Jump to content
PirateClub.hu

Ati Radeon X1550!


Recommended Posts

Hali!

Vettem egy ATi Radeon X1550-es AGP Vidókártyát.

A gépben a régi (ATI 9250-ES) VGA van,és rajta a videókrátya drivere.Nos

beteszem az újj videókártyát a régi helyére ,bekapcsolom a gépet,le akarom törölni a régi kártya driverét és nem tudom mert valami ERROR-t ír k!

ERRORÉS SOK SZÁM )

Beteszem az újj videókártya cd-jét ,hogy feltelepítsem az újj drivert hátha úgy jó lesz, de ha beteszem a cd-t a gép hirtelen teljesen lelassul , és nem nyitja meg a cd-t.Ha meg megnyitja akkor meg a telepítés nem indul el mert egyszerüen nem nyitja meg a telepitést se! Vajon mi lehet a baj???

 

Egyébként ez a videókártya DDR 2-es és a 2 RAM-ami a gépbe van az SIMA DDR.-Ennek lehet valami köze ,hogy nem működik a videókártya???

És még kaptam a videókártyához egy KÁBELT!!! amit a vinchesterhez és a cd-meghajtóhoz kell csatlakoztatni!!! (ilyet se láttam még! oO)

És lehet ,hogy az is közrejátszik a hibában ,hogy ez a kártya DDR-2-es és az én alaplapom nem támogatja ezt a tipust???? Ilyen lehet??? és ha igen hogy lehet kiküszöbölni??

Na hát ennyi lenne az én problémám! Remélem tudtok segíteni!!!

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A VÁLASZOKAT!

Link to comment
Share on other sites

winreinstall

Utána töltsd le netről a legfrissebb drivert.

 

"Egyébként ez a videókártya DDR 2-es és a 2 RAM-ami a gépbe van az SIMA DDR.-Ennek lehet valami köze ,hogy nem működik a videókártya???"

 

Semmi köze hozzá.

 

 

Tápod hány Wattos és milyen márka?

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

Az újabb ATI driver-eknek van uninstalláló része, használd azt a régi kártyával, majd indítsd újra a gépet és installáld a kártyádhoz való legújabb driver-t, amit már előtte le kell töltened az ATI-AMD honlapjáról. Amennyiben túl régi a driver, akkor az Eszközkezelőből távolítsd el a videokártyát, indítsd újra a gépet és rakd fel a kártyádhoz való legfrissebb drivert.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

helló nekem is ilyen videókártyám van és ugyan olyan a memóriám mint neked a vga dd2 a gépbe ddr novemberbe vettem felse kellet raknom videókártya drivert mert felismerte nincs vele semmi bajom mert minden játékot visz rendesen szerintem rakd újra a windowsodat.

u.i sapphire gyátja neked? nekem olyan fajta van

Link to comment
Share on other sites

....

És még kaptam a videókártyához egy KÁBELT!!! amit a vinchesterhez és a cd-meghajtóhoz kell csatlakoztatni!!! (ilyet se láttam még! oO)

...

 

Az a táp bele,mert kell bele táp is! (Azt nemt'om minek,de kell)

Nekem is ilyen kártyám volt, semmi gond nem volt a driverrel!

Simán leszedtem netről,felraktam és ment!

 

Különben ha nincs benne táp,akkor lesül a ....ba

Remélem azé sikerül megoldani, habár én pár hónap után túladtam a kártyán!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...