Jump to content
PirateClub.hu

Rekviem egy álomért


ramones_77
 Share

Recommended Posts

miről szolt igazabol ez a film vagyis kiröl vagy kikröl ? mert a szinészi teljesitmenyek nem tul nagyok sztem.. a törtenet igazabol semmire nem öszpontosit.. se az emberek kapcsolatara se a heroin fügoseggere .bar ezt nem emlitik hogy heroint lőnenek.. csak az en hozzaertesem alapjan ugy iteltem meg. .. apropo.. a heroin függősegel jaro elvono tüneteket a film valahogy a hattörbe szoritotta.. mert nem lehetett semmi ilyesmit latni.. . a masodik elmeletem szerint ami ertelmet adna a filmnek az az hogy bemutassa a szereplök lelki leépüleset. a nagyi agyat a vegen kimossak. a fiu karja rameny a narkozasra. a fekete csavot lesittelik. a csaj pedig hat prosti lessz.. a narko miat...

 

 

ha vannak valakinek mas elmeletei a filmről az irjon egy privat üzenetet a temat nem olyan gyakaran olvasom majd.. es telleg erdekel hogy mas emberek mit lattak a filmben hogy lattak...

 

Link to comment
Share on other sites

ez csak egy 40 perces "játékfilm" szerűség sztem, 1 mondanivalója van; a drog rossz :o

 

az elvonási tünetekről annyit h volt egy jelenet mikor a feka csávó fekszik a börtönbe és ott izzad,szorong...stb

 

én meg voltam a filmmel elégedve, bár nem ilyenre számítottam de jó volt

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

40 perces?? szerintem nem jóra gondolsz...amiröl ramones írt az egy 100 perces dráma....de viszont a mondanivalója az tényleg az h a drog az rossz! pontosabban a keményebb drogok...meg h milyen következményi vannak annak ha az ember függő lesz... szerintem egy nagyon jó és tanulságos film! és a zenéje is iszonyatosan ellett találva...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem valamivel összekeverted, mert köze sincs a játékfilmhez, és korántsem 40 perces.

 

A film témája a függőség. Nem konkrétan a heroin-függőség, pl ott van a filmben gyógyszer függőség is.

 

Szerintem ez egy alap film, csak nem mindenki érti. Úgyhogy csak arra tudok gondolni, hogy Te nem értetted ezt meg, vagy nem volt közöd az ilyen dolgokhoz, ha azt mondod rá hogy egy játékfilm.

 

Egyébként fel tudom tölteni a filmet, ha újra szeretnéd nézni.

Link to comment
Share on other sites

November 29-én adja az M1, akkor talán megnézem. Clint Mansell, Lux Aeternája kultikus rangra emelkedett.

akinek a zene névről nem ismerős, számos trailerben hallhatta

http://www.youtube.com/results?search_query=lux+aeterna+clint+mansell+&search_type=&aq=6
http://www.youtube.com/results?search_query=requiem+for+a+dream&search_type=&aq=0&oq=reqi

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Csak nemrég néztem meg, de teljesen lesokkolt. Megmutatja, hogy mik az árnyoldalai (miért, van jó oldala is:?) a drogfüggőségnek, mi lesz belőled, ha rászoksz. A zenéjét eszméletlenül jól eltalálták, még rátesz egy lapáttal az egészre. Mikor vége lett, legalább fél óráig csak bámultam magam elé...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...