Jump to content
PirateClub.hu

Apple iPhone & iPod Touch & iPad


Hef
 Share

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Biztosan úgy lesz mint más országokban.Előfizetéssel 50 körül lesz és a havidíj szerintem minimum 5 ezer lesz :) Kétlem hogy én előfizetéssel meg tudnám venni mert havi 5-10 ezer forint egy teló miatt sok.És ki sem használnám a csomagokat .... :mellow: Remélem árulják majd kártyásan is de ez nem biztos mert drága kártyás telót nem nagyon látni.

Link to comment
Share on other sites

De Angliában és olaszországban már van kártyásan, lehet hogy máshol is csak nem hallottam, lehetne az iphone a kivétel :)

 

Közben eszembe jutott még valami kis apróság is, nem fontos de nekem az lenne, mikor megveszed a mobilt ugyebár kibontják a boltban és ott aktiválják a szemed előtt, namármost így már nincs meg az érzés amikor otthon leülsz az ágyra az originált iphone csomag mellé és te vagy az első aki kibontja, ami minden új vásárlásnál megvan, például megveszed az új laptobod, kicsomagolod, először beüzemeled... remélem mindeki érti :) lehet hogy nem lesz iPhone-om mert nem akrok előfizetést, és lehet hogy nem árulják majd nálunk kártyásan, de ha venni fogok ez hiányozni fog :(

Link to comment
Share on other sites

Jobs papó azt mondta "200$ all around the world" úgyhogy ha nem, lehet panaszt tenni valami uniós fogyasztóvédelmis szuperbürokratikus hivatlnál vagy személyesen Steve bácsinál =D

Én személy szerint (vodás mivoltom miatt) megvárom még megjelennek a második turnusos függetlenített telók mert gondolom én azok is olcsóbbak lesznek és majd ha lemegy a nagy vásárlási láz az is leviszi az árat és majd akkor megveszem... vagy nem =D jövő zenéje =D

Addigis elvagyok a motov3xx-szel és az ipod touchal =D

Link to comment
Share on other sites

szerintem is mindenhol maximum 200 dollár az alapár,legalább is annak kéne lennie,de a szolgáltatók kitalálták hogy drága havidíjas előfizetéshez kötik és így már rögtön nagy hasznuk van.Kártyásan vagy függetlenül is lehet kapni pár országban de árban azok jóval 200 dolcsi fölött vannak .

Link to comment
Share on other sites

Én is olvastam a hírt meg láttam a videót, mostmár hamarosan kiis adják a Pwnage Tool 2.0 -t :)

 

Szombaton megyek horvátba, nemtudjátok horvát benne volt e az első 22 országban? A Steves videót nicns ekdvem megint emgnézni :)

Link to comment
Share on other sites

hát ha szeretnél egy iphone 3g-t akkor várj :D ha csak egy egyszerű telefon kell amit főként zenélésre és telefonálásra használnál akkor nincs értelme sokat várni. Bár télen biztosan lesznek akciók karácsony tájékában mind a szolgáltatóknál mind a gsm boltokban :)

Link to comment
Share on other sites

Csatlakozom polip14-hez. Ha csak egy egyszerű telót akarsz akkor vegyél nyugodtan. De ha iPhonet, akkor se kell sztem 1-1,5 hónapnál többet várnod rá! Türelem iPhonet terem. Ja! Mindenkinek tudom ajánlani az asztali állványt - 2-t is árulnak mindet Amcsiba- nagyon királyul néz ki benne, télleg olyan, mint egy mini mini iMac. Tök vicces ahogy a 2 egymás mellett van, ha épp átrakok vmit iPhone-ra :D

Link to comment
Share on other sites

Áhh! Annyi biztos nem lesz! Mikor az első geneárciósokból behozták a "függetleneket", a 16GB-os volt 110.000 ropi a 8GB-os meg 90-95 ezer! Hogyha valaki el akarja adni, akkor meg úgy se fogja hónapokig drágán adni, mert senkinek nem fog kelleni! Pontosan mondjuk nem lehet megmondani az árát (sajnos).

Link to comment
Share on other sites

Hát az érdekes mert még mindig annyiba kerül a 8GB-os

http://www.argep.hu/product_417370.html

 

Olaszországba árulnak független új phone-t 499€ a 8GB-os 569€ a 16GB-os.

499€ ~ 115e Ft

Meg eBay-en is 2.000 $ ért dobálják.

Link to comment
Share on other sites

Egyb a 2.0-ás szoftvert függetleníteni még nem lehet. A Pwnage Tool 2.0-val csak cuccokat lehet telepíteni rá...

 

Ez az eszköz kifejezetten szoftverek telepítésére lett kifejlesztve. Működéséhez kifejezetten iPhone 2.0-ás szoftverre van szükség. Szolgáltatók által lekódolt telefonok feltörésére nem alkalmas. Az új iPhone 3G-k esetében megváltoztatták a beépített kódoló hardver típusát, így erre most nincs lehetőség.

