Jump to content
PirateClub.hu

Golemkonzol


davedane
 Share

Szerinted milyen a bolt?  

27 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. jó vagy rossz? (Most kiderül)

    • 15
    • ELFOGADHATÓ
      6
    • ROSSZ
      6


Recommended Posts

Sziasztok.

 

Rengeteg jót,rosszat hallottam már erröl a boltról,viszont ez a bolt rendelkezik a legjobb úgynevezett konzol átalakítással.

Hisz itt már pl: egy xbox360-at megkaphatunk flashelés-el,hűtésmod,és hűtéskésleltetéssel.

Légyszíves aki már vásárolt ott írja le a tapasztalait a bolt-ról.

 

Előre is köszönöm

 

 

Akkor én el is kezdeném.

Amiket én eddig hallotam,a fele szerint jó,a másik fele szerint rossz.

 

Jó alatt,megbízhatóság,gyors futárszolgálatot,és elég jó árakat értek.

Rossz alatt azt,hogy pld

a garancia kacsa,

a csavarokat nem húzzák meg rendesen,tehát a szentlélek tarja,

a flashel-és régi

 

De én eddig nem vásároltam ott úgyhogy nálam eddig pont 50% tehát ELFOGADHATÓ.

Link to comment
Share on other sites

Én náluk vettem, és nincs semmi gond a box-al. Bár véletlenül hibás Joypadot küldtek, de egy héten belül(posta miatt volt ennyi idő) egy szó nélkül kicserélték. A játékok mennek, a flashről viszont semmit nem tudok neked mondani.

Link to comment
Share on other sites

Értem,akkor te olyan gépet vettél ott,ha jól értettem hogy sima xbox360?

Tehát ninsc benne flash,hűtésmod,hűtéskésleltetés?

 

Mert én olyat hallottam,hogy a gépeket szétszedik,és a csavarokat alig húzzák meg,a flash-elés régi,a garancia kacsa...

 

Amúgy voltam az oldalon,de egy admin sem válaszol a kérdéseimre..

 

De viszont mostmár elég sokan vannak azok,akik szerint megbízható.

Link to comment
Share on other sites

Bocs ezt kifelejtettem:

 

Flashelt (azért írtam hogy nem tudok róla mondani semmit, mert nem igazán értek hozzá)

Hűtésmod és késleltetés is van benne.

Kb 3-4 hónapja van meg, és mivel mivel öcsémék is használják ezért elég sokat megy egy nap. Eddig semmi fagyás, meg hasonló gond nem volt vele.

Link to comment
Share on other sites

Én Jó ra szavaztam, amit irtam a golem társalgójába itt az egyik pl. u_robeee róla irtam,hogy garancia nem kacsa rosz joyt kicserélték jóra szó nélkül, érdemes náluk vásárolni de ugyis te döntöt el

Link to comment
Share on other sites

Nekem ugy magyarázták a garanciát hogy a Microsoft is vissza veszi. Magyarul úgy bontják meg hogy nem sérülnek a garancia matricák, de nekem és más ismerősömnek is szétbarmolták.

Így az MS garancia elveszik. Lehet hogy ők válalnak 1évet a flashre de pl ha 3ledes lessz azzal nem tudnak semmit se csinálni mivel az ms szervíz nem veszi be.

 

Azon kívül idővel elég zörgős lett a gép mert nem csavartak vissza pár csavart.

Flash-nél mondták hogy ne menyek live-ra mert olyat raktak rá ami nem bírja... hát kössz, flashelhettem magamnak újra és még az eredeti FW-m sem kaptam meg.

 

A munkájukat elvégezték, és gyorsan de azért messze nem minden olyan jó mint ahogy állítják.

Link to comment
Share on other sites

Hát engem a régi flash nem zavar(nem fogok live-ozni),de a Microsoft Garancia viszont naon kéne. De ha nem barmolták volna szét a matricát,akkor ki sem derülne a Microsoft szerviznél,hogy meg van flash-elve?

 

Meg szerintem tök mind1 hogy szét van barmolva a matrica,hisz benne van a hűtésmod,ami meg persze kicsit feltünő :D

 

Amúgy köszönöm eddig mindenkinek a hsz-ét,mostmár pár dolog legalább világossá vált előttem.

 

Ja igen bboss62 amúgy szerintem ez téged érdekelhet (direkt feltettem pár érdekes kérdést)

 

kérdéseim:

Én még elég új vagyok a konzolok világábn,ezért pár dologról érdeklödnék.

 

1. Mennyi Futárszolgálat liszálítási díja kb 100 km-re (belföld)?

 

2.Olvastm,hogy az új LITE ON gépeket,már Flasheltitek,hanem egy másik meghajtót raktok bele.

