Jump to content
PirateClub.hu

Tottenham Hotspur


Juninho
 Share

Recommended Posts

3-1 lett a vége?? Én félidőben otthagytam, addig nem volt túl jó meccs, de úgy látom jobban tettem volna ha maradok. Utólag könnyű okosnak lenni... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jó döntés volt visszajönni,szerintem.. Bár a Defoe-Crouch kettős jó volt de a Spursnek elkel a segítség,nem mintha rossz csatársor lenne csak Campbell fiatal,Bent sérült és egyedül Roman látja el a dolgokat :D ő viszont szerintem jól! Go Pavlyuchenko!!

 

610x.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tottenham Hotspurs 3-1 Inter

Gól: van der Vaart 18., Crouch 61., Pavljucsenko 89., ill. Eto’o 80.

Magasra tették a lécet a csapatok a két héttel ezelőtti összecsapás után, akkor ugyanis egy remek, sokgólos mérkőzést láthattunk. A találkozó Kassai Viktor sípszavára

hatalmas iramban indult, felváltva alakultak ki helyzetek mindkét kapu előtt, és a 18. percben a hazaiak meg is szerezték a vezetést: Modric „tálalt” remekül Van Der Vaart elé, aki felnézett, majd a kapu jobb oldalába bombázott (1-0).

A Spurs a gól után a beadásokban bízott, és Bale sorra rugdosta be oldalról a labdákat, amelyekkel Crouch nem tudott igazán nagy helyzetet kialakítani. A másik oldalon főleg átlövésekkel kísérleteztek a vendégek, ám ezek közül talán csak Lúcio lövése okozott nagyobb riadalmat, illetve a félidő végén Sneijder parádés szabadrúgását kellett óriási bravúrral védenie Cudicininek.

A második játékrész elején főleg mezőnyjáték folyt a pályán, ám a 60. percben Gareth Bale már sokadjára futott le mindenkit a bal oldalon, és remekül adott középre, ahol Crouchnak már csak az üres kapuba kellett bepasszolni a labdát (2-0).

Az Inter azonban nem adta fel, és Coutinho, illetve Milito cseréje is azt mutatta, hogy bíznak a pontszerzésben, amely Eto’o 79. percben szerzett góljával elérhető közelségbe került. Bale azonban szokásához híven ismét elhúzott a bal oldalon, és ugyanúgy ahogyan Crouch gólja előtt tette, középre passzolt, ahol most Pavlyuchenko érkezett, és az üres kapuba neki is sikerült bepasszolnia a labdát (3-1).

Győzelmével a Tottenham átvette a tabellán az első helyet, míg az Inter csak a második.

 

...

A csoport másik mérkőzésén a Twente a 10 emberre fogyatkozó Werder Bremen ellen Chadli góljával szerezte meg a vezetést a 81. percben, majd 3 perccel később De Jong góljával bebiztosította a győzelmet (0-2), és még van esélye a továbbjutásra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...