Jump to content
PirateClub.hu

Új "főtámogató"


kemu
 Share

Recommended Posts

Sziasztok,

 

Gondolom sokaknak váratlan lesz a dolog, de a tegnapi naptól én kezelem az oldalt, a fórumot, a tárhelyet stb...

 

Patai László vagyok, kb. 15 éve foglalkozom különböző internetes közösségekkel, jelenleg a WordPress Magyarországot (wphu.org) gondozom a szabadidőmben.

 

Mivel a Tibor jelenleg nem tud megfelelően részt venni az oldal életében az elfoglaltságai miatt, így jobbnak látta, ha más veszi át a fórumot tőle.

 

Félreértés ne essen, semmibe nem szeretnék beleszólni, hiszen ez egy közösség, amit a tagok építenek.

 

Amit eddig tettem:

 

- vettem egy fórum liszenszt, hiszen az új IPB nagyon szuper, tele egy sor hasznos funkcióval. - 275$ volt, de ez elengedhetetlen a törésmentes üzemeltetéshez

- új szervert vásároltunk, hogy ne legyen fennakadás

 

Éves szinten kb. 4-500.000 Ft-ot tudok felajánlani az oldal működésére, üzemeltetésére stb...

 

Ez az összeg elmegy a fórum liszenszre, szerverre és rendszergazdára.

 

Az oldallal semmilyen üzleti tervem nincs, egyszerűen csak tetszik amit csináltok és módomban áll támogatni.

 

Elérhetőségem: pirateclub@readvert.hu

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Tudom, hogy az elmúlt hónapokban/években sok olyan dolog felmerült, amit eddig nem tudtatok megcsinálni. Mivel egyébként jómagam fejlesztő lennék, szívesen részt tudok venni bármilyen újításban, módosításban.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tudom, hogy az elmúlt hónapokban/években sok olyan dolog felmerült, amit eddig nem tudtatok megcsinálni. Mivel egyébként jómagam fejlesztő lennék, szívesen részt tudok venni bármilyen újításban, módosításban.

 

Nem akarlak már az elején fárasztani de ha már felhoztad :) íme egy probléma.

 

Többször nem tölti be az eszköztárat szerkesztésnél, és csak az oldal frissítésével lehet kilépni belőle, majd újrapróbálni a szerkesztést addig még nem sikerül(1x-2x):

954521718p1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Többször nem tölti be az eszköztárat szerkesztésnél, és csak az oldal frissítésével lehet kilépni belőle, majd újrapróbálni a szerkesztést addig még nem sikerül(1x-2x):

 

Ma későn frissítem az új verzióra a fórumot, lehet megoldja ezt is. Várjuk meg :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...