmondom a Farcry-nál gyönyörü volt a tenger és a környezet is, de én nem tapasztaltam azt a játékélményt, ha már az FPS-eknél tartunk akkor nálam ezen a téren a Half-Life 2 mindent visz mert nemcsak a hangulat, sztori hanem a grafika is gyönyörü volt.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sztem a hangulat és a sztori a legfontosabb. A másik 2 dolog sem elhanagolható mivel biztosan nem fogok elkezdeni játszani egy 0 grafikájú játékkal. Akkor már inkább olvasok egy könyvet :D

De pl. egy jó sztori és hangulat könnyen magasba emelhet egy olyan játékot is aminek a grafikája nem épp a legjobb. Pl. az egyik kedvenc játékomnak, a Fahrenheit-nek sincs korszakalkotó grafikája mégis 3-szor végigjátszottam és minden alkalommal oda tudott szegezni a gép elé :)

Link to comment
Share on other sites

Grafika nem árt ha van.De vegyük a Fallout-ot.Régi grafika viszont nagyon jó sztori.De a Prince of Persia-kat se szeretik mert gondolkodni kell benne.Pedig nagyon jó grafika és a harc.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Dosbox alatt játszottam vele, de úgy nem az igazi. Remélem így játszható lesz (az irányitás picit nehéz volt).

Nagyon köszi érte!

Akinek ez bejön annak ajánlom a Flashback c. játékot.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Én a Betreyal At Krondor-nal jobb crpg-vel még nem játszottam, pedig 1994-es game. Szerintem a legtöbb mostani játék nem tudja visszaadni a régi játékok hangulatát.

A probléma -szerintem- az, hogy a grafika területén átestek a ló túloldalára. Szinte minden játék már szimulátor és emiatt engem személy szerint már nem kapcsol ki annyira! És egyre több primítiv játék kerül piacra!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...