Jump to content
PirateClub.hu

Amikor a Télapónak elfogy a nyugtatója...


Brendon13
 Share

Recommended Posts

Szeretnék eggy lyó játék űrköszpontot karcsira. Jó fijú vótam egész évbe.

 

BaRTi ÜDvZLeTTeL: Billy

 

Kedves Billy!

 

Csodaszép helyesírás. Jó úton haladsz a gyepmesterré válás irányába. Mi vó'na ha egy nyavalyás könyvet küldenék, amiből megtanulnál írni és olvasni? Az űrközpontot pedig a bátyádnak adom, legalább Ő tud helyesen írni.

 

Mikulás

 

Kedves Mikulás!

 

Jó kislány voltam egész évben, és csak azt szeretném kérni, hogy a világon mindenki békében és boldogan élhessen.

 

Szeretettel: Sarah

 

Kedves Sarah!

 

A szüleid biztos marihuánát szívtak, amikor megcsináltak, nem?

 

Mikulás

 

Kedves Mikulás!

 

Három éve folyamatosan írok Neked, hogy hozz nekem egy tűzoltóautót. Kérlek! Idén nagyon-nagyon szeretnék egy tűzoltóautót kapni!

 

Szeretettel: Joey

 

Kedves Joey!

 

Hadd kárpótoljalak! Amíg alszol, fel fogom gyújtani a házatokat. Több tűzoltóautód lesz, mint amennyivel tudnál kezdeni valamit.

 

Mikulás

 

Kedves Mikulás!

 

Nem tudom, tudod-e teljesíteni, de én karácsonyra azt szeretném kérni, hogy a papi és a mami kibéküljenek. Kérlek, néz utána, mit tehetsz!

 

Szeretettel: Teddy

 

Kedves Teddy!

 

Mit képzelsz? Tegyem tönkre a papád meghitt viszonyát, amely még mindig tart a pótmamáddal? Apád úgy döngeti ezt a nőt, mint a hurrikán a zsalugátert, fiacskám. Hadd hozzak Neked inkább egy doboz Legot!

 

Mikulás

 

Kedves Mikulás!

 

Kérlek, hozz nekem még több Pokemonos kártyát! Az összes barátomnak több Pokemonos kártyája van, mint nekem. Kérlek, tedd meg, amit csak lehet!

 

Szeretettel: Michelle

 

Kedves Michelle!

 

Ez istentelenül idegesít. A kölykök követelik a szüleiktől, hogy vegyenek nekik többszáz dollár értékben ilyen vacak kártyákat, és egyik taknyos sem képes normálisan megtanulni játszani vele. Hadd hozzak Neked inkább valami izgalmasabb dolgot, például egy jó kis társasjátékot!

 

Mikulás

 

Kedves Mikulás!

 

Akarok egy új biciklit, egy videojátékot, egy vasútat, néhány G.I.Joe katonát, egy kutyát, egy dobfelszerelést, egy pónit és egy tubát.

 

Szeretettel: Francis

 

Kedves Francis!

 

Ki a fene ad ilyen nevet a gyerekének manapság?

 

Mikulás

 

Kedves Mikulás!

 

Mit csinálsz az év többi 364 napján? Játékokat készítesz?

 

Baráti üdvözlettel: Thomas

 

Kedves Thomas!

 

Minden játékot Kínában készítenek. Van egy öröklakásom Vegasban, és ott töltöm az időm nagy részét; fogdosom az italoslányok fenekét, és elkockázom az összes pénzem. Hé, TE akartad tudni!

 

Mikulás

 

Kedves Mikulás!

 

Tényleg látsz minket, mikor alszunk, és tudod, mikor vagyunk ébren, mint ahogy a dalban is van?

 

Szeretettel: Jessica

 

Kedves Jessica!

 

Te ennyire naiv vagy? Sok szerencsét mindenhez, mostantól kezdve nem megyek hozzátok.

 

Mikulás

 

Kedves Mikulás!

 

Nagyon-nagyon szeretnék idén egy kiskutyát. Kérlek, kérlek, kérlek, KÉRLEK!

 

Timmy

 

Kedves Timmy!

 

Ez a nyafogós, kunyerálós duma lehet, hogy a szüleidnél működik, de

 

nálam nem. Idén megint pulcsit kapsz.

 

Mikulás

 

Legkedvesebb Mikulásom!

 

A mi házunkon nincs kémény. Hogy jutsz így be hozzánk?

 

Szeretettel: Marky

 

Kedves Mark!

 

Először is, ne nevezd magad "Marky"-nak, ezért rúgdosnak seggbe az iskolában. Másodszor, nem házban laksz, hanem egy lepusztult paneldzsungel egyik lakásában. Harmadszor, a kéglibe az ablakodon keresztül mászok be, ahogy a betörők is teszik. Szép álmokat!

 

Mikulás

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...