Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

Hú gyerekek nagyon nagy real van alkulóban.Talán ennyire még sosem vártam a foci idényt mint most.

Sztem Ribery-ért nem érdemes kidobni 70 millát, és nekem vhogy nem is lenne hiányérzetem ha nem igazolna.

Viszont most arra kell figyelni h legyen cserepad,pár éve ebbe buktunk bele, most nem kéne

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Áhh szerintem még egy Ribéry simán elfér a kezdőbe, meg egy Maicon is. Most mit mondtatok mennyi van még kb 200 000 000? Akkor simán kijön még 2 vagy 3 játékos. Azért szerintem a Ribéry mezek sem fognak porosodni a boltokban ha megvenné a Real. :)

 

Bocsi hogy egyből utánna írom, de erre a cikkre most találtam rá :

 

 

Xabi, Arbeloa és Silva is a Realé lesz

 

 

 

Nincs megállás, tovább kell menni a sikerek felé vezető úton!!! Ez a mottó vezérelheti Florentino Perez klubelnököt, aki újabb klasszisokkal kívánja megerősíteni a Real Madrid labdarúgócsapatát. A világ még fel sem ocsúdhatott Karim Benzema megszerzése után, a spanyol lapok máris tálalják az újabb neveket: Xabi Alonso, Alvaro Arbeloa és David Silva! A királyi klubhoz oly közel álló Marca szerint a három spanyol klasszis érkezése már csak napok kérdése.

 

Elképesztő! Hihetetlen! Lenyűgöző! Naphosszat sorolhatnák a jelzőket a Real Madrid elmúlt hetei kapcsán, hiszen ilyen mértékű bevásárlásra még sohasem volt példa a modernkori futball történetében. Hiszen a spanyol főváros elitklubja néhány nap leforgása alatt megszerezte az Aranylabda-szavazás legutóbbi két győztesét, Kakát és Cristiano Ronaldót, valamint a világ egyik legnagyobb csatártehetségét, a lassan világklasszissá érő Karim Benzemát.

 

 

 

A védelembe jött Raúl Albiol, de a kispadon is változás történt, Manuel Pellegrini váltotta a tavaszi szezon végére látványosan „kipukkadó” Juande Ramost.

 

De az élet nem állt meg Madridban, már a következő erősítések véglegesítésén dolgozik Perez. A Realhoz rendkívül közel álló Marca pedig már azt is tudja, hogy végső stádiumba érkeztek a tárgyalások a Liverpool FC-vel. A „vörösök” ugyanis beletörődtek abba, hogy meg kell válniuk két spanyol sztártól, Xabi Alonsótól és Alvaro Arbeloától.

 

 

Ha a Real-elnök lezárta a liverpooli duó ügyét, akkor jöhet az utolsó (?) erősítés. Florentino Perez egy jól ismert tárgyalópartnerrel egyezkedik majd, hiszen Raúl Albiolt már megszerezte Valenciából. Most pedig a szupertechnikás szélső, David Silva kerülne a Mestallából a Santiago Bernabeu Stadionba.

Módosította Gabi89
Akkor ne írd egymás után. Ott a szerkesztés gomb használd azt...
Link to comment
Share on other sites

Hát most olvastam, hogy Alonso nincs a biztos érkezők közt, mivel a Liverpool ?50milliót kér érte és a Madrid csak ?35milliót ad érte maximum. Kár érte, mert mondjuk véleményem szerint nagyobb szükség lenne rá, mint Riberyre, akit nem is biztos, hogy elenged a Bayern. Ha Ribery nem is, de valószinűleg David Silva érkezni fog. Ő valószínűleg pénz+Negredoért cserébe. Gago talán képes lehet betölteni Alonso szerepét, de azt hiszem Alonso a hiányzó láncszem a csapatból. Talán valamelyik hollandért cserébe megkaphatnánk Alonsot, úgy is menniük kell......

Link to comment
Share on other sites

Jól látod. Xabi jelenleg a TOP 3 nálam a szerepkörében.

