Jump to content
PirateClub.hu

Ki melyik mobilszolgáltatónál van?


Zpalee
 Share

Ki melyik mobilszolgáltatónál van?  

662 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ki melyik mobilszolgáltatónál van?

    • T-Mobile
      314
    • Pannon
      179
    • Vodafone
      182


Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szintén T-mobile. Hasonlóan tibiole-hoz én is a mobilra hajtok; meg amúgy sincs olyan szignifikáns különbség a szolgtatók közt, legalábbis azokat a díjcsomagokat tekintve, amelyek engem érdekelnének.

 

A számhordozhatóságról meg annyit, hogy elég sokk papírt kell aláfirkantani a számod megtartásához. A haverom mesélte, hogy mikor átment a t-mobil-tól a vodához, akkor kb. 5 féle szerződést kellett aláírnia mintegy 25 pontban. Az egész procedúra úgy 1 órát vett igénybe. Ezután adnak egy időintervallumot, mikor nem leszel elérhető (ez kb 1óra), ekkor zajlik az átállás a másik szolgáltatóhoz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

én msot kaptam kedvesemtől 1pannon sim kártyát a céges előfizu partnerprogramből... így asszem kicsit jobblesz... mindenkit, aki rajta van ezen az üzleti partneren, ingyen hívom. havi 120 ingyen sms, bruttó 20 ft / perc másodperc alapú számlázássalk bármikor bármelyik hálózat. 1 kiemelt vezetékes körzet bruttó 10 ft/perc. 2200 az előfizetés, a felét ledumálhatom!!!

eddiog t-mobilos voltam, de tele volt a tököm, hgoy eltünt a kártyámróla pénz... (2000 ft volt rajta pl, felhívtam anyut meg a barátnőmet, nem volt a 2 össz 1 perc, és jött az sms, hgoy az egyenlegem 300 ft alá csökkent...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én vodás vagyok de rendeltem a nyár elején 1 telefont a t-mobiltól hát azóta is jön. És úgy volt hogyha megkapják a pénzt 2 héten belül itt lesz a zsebemben a telefon. A pénz el lett küldve de telefon sehol már több mint 2 hónapja. mad.gifmad.gif Szóval megvan a véleményem a t-mobilról mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Az én szolgáltatóm a román Connex cég. Egyszerű kártyás "felszerelésem" van, de a cég sok extra opciót ad diákoknak, és megéri nekem. Nemsokára a Vodafone fogja megvenni az egész Connexet, és természetesen azt remélem, hogy utána még jobb szolgáltatásai lesznek.

Link to comment
Share on other sites

Azon én sem aggódok hogy elfogy a pénz a kártyámról inkább azon hogy mindig 10rugó felett van a számla blink.gif  mellow.gif  ohmy.gif  sad.gif

13566[/snapback]

... hát igen ez az előfizetéses csomagok velejárója biggrin.gif , de előnye hogy nem kerülök olyan helyzetbe, hogy szükség esetén nem tudok telefonálni, mert nincs kredit a kártyán. Nekem kicsit kevesebb szokott lenni a számla, mint 10ropi kb 6-7rongy.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...