Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9,5 nem = 14 :)

 

Robinho tényleg keveset kap, de azért ez túlzó hasonlat. Robinho nettó jövedelme 2 millió ajró. DE ebben nincsenek benne a saját zsebbe menő reklámbevételek.

 

Nyílván megérdemelne talán 3* ekkora fizetést is, de kétszer ekkorát biztosan.

 

 

Amúgy meg nem tudom miért szívjátok a fogatokat... nem nektek kellene fizetni :)

Link to comment
Share on other sites

Örülünk is neki, de ha Calderon papa 90 milliót akar adni érte akkor a fizetését is csak megoldja. Robinhoért pedig érdeklődik az Inter... reméljük marad, mert Robbennel nem sokra jutunk --> szezon felénél lesérül és Drenthe nem tudja pótolni, olyan minőségien.

Link to comment
Share on other sites

A _Marca szerint_ a Manchester hajlandó lenne megválni Ronaldotól, cserébe 3 játékost (Robinhot, Ramost, Diarrát) és készpénzt (50 millió eurót) kér.

 

:lol: :lol:

 

Ez a kacsa esete keményen, ennyit nem ér. Még ha azt mondanák, hogy Diarra, De la Red meg 50 millió akkor jól van...

 

Csak az a bökkenő, hogy nekik tényleg kellene egy jobbhátvéd.

 

De Ramost nem szabad senkire sem elcserélni! Úgy lenne kerek a jobbos, ha mellé jönne a Ronaldu :)

Link to comment
Share on other sites

Garay elvileg Cannavaro pótlására lett szerződtetve,de nem a következő bajnokságban,hanem majd csak utánna. :)

Mija azt a kijelentést tette,hogy csak a csatársort kell erősíteni,és csak fiatal játékost venne,30 év alattit.

Én csak attól tartok,hogy addig húzzák az időt C Roni miatt,aki szerintem úgysem jön Madridba,hogy minden jó támadót elhalásznak az orrunk elől :( Én tökéletesen elégedett lennék,ha Villa érkezne ;) C Roni nagyon jó játékos,sőt jelenleg a legjobb,de nem hiszem hogy rá lenne szüksége a csapatnak.

Link to comment
Share on other sites

"A spanyol sportsajtó már több alkalommal is összeboronálta Cristiano Ronaldót a Real Madriddal, a végső választ viszont csak néhány nap múlva fogja kimondani a portugál klasszis: kijelenti távozási szándékát, vagy továbbra is marad Manchesterben. Ez előbbi lehetőséget segítheti elő a játékos családja, akik mindenképp szeretnék fiukat jövőre a 9-szeres BEK/BL győztes szerelésében látni.

 

familia_espera_Cristiano_diga_Madrid.jpg

 

"Itt mindannyian nagy madridisták vagyunk, ebben a családban szeretjük és tiszteljük a Real Madridot" - nyilatkozta tegnap az AS nevű spanyol sportnapilapnak Fernao Sousa, a játékos nevelőapja, "Egyelőre nem tudjuk mi fog történni, de ahogy Cristiano is fogalmazott, az EB előtt tudni fogjuk. Bízom benne, hogy átigazol a Real Madridhoz" - fogalmazott Sousa, majd elismerte, hogy fia nincs könnyű helyzetben, hiszen "amikor valakit hív a Real Madrid, igazság szerint nagyon nehéz nemet mondani."

 

Az AS egyébként az elmúlt hónapban Dolores Aveirót, Cristiano Ronaldo édesanyját is meglátogatta, aki akkor azon véleményének adott hangot, hogy addig nem akar meghalni, amíg nem látja fiát a Real Madridban. "A Real Madrid a kedvenc csapatom, ők a világ legjobbjai, nagyon szeretném, ha ide menne" - mondta Dolores Aveiro. A végső válaszra már tényleg nem kell sokat várni, a Real Madrid reagálván a Manchester United vádjaira, közlemény formájában tudatta, hogy eddig sem, és ezek után sem kíván etikátlan eszközökkel a játékos közelébe férkőzni, így a döntés csakis Ronaldo kezében van, az ügy végére csak az ő állásfoglalása tehet pontot. "

 

 

Nah a mami rábeszélése sem árt itt már :)

Ronaldo döntsél vagy erre vagy arra, de gyorsan :)

 

g0530.jpg

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

"Ferguson a svájci Neuchatel városába fog utazni, s nyomon fogja követni Cristiano Ronaldót, hogy véletlenül se igazolhasson el."

 

Aki el akar jönni,az el is fog-ha meg nem akar,akkor felesleges követni.Legalábbis szerintem.Mondjuk szívesen bepillantanék egy kicsit C Roni gondolataiba :) Jó lenne tudni,hogy mit is akar valójában.

De valóban az kellene,hogy ő tudja mit akar valójában,és ha tudja,akkor tegye meg a lépéseket,bármilyen irányba.

Mert ez a huzavona már kicsit idegölő :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ha ennyit foglalkoznak vele, akkor nem jön. Ilyen hírekkel sok pénzt keres az AS és a Marca. Abból a pénzből lehetne egy Quaresma, egy Villa, egy Benzema és egy Xabi :) Főleg, hogy Diarraért 30!! milliót adna az Inter. Jó játékos, de inkább Angliába való.

Link to comment
Share on other sites

cé ha jön, ha nem, elhúzódik ez a baszakodás, kicsit le kéne szállni róla, ha tényleg akar jönni, utánna már ő fog kuncsorogni, nem mi. sztem is Villa+Quaresma gyorsan, olcsóbban le lehetne igazolni, és még 1-2 jó játékost szintén.

Link to comment
Share on other sites

Ronaldo édesanyja állítólag egy BRIT lapnak nyilatkozta, hogy szerinte fia már eldöntötte, hogy Madridba igazol.

 

-Azért emeltem ki, hogy BRIT, mert így még azt sem tudják mondani hogy a Marca találta ki :) -

 

esetleg a marca hallotta h egy brit lapnak nyilatkozott? :D

Link to comment
Share on other sites

"Cristiano Ronaldo igent mondott a Real Madridnak! A portugál a hírek szerint családjával, ügynökével és a Manchesterrel is tudattal, hogy a királyi gárda játékosa szeretne lenni."

 

A teljes cikk spanyolul, itt:

http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/real_madrid/es/desarrollo/1131585.html

 

B):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nem kezdődött el a dolog!

 

Ronaldo pár órával ezelőtt állítólag a következőket nyilatkozta: "Szeretnék a Real Madridban játszani, de csak akkor, ha igaz, hogy készen állnak engem és a Manchestert is úgy megfizetni, ahogy arról szó esett. Mindazonáltal rajtam nem múlik semmi. Mostantól nem fogok többet erről beszélni az EB végéig. Hiába kérdez bárki is, nem fogok válaszolni."

 

Húzza az időt, tönkreteszi az átigazolási időszakunkat :unsure::angry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...