Jump to content
PirateClub.hu

Heri Kókler


$ticKy
 Share

Recommended Posts

Nahát!

Aki nem ismeri: Egy nagyon jó Harry Potter paródia, 10 rész készült belöle eddig, nemsokára jön a 11. rész.

És nagyon sokat lehet rajta szakadni! Itt egy rövid idézet:

Napokig vagy hetekig utaztak már a Rokfort Expresszen, amikor felszállt egy kedves lány a vonatra.

Mivel máshol nem volt hely, éppen az ? kupéjukban foglalt helyet. Min? véletlen! De hát, mint tudjuk véletlenek nincsenek, legfeljebb csak fel nem ismert szükségszer?ség!

Heri, Hermelin és a kilences ikrek éppen basni tanultak, amikor megjelent a lány. A bas egy érdekes logikai játék volt, amit gyufákkal kellett játszani. Kissé t?zveszélyes volt, ez kétségtelen, a játék viszont érdekesnek t?nt, mindenki nagyon belemerült.

Amikor a kedves lány belépett a kupéba, minden szám rá szeged?zött. Ennek az lehetett az oka, hogy ha az embert megzavarják a basásban, akkor bizony nagyon tudott mérgel?dni. Aki basott már, az ezt nagyon jól tudta.

- Elnézést kérek! - szólt mentegetözve a lány.

- Látom itt mindenki basik. Nem akartalak megzavarni benneteket, mert én is bastam már, és nagyon jól tudom, hogy amikor az ember ilyet csinál, nagyon kell koncentrálni, mert különben nem sikerül a basás.

Mivel mindenki egyetért?leg nézett rá, a lány folytatta:

- Engedjétek meg, hogy bemutatkozzam. Luca Sheggvoltnak hívnak. Most leszek ötödéves. Nem találtam sehol máshol helyet, ezért szeretném megkérdezni, hogy megengednétek-e, hogy leüljek ide.

- Tedd le magad! - szívélyeskedtek az ikrek, akiknek megtetszett a lány, Luca. Arra gondoltak, hogy egy ilyen szép, magas, karcsú, formás, inteligens, csillogó szem?, nem dohányzó lánnyal a kés?bbiek során ?k is szívesen megismerkednének, s?t, ha esetleg kedve lenne hozzá, akár szívesen basnának is.

Luca azt mondta, hogy természetesen szívesen részt vesz bármilyen jó mókában, és az ikrek legnagyobb megelégedéséreúgy gondolta, hogy a basás is ezek közé tartozik. (jólvan, kicsit hoszsú lett :P )

 

Nahát, remélem ettöl az idézettöl megkedvelitek

Akik meg ismerik, mi a véleményetek róla? :)

Módosította ARMIN FAN
Link to comment
Share on other sites

nem jön valaki basni? ;)

ez nagyon lol xD

---------------------------------------------

Heri Kókler futott, mint az állat. A sötét égen villám hasított keresztül, és belevágott Drakula gróf várának hagymakupolájába. Az aranysárga korongú telihold elõtt denevérek repültek víjjogva. Heri Kókler felkiáltott. Tekintete heveny aggodalomról tanúskodott, ifjonti szívét pedig agytépõ rémület marcangolta, mert rádöbbent, hogy itt a vég. Most már biztos volt benne, Drakula véresen komolyan gondolja, hogy vérét vegye. Pedig igazán mindent megpróbált, de be kellett látnia, hogy sem a nyakában zizegõ fokhagymafûzér, sem pedig az út mentén keresztbe rakott gyufaszálak nem szolgáltak megfelelõ védelemmel a szörnyeteg ellen. Drakula a fejébe állított kisbalta ellenére is bõszen loholt utána, hatalmas vámpírfogain megcsillantak az alvadt vérlemezkék. Kezében óriási fecskendõt markolt, amellyel biztosan nem arra készült, hogy beoltsa korunk hõsét tetanusz ellen. Ugyanabban a pillanatban, amikor Ampulla, a vérszopó denevér üldözni kezdte Ludvigot, a kitömött aranybaglyot, hogy levadássza vacsorára, Heri végsõ kétségbeesésében, gyengélkedõ varázspálcájának utolsó szikrájával meggyújtotta a rõzsegyûjtõ anyókától kapott csodafegyver kanócát. Majd ahogyan a használati utasításban olvasta, határozott mozdulattal a háta mögé hajította, és feszülten várta a hatást.

 

 

 

phpMyVisites

 

I. Jelenet

 

Hely: Ron Lúzeréknél

Idő: 10 körül

Ron szobája: szétdobált sörös doboz és alkohol üvegek, vízipipa

 

Hermyone bemegy a szobába és elkezd Harry-n „lovagolni” és hatalmasat nyög… Erre felébrednek és kómásan káromkodva.

 

Hermyone: AHAHA – sikoly.

Ron: Mi van?

Harry: Szia drága, jól ébresztettél.

Hermyone (mosolyogva): Jó nagy orgazmusom volt.

Ron: Na jó, menjetek a picsába. Mér’ nálam szekszualizáltatok?

Hermyone: Öltözzetek megyünk a (kviddics) világlúzer dönt?re. Útközben még baszélgetünk, Harry drága.

 

 

Hermyone kimegy.

Öltözködnek és közben beszélgetnek.