Az a bizonyos meghajtó használt,vagy új?

 

3.Továbbá meg szeretném kérezni,hogy az átalakítást is önök csinálják?

 

Mert pár ismerősöm ez alatt sajnos csalódott önöknél,miszerint a csavarokat nem húzták meg rendesen,a matricát szétbarmolták,a Flash-elés régi,és az 1 év garancia csupán reklám.

 

Ez valóban igaz? Sajnálom,hogyha sértésnek fogták fel a dolgot,csupán tájékozódni szeretnék.

 

Adminisztrátori hozzászólás: Hello!

1. Attól függ, hogy milyen értékben rendelsz. A webshop pontosan kiszámolja neked a rendeléskor.

2. Minden drive és gép új! Használtal nem foglalkozunk.

3. Egyértelmű...

Sokan, sokmindent úgymond rosszmájúan terjesztenek... Ha nem lennénk korrektek és megbizhatóak, gyorsak, akkor nem tudnánk versenyben maradni...

Link to comment
Share on other sites

xD , na elmondom hogy is van ez mert látom pár gyereknek nem világos

1. Mivel átalakított xboxot veszel tőle a matrica nincs rajta, mert levette szépen, mert ha 3 ledes lesz azt úgyis vissza kell alakítani mindent gyárira hűtésmódosítást kivenni, flashet levenni róla és amikor vissza alakítja rárakja a matricát és ő visszaküldi a microsofthoz

2. Legújabb flasht raknak rá ők, 2 fajta flash van az egyik az ixtreme ami live védelem a másik az xtreme ami olvasófej védelem tartalmaz, mindkettőbe van rossz és jó tulajdonság, semelyik flash se tudja a másik tulajdonságát

Golem ezért az xtreme rakja rá hogy az olvasó nem menjen galyra, mert arra amúgy se vállal garanciát, nem tudja milyen lemezzel használtat, és senki más se vállal olvasóra garit

Itt csak új termékekkel foglalkoznak egy használt termékük sincs

Csavarokról meg annyi hogy ha nem tetszik húzd meg, de szerintem biztos rendesen viszacsavarta, mert azért nem annyira siet, hogy még 100gépje van amit át kell alakítani

És garanciáról annyit hogy 1 éven belül Golem javítja meg utána +2 év van microsoft garancia amikor golem visza alakítja és küldi el a céghez

Link to comment
Share on other sites

mondjuk érdekelne honnan szereznek vadonat új meghajtókat amikor már 1 éve nem gyártja a microsoft és már sehol nam árulják a régieket.

 

"2. Legújabb flasht raknak rá ők, 2 fajta flash van az egyik az ixtreme ami live védelem a másik az xtreme ami olvasófej védelem tartalmaz, mindkettőbe van rossz és jó tulajdonság, semelyik flash se tudja a másik tulajdonságát"

Ez hülyeség. A Stealth Fw is lemezfej kímélő. Csak azt fel lehet húzni 12x-re és úgy már nem kíméli magát.

 

És ez tényleg parádé már amit művelsz.. ha kell flashelt xbox vedd meg náluk, máshol nemkapni. Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Ebben igazad van,de már dumáltam a csávóval,hogy csak úgy veszem meg,hogy hejben kipróbálom,sőt még ha annyira akarom,akkor akár a fedőlapot is leszedi,és megnézhetem belülről a gépet.

 

Hát majd,megnézem holnap,és majd kiderűl,ha nem jön össze akkor marad a Golem,mert engem a LIVE hidegen hagy,a csavarokat akkor meg max én meghúzom,ahoz nem kell akkora nagy szakdiploma gondolom,de azért a fedőlapot kicsit trükkös levenni ahogy láttam a youtube-n.

Link to comment
Share on other sites

istenem, vaterán a keményen eljátszott xboxokat árulnak, én a legroszabb ismerösömnek se ajánlanék használtat, mert kitudja hogy 3 ledes volt e már stb.. és hiába veszi le mit látsz benne??? Megbirod állapitani hogy még kb. 2 évig menni fog van 40óra játszás után 3 ledes lesz???

Én nem ajánlom használtan, igaz kilehet fogni keveset de az csak 10% ami teljesen rendbe van és semmi gond nem lesz vele

Link to comment
Share on other sites

Így van. A golemnél legalább új gépet kapsz. Igaz a meghajtó használt de biztos bevizsgálják mielött berakják. A golem arra garanciát vállal hogy a náluk vett gép működni fog.

 

Én azt mondom hogy az MS garanciát nemtartják meg. De az használt gépnél sincs.

És a csavarokat nem kell meghúzni mert alapból vissza se rakják.

