Jump to content
PirateClub.hu

Realtek AC97


Ecky
 Share

Recommended Posts

Sziasztok

Újból a segítségetekre lenne szükségem

A hangkártya nem akar menni hiába telepítem a legfrissebb drivert semmi

Pár napja kergült meg egyszer csak eltorzult a hang és mikor újraindítottam a gépet a kis hangszóró mellett egy nagy piros x volt és azt írta nincs audio eszköz telepítve hiba kód (10).Alaplapi hang.

Újratettem a drivert semmi

Még szöszmötöltem kicsit és a vírusszkenn után rendbe is jött de mikor másnap bekapcsoltam agépet ugyanez.

Ma rászántam magam egy rendszer újrahúzásra ugyis nagy volt már a káosz.És folytatja tovább ezt amit csinált eddig.

Az alap vin driverel megy de az optikai kimenetet nem tudom használni márpedig nekem csak az kell minden arra van kötve és mást nem is tudok használni az erősítő miatt.

Ami t felteszek bármilyen drivert azonnal meghal.

Vista ultimate an fent 64 bites.

Eredeti a cucc és azzal a driver el sem megyamit frissítéssel szed le.

 

Mi lehet agubanc? Már nagyonideges vagyok :angry: Uj hangkarit venni meg ............ kicsit sokba van egy optikai kimenetes kari :(

 

Köszi mindenkinek előre is a segítséget!

 

 

 

Szerk.

Találtam egy árban elfogadható cuccot csak ez külső hangkártya.

http://www.soundblaster.com/products/product.asp?category=1&subcategory=206&product=10702
http://www.aqua.hu/index.php?id=termekek&art_id=40876&

 

Ha valaki használ ilyet legyen szíves írjon mert még soha nem volt dolgom külső hangkarival.

Mennyivel jobb/rosszabb ?

 

Link to comment
Share on other sites

én mindig is mondtam hogy a vista nagyon szar.nekem is a régebbi alaplapommal asus p5b és vistával voltak gondok,ezért le is cseréltem az alaplapot,na meg a vistát is.de nem is ezért az okból leginkább.én egy sima audigi-t vettem 5 ezerért és a 64 bites vista alatt ez se az igazi.itt most már a vista lesz a hunyó szerintem.a 32 bitesen tuti jó minden.na meg aztán progik is vannak jobban mint a 64-eshez.ezt a fajta hengkarit nem ismerem biztos valami drága cucc.

Link to comment
Share on other sites

Köszi

 

A vistával nincs annyi probléma mint mondják legalábbis én nem sokkal találkoztam.

A probléma is megoldódott mivel elszált az alaplapom déli hídja és itt vége is lett az egésznek :(:)

 

Tehát a téma lezárható/törölhető

és mégegyszer köszönöm a segítséget

Link to comment
Share on other sites

én mindig is mondtam hogy a vista nagyon szar.nekem is a régebbi alaplapommal asus p5b és vistával voltak gondok,ezért le is cseréltem az alaplapot,na meg a vistát is.de nem is ezért az okból leginkább.én egy sima audigi-t vettem 5 ezerért és a 64 bites vista alatt ez se az igazi.itt most már a vista lesz a hunyó szerintem.a 32 bitesen tuti jó minden.na meg aztán progik is vannak jobban mint a 64-eshez.ezt a fajta hengkarit nem ismerem biztos valami drága cucc.

Akkor nálad volt a probléma mert Asus p5b-vel simán megy a vista még az integrált hangkártya is mükődik :) Nem szeretem én se a Vistát de csak olyan dolgokért kellene szídni ami tényleg a Vista hibája.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nekem is AC97 van és gond nélkül működik a 32 bites Vistámon.

 

Nem tudom nézted-e próbáld a drivert letoltenni innen:

 

http://www.realtek.com.tw/Downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=
14&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...