 

Így alakul nálam a toplista:

1. Xavi

2. Essien

3. Xabi Alonso

 

Kell ő, de nagyon. Labdákat szerez, nagyokat lő és képes 30 méteres indításokra. Pont az, ami idén kellett volna. Sokat nem érünk a csodanégyes támadósorral, ha nincs náluk labda. A Lass-Xabi páros ezt megoldaná szerintem. Gago még fejlődhet, de nem tudom, milyen szintet érhet el. Az biztos, hogy új Redondo nem lesz. Pedig most egy Redondoért mit adnék... :)

 

Ha sikerülne Xabit megszerezni és mondjuk jó olcsón Arbeloat, akkor szerintem már az érkező játékosok elfogynak, jöhet a takarítás.

Az biztos, hogy az elkövetkező másfél hétben sok dolog kiderül.

Link to comment
Share on other sites

Hát Xavi szerintem nem jó annyira a labdaszerzésbe, mint Alonso, viszont egy kicsivel jobban passzol, de a többivel én is egyetértek. Gagoból, hogy új Redondo lesz, azt nem tudom minden esetre Higuainból se gondoltam volna, amikor idejött még Capello alatt januárba, hogy ekkora meghatározó tagja lesz a csapatnak. Most Essien megszerzése nem tűnik reálisnak, az elöző szezon elején végig sérült volt. Mindenesetre Arbeloa kell a védelembe ez nem kérdés. Szerintem meg is fogjuk szerezni, mivel már a Liverpool sincs olyan jó anyagi helyzetbe, legalábbis azt olvastam nem is olyan rég, hogy a tulajdonosoknak csak veszteséget termelt tavaly. Már a támadósor csak Riberyvel vagy David Silvaval egészülhet ki. Nekem Silva játéka jobban tetszik és még azért sokat is fog fejlődni mivel csak 23 éves, szemben Ribery 26-jával, ha hosszú távra gondolkodunk akkor inkább ő a lehetőség, nem mintha Ribery öreg lenne.

Redondoért én is sokat adnék hát még egy Hierroért a védelembe :)

De azoknak az időknek vége, mert most kezdődik az új Galaktikus éra...

Link to comment
Share on other sites

Hát azért szerintem ne becsüljük le Gago-t én imádom a játékát főleg mikor már "elborul az agya":D szinte vérre megy.

Amúgy lehet tényleg igazad van hogy Silva jobban megérné, mert fiatalabb meg még spanyol is.De kár hogy nem jutott a Real eszébe Joaquin (nem tom jól írom-e a nevét) mert szerintem igen jó játékos ő is.Nem tudom mi lehet most Perez fejében, hogy kit akar inkább: Ribéry-t vagy Silva-t , vagy netán mindkettőt?:) Egy biztos, ez a csapat nagyon ütős lesz és az egyik sport heti lapba(Képes Sport) láttam mi szerint az olvasok a Real-t tartja BL-győztes esélyesnek jövőre.Hát remélem hogy így lesz, végre jó lenne valamit elérni a nemzetközi porondon is.

Link to comment
Share on other sites

Joaquinnal nem csak az a baj, hogy kiégett, de szerintem nem is illene ebbe a csapatba, azért buktunk eddig, mert megelégedtünk jó, de nem világklasszis játékosokkal, mint VDV vagy Sneijder. Ezt most nem engedhetjük meg, hogy ilyen játékosok jöjjenek, legalábbis, ha komolyan gondoljuk az egészet. Azért remélem, majd lesz egy-két feltörő ifi is olyanokra gondolok, mint akiket eddig elengedtünk, mint Eto'o, Negredo vagy Granero esetleg Mata. Akik azért kaphatnának szerepet a kisebb csapatok ellen vagy a kupában is, amíg a sztárok kipihenik rendesen magukat. Ma Cristiano Ronaldo bemutatója lesz, akinek van Madrid TV-je az nézheti is, és egy igazi madridistának van mint nekem is :P

Link to comment
Share on other sites

NA jönnek a [nem_mondom_ki_milyen_drukkerek_]

 

