Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Hibryd

Szűzoltás,az első aktus!

Recommended Posts

Egyébként én majd később akarom elveszteni a szüzességem . Majd olyan 4 év múlva .

Az ilyen gondolkozás komoly!!!!!!!!!!!!!!Ezt a dolgot nem tervezni kell!!!!!!!!!!!!!!!!!Jön önmagától!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az is témába vág,akinek te csinálod meg először a korpását ? Elsőre tök nehéz áttolni a dupla izomgyűrűt a csaj popijában (a sima vaszkó sokat segít+ ha jól ellazítja magát a lány és nincs benne félelem), a második is viszonylag nehéz de aztán már tágul és szépen bejáratott lesz.Szerintem simán felér egy szüzesség elvesztésével,mivel egyszerre felismerhető,hogy kinek jártak már (többször) a csokisában+ ez egy olyan határ amit átlépve már sokkal több mindenben benne lesz a partnerNŐ<- nahh szerintem ez így a helyes :) , de mindenkinek ízlése szerint !

LUK-LUK ZENE-ZENE

Az elsö aktust is élvezi a csaj ?? vagy sak fájadlmat érez???

Ez egy érdekes kérdés !!! Elsőre tutkoo fáj, de ha meg vannak teremtve a fent leírt körülmények, és jól elő van készítve a téma+a csaj tudja,hogy kb. mire számíthat+megbeszélés tárgya volt,hogy mi fog történni,frankón ellazult ,nem parázik, akkor ez nagyban mérsékelhető mondjuk az elején a kellemetlen szintjére,később meg már csak jobb lesz,ha folytatódik az ilyen irányú érdeklődése.A síkosító alapfeltétel+ pl. előzetes ujjazás is segít felmérni,hogy milyen lesz az érzés.Tehát itt NEM a kajakra erőszakolásos fenékkúrásra kell gondolni, hanem a kulti partner szexre ahol figyelem/törődés van és nem fluttyantás a kizárólagos cél.

Nálam pár hónapja esett meg a dolog.A második randinkon barátommal.Mindkettőnknek az első volt(én 19 vagyok ő pedig 17).Igazából spontán jött a dolog,nem készültünk rá,de ígyis nagyon jó volt:)

Szija! Én 20 vagyok de még szűz...:$

Ha valamit tervezel az nem úgy fog össze jönni úgy sem ott akkor úgy ahogy te akarod :)

Ebben sosem lehetsz teljesen biztos, van benne valami, de ez nem mindenkire igaz :)

Edited by Jaire
Ne idézd a közvetlen előtted szólót (Jaire)