 

Harry: Jó csaj ez a Hermyone. Gyakrabban kéne szeretkeznünk.

Ron: Most mit izélsz..?! A húgommal Roxfortban minden nap dugsz és akkor most mér’ sír a szád?

Harry: Na jó, hagyjuk. Az a lényeg, hogy a húgod csak szopni tud. Hermyone pedig az ágyban jó.

Ron: Oké, de attól még hogy te jó vagy a csajoknál, mert van a farkadon egy villám alakú sebhely, én még sz?z vagyok. Attól még néha engem is kielégíthetnél – huncut vigyor.

 

Felöltöznek és lemennek kajálni.

 

Harry, Ron: Üdv. Mindenkinek.

Mindenki: Sziasztok.

Fred, Georg: Csákány kiscsírák!

Ron, Harry: Kik a kiscsírák, faszfejek?

Harry: Olyat baszunk rátok, ketté áll a farkatok. Na kussoljatok.

Ron: Ja.

 

Ron leül.

 

George (Harry-nek): Kapd be te pöcs!

 

Harry hasba üti George-ot, az összeesik.

 

Fater: Hagyjátok abba, mert kitagadlak titeket.

 

Harry is leül és rágyújtanak egy cigire, Ronnal.

 

***

Mennek az erd?ben.

Fred és George vizipipáznak:

 

Fred: Jó anyag ez, tesó.

George: Azám, jó kis indiai áru.

 

Hermyone tekerni akar egy cigit, de nem sikerül neki.

 

Hermyone: A francba. Már megint elvonási tüneteim lesznek, mert nem t’om betekerni ezt a szart.

Harry: Segítsek drága?

Hermyone: Persze szivi és akkor majd este a II. emeleti WC-ben – kacsint – meghálálom.

 

A cigit amit Harry tekert Ginny és Hermyon elszívják…

Ron és Harry pedig pipáznak.

 

Harry: Wazze öcsém, honnan van ez a jó kis anyag?

Ron: Én termesztettem – bevillan egy kép, ahogy m?veli a palántákat).Harry: Zsír, kéne 10 gramm.

 

***

Odaérnek egy gumin?höz a hegyen.

 

Harry, Hermyone, Ron, George, Fred, Ginny: Mi a szar ez?

Mr. Diggory: Egy csupszkulcs.

Fred: Mi a fasz?

Arthur: Zsupszkulcs, amivel eljutunk a kviddics dönt?re.

Ron: Ezzel max. a csúcsra jutunk el – röhög… mindenki röhög.

Muter: Fiam, már megint betéptél.

Ron: Jó bocs anya, de tudod, hogy az a három elvonó nem használt. Majd ha lesz csajom akkor inkább dugok…

Mr. Diggory: Fogjátok meg… Indulunk.

 

Harry belenyúl a punciába.

 

Muter: Harry drágám, ne légy perverz. Itt van a kis Ginny, aki még kicsi ehhez – Ginny huncutul vigyorog.

Ron (Georgenak): Persze, kicsi… Roxfortban állandóan megkúratja magát mindenkivel.

George: Ja wazze.

 

Elkezd pörögni a kép és „elindulnak”.

 

Fred: Asszem beszívtunk… forgunk.

Fater: Lehet fiam, de tényleg forgunk.

Link to comment
Share on other sites

http://www.hp-fan.extra.hu/fic/barni01.htm"]http://www.hp-fan.extra.hu/fic/barni01.htm
http://www.hp-fan.extra.hu/fic/barni02.htm"]http://www.hp-fan.extra.hu/fic/barni02.htm
http://www.hp-fan.extra.hu/fic/barni03.htm"]http://www.hp-fan.extra.hu/fic/barni03.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

En olvastam a rendeset is de a parodiak is bejonnek csak hat kicsit dragak a neten olvasni meg sztem gaz.Csak szukseg esetben olvasgatok a neten.Jo a forumok az mas de konyvet.Szal ha neha napjan lehet h majd megveszek egy ket heri koklert.Meglatom meg minden esetre jo az idezet a basni tenyleg jo dolog:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Szentem nagyon jó én most a gépen olvasom 1. részét :) . Majd ha lesz rá pénzem tuti megveszem őket. Itt van pár szereplő neve :

Harry Potter - Heri Kókler

Rubeus Hagrid - Hibrid az Óriás :)

Petúnia néni - Fekália néni

Dudly Dursley - Dundy Dursley

Vernon bácsi - általában süldőnek kocának vagy más hájjaságra utaló névvel nevezi meg a könyv :) .

Minerva McGalagony - Sajnos a McGalagonyra már nem emlékszem de azt tudom hogy a Minerva az : kinyalma :D

 

Link to comment
Share on other sites

naigen, legjobb szereplő :D

 

egyébként a 12.-ig megvan mind és olvastam is őket. aztán a 12.-ik után úgy döntöttem, hogy többet nem. egyszerűen olyan unalmassá, vontatottá vált az egész. és persze "húzzunk már le egy újabb bőrt" kategória volt az utolsó pár könyv.

nem elvenni akarom senki kedvét, mert kinek a sajt, kinek a reszelt karfiol, de tény ami tény.

 

amúgy az első 10 részt dedikálta nekem az író, mikor itt jártak pesten a kollégájával :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...