Kaká mez hírei után ->

Bár csak hétfőn este mutatták be, máris tetemes hasznot hozott a Real Madridnak a világ legdrágább futballistája, Cristiano Ronaldo. A 24 éves portugál csatár 80 euróért árusított trikójából eddig ötezret adtak el, ami 400 000 eurós bevételt jelent. A 94 millió euróért leigazolt szerzemény eredetileg a Manchester Unitedban megszokott 7-es mezben szeretett volna játszani, ám mivel azt a csapatkapitány Raúl viseli, be kellett érnie a 9-essel.
Link to comment
Share on other sites

Legalább nem a Realt szidják! ;) Kicsit fura, mert arra számítottam, hogy idén mindenki Barcas lesz, de nem ez lett. Szóval most nem kevés bevételtől esik el a Barca. Ezek az emberek hozzák az bevétel egyik jelentős részét. Fontosak azért ;)

 

Ábel: Nem a reklámoknak az 55%-a az öve? Én úgy tudom, a mezek nem ebbe számítanak.

Link to comment
Share on other sites

ez megint honnan?

Ronaldo szerződésében benne van, hogy ezeknek az összegeknek az 55%a őt illeti + egy 80 eurós eladott mezen a haszon NEM 80 euró

tejóég honnan szeditek ezeket elő??

Értelmezni tudni kellene ott van,hogy "tetemes hasznot" hozott meg ,hogy 400 000 "eurós bevételt jelent"

 

bevétel nem egyenlő haszon..... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Na elöször is nem mindegy, hogy mennyi mezt adtak el vele. Perez van annira jó üzletember, hogy tudja, hogy nem igazolja le ennyi pénzért, ha nem tudná, hogy ne jönne vissza a pénz kamatostul. Gondoljunk csak bele mennyivel megnőtt a csapat reklám értéke mikor jött Beckham, most meg szerintem Cristiano Ronaldo sokkal nagyobb sztár, mint volt Beckham. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy minden mez eladás hasznából kapjon 55%-ot, mert szerintem azért 4-5 millió CR mezt biztos elfognak adni idén, bár nincs marketing diplomám.De nekem nem ez a fontos, hanem az hogy minnél több dicsőséget gyűjtsön imádott klubbomnak. Az meg csepett sem érdekel, hogy mennyit keres majd, amíg úgy játszik, ahogy eddig.

Végszónak csak annyit szeretnék, hogy üdv a csapatban Cristiano.

HALA MADRID

Link to comment
Share on other sites

Hát meglehet, hogy ő lesz az új Pepsi arc. Azt azért kétlem, hogy úgy fogja végezni, mint Beckham, azért Beckham kicsit felvan fújva, nem azt akarom mondani, hogy rossz focista, mert nem az, de Cristiano Ronaldo teljesen más kategória. Egyébként annak idején Beckham ára fél év alatt visszajött és meccsenként már úgy hozott 300 ezer eurót(ha nem csal az emlékezetem), hogy a kispadon ült, ha ezt vesszük alapul szerintem max. 1 év és utána már csak hasznot hoz.

Link to comment
Share on other sites

Folytatódik az ünnep Madridban - Benzema is bemutatkozik

2009.07.08. 15:25

 

Holnap este 19:00-kor Karim Benzemát is bemutatják a Real Madrid közönségének.

 

Megérkezett Madridba Karim Benzema, a Blancók negyedik nyári szerzeménye is. A francia támadót holnap este mutatják be hivatalosan a Bernabéu közönségének. A 35 millió euróért igazolt csatár a hírek szerint a 19-es számú mezt fogja viselni a Realnál.

 

"A Real Madrid új támadója ma átélheti azt a fantasztikus érzést, amit új csapattársai korábban már megtapasztalhattak" - áll a Királyi Gárda honlapján.

 

 

 

A Real az új labdarúgók bemutatásának sorát június 30-án Kakával kezdte meg, a brazil irányító mezátadóját 55 000-en nézték végig. Két nappal később, Raúl Albiol bemutatására már csak 8000-en voltak kíváncsiak, míg Cristiano Ronaldót 75 000 rajongó köszöntötte hétfőn a Bernabéuban. A Telegraph értesülései szerint azóta percenként 15 Ronaldo-mezt adnak el a Real Madrid hivatalos ajándékboltjaiban.