 

beszeljukmac

Link to comment
Share on other sites

fel fogják azt törni még karácsony előtt . már dolgoznak rajta de ez a progi valóban csak az apple által nem jóváhagyott szoftverek telepítését teszi lehetővé.amúgy én egyre inkább kezdek úgy dönteni hogy nem veszek iphone-t.Kb egy időben érkezik majd az érintőkijelzős nokiákkal és a motorola két elég jó modeljével. Főleg hogy még függetlenül valószínű hogy 100 körül lesz míg a motorola wifi-s telóját már 80 ért meg lehet venni(nem érintőkijelzős de az engem nem hat meg) és a nokia érintős telefonja sem csúcskategóriás lesz (ettől még ide-oda veri az iphone-t tudásban[elvileg] )tehát ez sem nagyon lehet drágább 80-90 nél .

Link to comment
Share on other sites

Hát az igaz és én mondjuk 60nál többet nem adnék egy telefonért még ha hegeszteni tud akkor sem :D

Nyár végén veszek egy W910i-t vagy lehet hogy valami újabb walkman telefont pl. W960i de akkor tovább kell várnom h 60 alatt legyen az ára...

Link to comment
Share on other sites

nekem nagyon teszik 6 honapja kb hogy megvan haverral kimentünk ausztriába de ot nem volt és áttugrottunk Madridba ahol minde getto vooooltt de ott volt tök alcsó kb olyan 45000 ft asszem ha jól számoltam de megérte mert egy okska készülék thx aki csinálta ja meg az up-ot!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Augusztus 22. és 180000 kemény magyar forint (a független készülékért) az a két szám, ami az összes hazai iPhone őrültet lelkesedésben tartja a mai napon. Több helyen is felmerült ez a dátum és ez az összeg, de megerősítést, vagy forrásmegjelölést sehol nem találunk, mindenhol belső információkra hivatkoznak.

 

A Mobilarena.hu megkeresésére a T-Mobile elmondta, hogy a készülék biztosan kapható lesz még az idei év folyamán, azonban sem az árat, sem a felröppent dátumot nem kommentálták. Ez alapján még néhány hetet biztosan várnunk kell arra, hogy kiderüljön, hogy a pletykának mekkora a valóságalapja. Egyelőre tehát sem a fenti időpont, sem az említett ár nem került megerősítésre.

 

 

Ha az ár valós akkor elmehetnek a francba...Szinte semmit sem tud jobban és drágább mint egy profi pda ? Előfizetéssel lehet nem lesz ilyen drága de akkor is minimum 60-nak kell lennie ami szintén elég húzós ha különféle csomagokkal adják csak.

Link to comment
Share on other sites

nem értem miért kell ilyen drágán adni bár akinek nincs rá pénze az nem veszi és kész :D úgy látszik nekem sem lesz ha csak meg nem nyerjük a lottót. :D Beérném egy Motorola Zn5-el vagy akár egy érintős nokiával ha valóban felső-közép kategóriába érkezik mert akkor a motorola ára körül lesz. :P

Link to comment
Share on other sites

Úgy látom "kedves" magyar emberek, megint a legnagyobb hülyeséget csinálják. Le*****ák, hogy máshol mennyi az iPhone, itthon jóóóóó drágának kell lennie, mert csak akkor lesznek milliomosok. Ha télleg 180.000 lesz - amit kétlek - akkor senki se fog venni. Amúgy az xms-en 52.000ért írják (na meg azt, hogy hamarosan). Az árgépet meg körülbelül 5 évente 2szer frissítik, szal ami ott fönnt van iPhone ár az eléggé hibás. Amúgy ha már ennyire az ár a fő téma, akkor arra, h mért kerül ennyibe, csak 1et mondok: Apple! Ez olyan, mint ha azt kérdezgetné mindenki, h Rolls Royce mért drága...!

Link to comment
Share on other sites

az indexen rendes teszt van róla. Tudásban nem nagy szám . Őszintén megérni első kiadást venni mert arra is rá lehet rakni a 2.0-ás rendszert és gondolom a frissítéseket is . nekem 3g és gps nem kell másban sokkal nem jobb. Kamera maradt "égés" a felhasználóbarátság meg ott van az előző gen.-ben is.Szerintem ha kijön t-mobilnál akkor akár 80-ra is lemehet az első kiadás ára. és az már megéri 2.0-ás szoftverrel.

 

http://index.hu/tech/mobil/nmht080727/

Link to comment
Share on other sites

hát például lehet rá letölteni programokat ingyen vagy pénzért ezzel is tudod bővíteni a tudást,meg gondolom sok mindenen javítottak. A 2.1-esben állítólag lesz már copy-paste is ....

Szóval akinek nem kell 3g és egyenlőre még buta gps annak karásonyra egy "olcsóbb" első generációs szerintem nem rossz vétel bár én igazából nem számolok azzal hogy azt veszek a vaku nélküli gyenge kamera miatt és hogy renedesen merülget ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...