Jump to content
tibiole

Avi-ból Dvd készítése

Recommended Posts

NPetee én a VSO-t tudnám ajánlani,királyul kezeli a feliratokat!! ;) nagyon jo progi,imádom ;)

Szassztok Mindenki!

Általános kérdésem a következő:

Kellene egy progi, ami két CD lemezes divx, vagy xvid filmet összetud fűzni úgy, hogy egyetlen fájlt alkosson és DVD formátumban ki tudjam írni, mint egy egységes filmet.

VSO ConvertXtoDVD-nek ezt a tulajdonságát nem ismertem.Az biztos, hogy a feliratot egyszerűen felvarja a dvd-re :)

Viszont hiába választom ki a Jó minőségű kódolást az is gyengébb mint amit a VisionExpres csinál.

A Visionnal az a gondom, hogy nem tudom se pörgetni a filmet se léptetni a már felirt DVD-n.Nincs erre valami trükk?

én amikor betallózom az AVI-t azután nem csinál semmit a sáv(0MB,0sec)

am nekem 3.5-ös verzió van ha ez számit vmit

VSO ConvertXtoDVD-nek ezt a tulajdonságát nem ismertem.Az biztos, hogy a feliratot egyszerűen felvarja a dvd-re :)

Viszont hiába választom ki a Jó minőségű kódolást az is gyengébb mint amit a VisionExpres csinál.

A Visionnal az a gondom, hogy nem tudom se pörgetni a filmet se léptetni a már felirt DVD-n.Nincs erre valami trükk?

Nem tudom, h. csinálod , de valószínűleg nem raksz rá csaptereket (részeket).

Jobb gomb az avin miután betallóztad, itt lehet átnevezni, fejezetet létrehozni., törölni.

Én 8-10 percenként szoktam csapterelni. De van valami auto felosztás is, ami jelenetérzékelére apellál. (Nagyon sokáig csinálja.) Szeretem kézzel belőni oda ahova én akarom.+ lehet menüt csinálni (több gomb között lehet választani),

animálni a gombokat, animáció hosszát beállítani.

Kicsit lassú a picinyem, de a lényeg: sima sztereó hangból 5.1-et is tud, audiót normalizálja.

Két Barbi avit menüvel kb.:4 óra alatt teszi fel egy 4.7 gb lemezre 2xkódolással.

Nero 7 Vision exprest próbálgattam.

SAS

Kössz szépen a leírást. ;)

Azt a progit hol lehetne letölteni? Mármint azt amelyikkel a konvertálást lehet csinálni? Nem a PUnkye-ra gondolok hanem az első hsz-re.