Jump to content
PirateClub.hu

Samsung D900i vagy U600?


Bettesp
 Share

Samsung D900i vagy U600??  

17 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket választanád??

    • D900i
      7
    • U600
      10


Recommended Posts

Hát én nem bízom az ilyen mindent gyártó cégekben.

Az csinál jó telefont aki csak arra koncentrál.

Nokia, Motorola és talán a Sony Ericson

 

De a 600-as jobban néz ki a kettő közül.

 

Nem mondanál ilyen hülyeséget ha lett volna egyszer is Samsungod!

Amugy szerintem U600 jobb mert nekem is az van már több mint 1éve :D

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Összesen 4 gomb ami érintős. Nem zavaró egyáltalán, sőt minimálisan alkalomszor is lehet használni (szal meg lehet oldani a többi gombbal is a navigációt) meg amúgy is lehet állítani az érzékenységét.

Nekem is u600am van és nagyon szép! :) Az a negatívum benn, hogy a töltő/füles dugója túl közel van a hangerőgombokhoz ott oldalt, így nem egyszerű nyomkodni őket zenehallgatás közben. Meg néhány számot nem nagyon akar felismerni, pedig mp3...

Játékokat még nem sikerült ráraknom, de ezt a saját hibámnak tudom be.. :) :/ Tényleg, ha valaki tud segíteni akkor megköszönném! :) (addig eljutottam, hogy beírom a kódot, kiírja, hogy bekapcsolva rámegyek a játkra és elvileg kéne telepítenie de nem csinál semmit.. :S... )

A pozitívum természetesen az elegáns külső, a kamera!!!!! (3.2 MP) egyszerűen tökéletes képeket lehet vele csinálni és gépen mégjobban mutatnak! :) (Csak az a rossz hogy nálam a "saját mappából" át kell másolni memória kártyára, mert amúgy nem ismeri fel a gép.. ) Meg az autofokusz is hasznos és a vakuja (ill mobilfénye) is nagyon erős. Az egész szobát bevilágítja! Meg van rajt egy csomó effekt, és még felhős időben is jó képeket csinál.

A zenelejátszó is épp olyan dekoratív, mint a teló többi része. Azt viszont még meg kell említeni tt is, hogy minden szám előtt tart egy kis (2-3 másodpercnyi) hatásszünetet.

De a szépsége minden kisebb kellemetlenséget kárpótol!!! Szóval szerintem u600!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...