Jump to content
PirateClub.hu

Mondjunk olyan játék hibákat (booh)-okat amelyek viccesek.


martin65
 Share

Recommended Posts

Annyit kérek hogy a játék nevét írjuk ki így:

 

 

-Prince of persia the two trones: ez nagyon durva volt az egyik részben elkezdett körülöttem járkálni egy nyilas oszt nem lehetett megölni csak járkát de vagy 5 órát aztán lelőttem (valahogy).

 

-Wolfeinstein: Meglőttem egy embert benne elektromos fegyverrel---> elkezdett rezegni és aztán abbahagyta mikor azt hittem meghalt, elindult felém és 4-6 másodperc múlva felugrott és háttal le esett.

 

 

 

Akkor hajrá aki jókat mond azt pontozom.aki 1. lesz az kap egy rapidshare tárhelyet 1 hónap ingyen prémium taggsággal.

 

Hajrááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

(olyat mondjatok ameik megtörtént)

 

 

eddig : -Brendon 13:= 7 pont

- peterfisz := 3 pont

- Robinho11:=2 pont

-

Link to comment
Share on other sites

Haverom mesélte, hogy olyan bugos volt Hyjal, hogy a boss is őket ütötte, aztán kemény Thrall nekiment a moboknak, de azokkal már nem bírt. Nem túl vicces így, de jó érzés volt kiröhögni. Azóta kijavították.

Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia Warrior Within : Beragadtam a falba (futás közben csak ''beestem''), és újra kellett indítani a játékot az utolsó mentéstől. Elég idegesítő volt.

 

GTA SAN ANDREAS : Felugrottam egy vonat tetejére, és egy csomó idelye a tetején voltam mikor egyszer csak eltűnt a semmiben, én meg csak elkezdtem forogni megintcsak a semmiben :D

Link to comment
Share on other sites

az Assassin's creedben valamit elnyomtam mert amikor másztam a falon hirtelen egy másik helyen(pályán belül) a levegőben voltam és úgy nézett ki mintha ki törött volna mindene meg leestem a maprol amikor lovagoltam

 

Crysis-ban amikor ott ugráltam össze vissza akkor leugrottam a legmagasabb pontról és túléltem ennek a magasságnak az 1/4-éről leugrottam szörnyet haltam meg egyszer egy tyúkkal megdobtam az egyik koreai-t az meg repült egyet és meghalt

 

Még annó aikor még a gyenge gépem volt akkor arra ráraktam a GTA 4-et (megjegyzem 512 mb ram 400MHz-n és egy 3000+ proci elkezdem a gamet meek amikor kiérek a kikötőből azonnal a levegőben mentem kicsit furcsáltam hogy mért estem le a tetős üldözéskor

 

Viper racing: régi játék van egy gom aminek a segitségével elkezd lebegni a kocsi ezt lenyomva tartottam ugy kb 3 percig (de addig nem néztem oda) és annyit láttam hogy egy szál kerék áll egymagában

 

Dark Messiah of Might and Magic: egy pályán elkezdtem elindítani a csapdákat amikor egyszer elvágtam egy láncot akkor rendben elsült meg minden eindultam és egyszer csak fekete lett a kép később rájöttem ha elteszem a fegyvert elűnik de nem volt hasznos mert csak azzal lehetett harcolni meg azért hogyha legalább a képernyő fele feketeség elég nehéz volt harcolni

 

meg sok játénál valahogy kimentem a pályáról mászok egy kicsit és már vége is annak mert valami glitcheket találtam

 

remélem ennyi elég :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prince of Persia - Sands of Time: amikor a lifttel megyünk fel a kincses toronyba, hogy megtaláljuk a homokórát és egy valag homokzombi támad ránk. 2x nem lehetett megcsinálni a pályát, mivel az egyik dögöt nem lehetett kinyírni. Mintha okos lett volna: kitért a szaltós vágásaimtól. :o

 

Dead Man's Hand: a 2. pályán néha az egyik ellenfél halhatatlan/golyóálló lesz, és újra be kell töltenem a pályát, hogy megölhessem. :D

Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia: Warrior Within - amikor ki kellett húzni 2 könyvespolcot, akkor az egyik kijött annyira a falból, h a fal és aaz között átlehetett menni---de a könyvespolc belül üreges volt én belementem és beleszorultam. Újra kellett indítanom mert csak pörögni tudtam félig a könyvespolcban, félig kint.

 

GTA San Andreas- Motorral mentem az egyik reptéri aluljáróba..egyszer csak nekiütköztem az egyik oszlopnak de a köv. pillanatban meg csak annyit látok, h zuhanok a semmibe és akkor földet érek egy katonai bázison. Akkor egyből felment a körözési szintem és persze rám támadtak tankostul mindenestül.

 

egyelőre ennyi jutott eszembe

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...