De még mindíg a golemet ajánlom mint használtat.

Link to comment
Share on other sites

Nem, a fém házat több tucat csavar tartja, ebből 4-et nem raktak vissza. Semmi baja nincs tőle, csak ahogy sokszor szétszedtem meglazultak az illesztések és a csavarok nélkül hangosabb lett.

 

A hűtésmodnál mit akarsz ragasztani? Csak átálítják hogy több áramot kapjon a ventillátor.

A hűtéskésleltetést ragaszószallag tartja, azt az 1 gombelemet.

 

De végül is jobb ha veszek egy használt gépet amin isten nem tudja mit barmoltak már szét. Hiába nyitja ki neked, mivel nem értessz hozzá nem fogsz észrevenni semmit.

Link to comment
Share on other sites

Így van. A golemnél legalább új gépet kapsz. Igaz a meghajtó használt de biztos bevizsgálják mielött berakják. A golem arra garanciát vállal hogy a náluk vett gép működni fog.

 

Én azt mondom hogy az MS garanciát nemtartják meg. De az használt gépnél sincs.

És a csavarokat nem kell meghúzni mert alapból vissza se rakják.

De még mindíg a golemet ajánlom mint használtat.

 

xD kimondta azt hogy használt, ők csak új termékekkel foglalkoznak és új driveokat raknak bele, nem használtat!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nem, a fém házat több tucat csavar tartja, ebből 4-et nem raktak vissza. Semmi baja nincs tőle, csak ahogy sokszor szétszedtem meglazultak az illesztések és a csavarok nélkül hangosabb lett.

 

A hűtésmodnál mit akarsz ragasztani? Csak átálítják hogy több áramot kapjon a ventillátor.

A hűtéskésleltetést ragaszószallag tartja, azt az 1 gombelemet.

 

De végül is jobb ha veszek egy használt gépet amin isten nem tudja mit barmoltak már szét. Hiába nyitja ki neked, mivel nem értessz hozzá nem fogsz észrevenni semmit.

 

A hülyeséget nem kellene mondani, minden csavart visszaraknak, új driveokat tesznek bele, microsoft garancia is megmarad mert felmelegítik a matricát és olyan szépen lejön hogy visszabírják rakni de csak akkor ha 3 ledes lesz, és viszed vissza alakítani mert csak akkor van értelme vissza rakniuk

Link to comment
Share on other sites

xD kimondta azt hogy használt, ők csak új termékekkel foglalkoznak és új driveokat raknak bele, nem használtat!!!!

 

 

Hányszo írjam le okoska?

 

"mondjuk érdekelne honnan szereznek vadonat új meghajtókat amikor már 1 éve nem gyártja a microsoft és már sehol nam árulják a régieket."

 

NEM LEHET ÚJ DRIVEOKAT KAPNI!

MAGYARUL AKI FLASHELT XBOXOT AKAR ANNAK VALAMEIK ALKATRÉSZE BIZTOS HASZNÁLT LESSZ!

Link to comment
Share on other sites

Ahogy látom elfajúlnak lassan itt a dolgok :lol:

 

De minkettőtöknek igaza van, 1 a lényeg megveszem ott oszt jóvan,ha már enniyre kitárgyaltuk a helyzetet.

 

Én mint független kis xbox360 tulajdonos megkapom a cuccost,és viszem is egyből haveromhoz,és ő majd megnézi.

 

Utánna feljövök az oldalra és leírom a tapasztalatokat.

 

De amúgy manapság tök mind1 hogy használt,mert már manapság nem a minőségre mennek,hanem a mennyiségre...

Link to comment
Share on other sites

Hányszo írjam le okoska?

 

"mondjuk érdekelne honnan szereznek vadonat új meghajtókat amikor már 1 éve nem gyártja a microsoft és már sehol nam árulják a régieket."

 

NEM LEHET ÚJ DRIVEOKAT KAPNI!

MAGYARUL AKI FLASHELT XBOXOT AKAR ANNAK VALAMEIK ALKATRÉSZE BIZTOS HASZNÁLT LESSZ!

 

Na akkor elmagyarázom honnan szereznek, régen amikor még gyártottak mindenfajta flashelhető drivert akkor egy raktár beruházta vele magát, és most minden konzolos onnan veszi az újakat

Amúgy ha használtat rak mindenki bele, akkor mit gondolsz honnan szereznének több ezer használt jó állapotú meghajtót mert ne csak golemre gondoljunk, hanem ott a ezer konzolbolt és mind foglalkozik átalakítással

Újakat raknak ezt elhihetett vagy kérdezt meg bármelyik konzolost telefonon hogy milyet raknak bele és még aztis tudom hogy új samsung meghajtót

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...