Jump to content
PirateClub.hu

Életbeli játék


alvin999
 Share

Recommended Posts

Hellósztok

Mka-val hülyültünk egy sor-t és az egyik nagyon hülye pillanatban blém ötlött valami. Csinálni kéne egy játékot, amibe a fórum tagjai részt vehetnek (csak hozzászólás beli játék, nem kell hozzá programozni tudni xD ). A lényege az lenne hogy az életbeli eseményeknek megszabnánk hogy melyik mennyi xp-t dob, és lennének kasztok, meg szintek, és akkor mindenki írná mi történt vele, a hitelesség érdekébe illusztrálná fotóval, persze ez nem kötelező, csak ha valaki úgy érzi hogy nem hiszünk neki az megteheti, bár szerintem csalni szemétség, szal aki azt akar az ne is játszon...

Na én már elkezdtem írkálni a kasztokat, de még nem teljes meg van mit még rajta csiszolni, szal ha tetszik nektek ez az ötlet akkor segítsetek és játszunk :lol:

 

Gyerek

Papucs 200xp-

 

Vicces kaszt:

 

Hülyegyerek 1000xp-

Szórakozottgyerek 2000xp-

Vicces fiú/lány 3500xp-

Humanoid 5000xp-

Kistírű szórakosztató 7000xp-

Társasági lény 9500xp-

Homo Sapiens Sapiens 12500xp-

Azonosítatlan Földi Lény (AFL) 16000xp-

A lehetetlen 20000xp-

Isten 99999xp

 

Szemét kaszt:

 

Szemétláda 1000xp-

Kis mocsok 2000xp-

Mocsok macsó 3500xp-

Notanoid 5000xp-

 

Sátán 99999xp

 

Csábító kaszt:

 

Pacsirta 1000xp-

Kis szerelmes 2000xp-

Romantikus fiú/lány 3500xp-

Flörtmester 5000xp-

Kistirű Csábító 7000xp-

 

És akkor miután a játékot "elkészítettük", onnantól számolva mindenki 0-ról indulna, úgyhogy az első két szintet át is lehet írni, csak azt nem tudom mire :D

 

(ha neked nem tetszik ez a dolog vagy azt hiszed hogy viccet akarok csinálni az életből akkor inkább ne kommentálj, nem viccet csinálok az életből, csak próbálom szórakoztatóbbá tenni mások és persze a saját napjaimat :D )

Link to comment
Share on other sites

Hát mindenki leírná mit csinált, pl segített egy néninek átmenni az úton :D vagy valami és azért kap xp-t

De ez csak tegnap tünt jó ötletnek, mára már nem annyira, de ha már megírtam akkor bele kéne vágni :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...