Jump to content
PirateClub.hu

PirateClub.hu design


tibiole
 Share

Recommended Posts

Pályázati felhívás - www.pirateclub.hu design

 

Az oldal a közeljővőben megújul, pirateclub.hu címen fut tovább [további információk], így rátok van szükségünk a design megtervezésében.

 

Használható programok

Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator A pályamunkát a következő kiterjesztések egyikében kell benyújtani: *.cdr, *.ai, *.psd

 

Formai követelmények:

- designnak tükröznie kell az oldal (jelenleg még gigacenter) tartalmi és formai világát

- lehet minden olyan alkotással, amely a leadás feltételeinek megfelel, valamint amelynek szellemi tulajdonjoga más személy szerzői és iparjogvédelmi jogát nem sérti.

 

Tartalmi követelmények:

- akármelyik eléhető skin átalakított elemei (logo, háttérkép)

- favicon 16x16 pixel

- banner 468x60 pixel

+ a nyertes képfeltöltő, share, blog és a soft aloldalt átalakítani új az stílushoz.

 

A logon az alábbi feliratok szerepelhetnek az oldal neveként PirateClub, Pirateclub, PirateClub.hu, Pirateclub.hu

 

Beadás és értékelés

A pályamunkák leadásának határideje: 2006. szeptember 17.

A pályamunkákat a következő témában mutathatjátok be: PirateClub.hu design - Bemutató

Az elbírálásra szeptember 18-ig kerül sor. A nyertest emailben, valamint az oldal értesítjük.

A legjobb design gyártójának egy általa választott .hu domaint ajánlunk fel.

 

Szerzői jogok és felhasználás

A beküldött pályázatok anyagának szerzői joga a pályázókat illeti meg. Pályázók elfogadják, hogy pirateclub.hu jogosult a nyertes pályamunka korlátlan felhasználásra. A nyertes pályázat benyújtója a pályázati kiírásban feltüntetett nyereményen kívül semmilyen más díjazásban nem részesül.

 

Kalóz (pirate) jelek ha szükséged lenne rá:

[attachmentid=1458]

pirate_gigacenter.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A verseny lezárult, sok mindenkivel egyesztettünk, hogy vajon melyik a legjobb, az eredmény a következő:

 

:first: Dániel F. - pályázat

 

:second: Mr Supra - pályázat

 

:third: Smeno - pályázat

 

Gratulálunk nekik, és a többieknek is, s azoknak akik nem jutottak be az első háromba, DaNiBoYnak az általa válaszott daniblog.hu domain regisztrálása folyamatban (pár nap).

Link to comment
Share on other sites

Gratula n2k :D , a francba 2. hely :D :D, na sebaj majd legközelebb :)

 

Ha ez vigasztal, akkor nálam ez a nyerő. Nekem akarom Dani-t megbántani, de az övé egy kicsit sablonos stílusú. Mindamellett persze, hogy jó lett. Mostanában nekem valahogy a kicsit vadabb design-ok jönnek be.

 

Mindenesetre Grat mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

Ha ez vigasztal, akkor nálam ez a nyerő. Nekem akarom Dani-t megbántani, de az övé egy kicsit sablonos stílusú. Mindamellett persze, hogy jó lett. Mostanában nekem valahogy a kicsit vadabb design-ok jönnek be.

 

Mindenesetre Grat mindenkinek.

köszi, jól esett :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...