 

S hol van még az ázsiai túra, s a bajnoki nyitány? :) (akkor fog szerintem igazán beindulni az eladás...)

Link to comment
Share on other sites

szerda, 12:15 - Wesley Sneijder játéka szimpatikus Manuel Pellegrini számára, aki így mindenképp megtartaná a holland játékost.

Remélem megtartjuk mert Sneijdert kedvelem :) Eddig sem értettem ,hogy miért kell minden hollandot elküldeni. Mert oké,hogy a kezdő 11 nagyon erős lesz de nem árt ha a cserepadon is van 1-2használható játékos...

 

Amúgy most megint szóbahozták Fabregast de szerintem nem lesz belőle semmi.

15percenként 1Ronaldo mez meg durva :D bár ezt így kiszámolni...még ha átlagról beszélünk csak akkor is :D:P

 

Link to comment
Share on other sites

Remélem megtartjuk mert Sneijdert kedvelem :) Eddig sem értettem ,hogy miért kell minden hollandot elküldeni. Mert oké,hogy a kezdő 11 nagyon erős lesz de nem árt ha a cserepadon is van 1-2használható játékos...

 

Amúgy most megint szóbahozták Fabregast de szerintem nem lesz belőle semmi.

15percenként 1Ronaldo mez meg durva :D bár ezt így kiszámolni...még ha átlagról beszélünk csak akkor is :D:P

 

Én is remélem hogy marad Sneijder és szerintem Huntelaar-nak is lenne helye a padon, mert szerintem ilyen középpályával nem is olyan rossz eredmény az a 8 gól.

 

Amúgy én őket küldeném el: MICHEL SALGADO, HEINZE, DIARRA, VAN DER VAART, VAN NISTELROOY, METZELDER, JAVI GARCIA

Kölcsön: DRENTHE, NEGREDO

Link to comment
Share on other sites

Az a baj Fabregassal hogy ő a Barcába fog menni <_< . Amúgy Ricardo Carvalho-ért 15-t kért a Chelsea a Milántól, de a Milán Deco-val eggyütt fizetett volna annyit. Szerintem egy Carvalho elfér a védelembe és a Real szerintem meg is adná azt a 15millát. Jah és Ribéry haladékot kapott hogy azt hiszem 7 napon belül ha nem jön egy számára és a csapat számára megfontolható ajánlat akkor marad a Bayern-ben :( . Szóval most vagy soha, itt az út a Real előtt hogy Ribéry is csapat tag legyen csak a Real nem biztos hogy megfogja-e adni a Bayern-től kért összeget. Valaki nem tud Maiconról új hírt? A Real nem kezdte el a tárgyalásokat vagy most mi van? Kezdek aggódni a védelem kapcsán. :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Azért nem kéne beletörödni, hogy Fabregas a Barcába fog igazolni, ha nem sikerülne leigazolni Xabi Alonsot ő egy másik jó lehetőség lenne, bár nem hiszem, hogy annyi labdát tudna szerezni, mint Alonso, de akkor is jó párost alkotna Diarraval vagy Gagoval. Carvalho szerintem meg nincs szükség és nem csak azért mondom ezt, mert már 31 éves, de nincs rá szükség Raul Albiol érkeztével. Ribery szerintem idén már nem valószínű, hogy átfog jönni, mivel már nem nagyon van rá 80 millió eurónk, ennél fontosabb lenne egy jó középpályás, mint Alonso. David Silvaról nem hallott valaki?

Link to comment
Share on other sites

A Realnak szerintem már nincs szöksége középpályásra max 1-re de az Ribéry, na jó még max Silva. De inkább már a védelmen kéne dolgozni. Amúgy szerintem egy Carvalho rohadtól kéne a Realba már bocsánat a szóhasználatért, de 1 rutinos és klasszis védő kéne mert ő szerintem már az lassan. A Realba mindig is a védelemmel volt a gond,mikor volt gond. Hiába van egy Casillas-unk meg egy Ramos-unk. Elment Cannavaro és egy Heinze vagy egy Pepe(xD) nem tudja helyettesíteni Cannavaro-t.

 

 

 

Jah és a Ronaldo fanok azok nem Real fanok. Bocs Gabi de én már nem bírom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...