Jump to content
PirateClub.hu

Játszunk?


dobi16
 Share

Recommended Posts

Sziasztok. Üdvözlök itt mindenkit. :)

Ez egy játék. Olyasmi mint a szerepjátékok. (pl: D&D)

De mégsem az mert azokhoz nem értek annyira. Meg se szabájkönyv meg se semmi.

 

Csak a képzelőerőtök és a gondolataitok.

 

Egy emberről van szó. A neve {a neve... mi is legyen a neve... megvan!} Gábor.

Szegény alapvetően egy nagyon szerencsétlen ember és folyton bajba kerül. Még suliba jár. Nem mondom el hova és hogy hanyadikba. A többi derüljön ki a történet/játék során.

Mostantól rajtatok áll hogy bajba kerül e és hogy abból a bajból hogy mászik ki.

Kérlek titeket legyünk reálisak. Mindenki tud olyat írni hogy jön egy jótündér és megmeni és utána elmemnnek k*félni. {Hmmm.. Nem is rossz ötlet.... Őőőő.... Szal.} Szóval próbáljatok meg olyan dolgokat mondani ami tényleg megtörténhet egy átlagos földi környezetben. A dolgokat akárki folytathatja. Nem muszáj hogy saját magától meneküljön meg. Lehet szerencséje is. (Például megmentheti valaki.) És ugyanúgy nem muszáj hogy saját magától essen bajba.

Egy két szavas dolgokat se írjatok mert az unalmas. Írjatok részleteket is és ne csak egy két szó esetleg mondat legyen az egész. Végződhet arra hogy valamilyen bajba kerül és onnan folytathatja egy másik ember de akár valamilyen jelentéktelen dologra is mint például hogy lefeküdt aludni vagy ilyesmi. De ne legyen már ilyen hogy emeséli valaki elég hosszan hogy jön vele szembe egyteherautó és erre rávágja valaki hogy

...jah.. hát elugrott...

és ezzel vége is a hozzászólásnak. Előre is köszönöm ha ezeket betartjátok mert így nem lesz uncsi a topik.

Élete során szerezhet barátokat és ellenségeket ugyan úgy mint egy rendes ember.

Az hogy túléli-e az életét az mostantól CSAK RAJTAD ÁLL!

 

Mint már mondtam nagyon peches.

A mai napja is ilyen volt........

 

Felkelt...

Először is beverte a fejét a fölötte lévő polcba....

-A francba apa ezt mért tette ilyen alacsonyra. Áu.

...ezután majdnem leesett a lépcsőn de szerencsére sikerült hátralibbennie. Így már nem is akkora baj hogy a kishúga egyik hegyes játékára ült rá....

 

-ÁÁÁÁÚÚÚ!!!!!

:){De gonosz vagyok...}

(Gondolom mondanom sem kell. Az idézőjellel / - / kezdődő sorok az ő szavait jelentik.) :)

...Végülis lement a konyhába, biztonságban megreggelizett és elindult az iskolába.

DE A NAP MÉG NEM ÉRT VÉGET. :)

Kilépett a kapun mint ahogy máskor is és indult volna a suliba de arra nem számított hogy a szomszéd Rottweiler -e elszabadult. Most ott áll vele szemben tőle két méterre és rá vicsorog...

-Ó Basszus!

...Most vajon hogy menekül meg?

...

 

Link to comment
Share on other sites

- okos kutyuli, yoo kutyuli..../lassan visszamászik a kerítés túloldalára....és becsukja a kaput..../

-ezt megúsztam...

de ahogy kimondta a kutya átugrotta a kaput és megindult felé... berohan a házba és becsapja az ajtót....

végülis egész yool megúszta, azt a kis folto leszámítva amit a kutya kitépett a vadi új farmerjábol.... a hátsó bejáraton távozott és felszált a buszra... persze elkésett az iskolábol...a tanárnő csúnyán nézett rá mikor betoppant és magyaráázatot követelt!

-hát az úgy volt kérem....hogy reggel mikor indultam megtámadt a szomszéd kutyája és majdnem megevett....

/hátat fordított az osztálynak mikor a tanárral beszélt/ ekkor hatalmas röhögés tört ki az osztályban....

azt addig tudjuk h a roti megreformálta a nadrágját...de az csak most látszik h a buszon szétszakadt mégjobban és kint volt a mackós boxeralsó.....

 

folytassátok :)

 

 

(megjegyzem énis Gábor vagyok, és én sem vok vmi szerencsés alkat :P )

Link to comment
Share on other sites

ŐŐ.. Bocs hogy nem írtam eddig.. nem volt időm. :)

 

Folytatás...

 

....Gábor hátranézett és meglátta azt amit nem szeretett volna. Az egész osztály rajta röhögött. Hamarosan rá is jött hogy miért. Gyorsan kiegyenesedett és próbálta eltakarni mindkét kezével a farmerján éktelenkedő lyukat. Ezt észrevette a tanár (bár nem tudta hogy Gábor a lyukat szerette volna eltakarni) és gúnyolódásnak vélte.

 

-Igen? Még gúnyolódni mersz?AZONNAL MENJ AZ IGAZGATÓIBA!!!!

-Dehát én... dehát én...

 

Hallatszott Gábor bátortalan válasza miközben a tanár odament az ajtóhoz, kinyitotta azt és kifelé mutatott az ajtón.

 

-Nemsokára én is megyek utánad!!!

 

Gábor szomorúan sétált végig a folyosón egészen az igazgató irodájáig.

Itt megállt és sóhajtott egyet.....

Link to comment
Share on other sites

azon gondolkodott, vajon most mitévő legyen....(kezdi úgyérezni hogy a történetírók nagyon szemetek vele :P)

miközben ezen agyalt kilépett a teremböl a tanárnő....a tanárnő egy meglehetősen fiatal és szemrevaló ifju hölgy...épp hogy kikerült a főiskolárol.....kb oan teste van mint aki most csúszott le a Playboy egyik címlapjárol....csini miniszoknya volt rajta és neccharisnya egy mélyen vágott kis blúzocskával vadítva....

Szegény Gábor barátunknak ettöl megemelkedett a szerszáma....a tanárnő persze rögtön kiszúrta ezt...és lekevert egy akkora pofont a főhősünknek h már nekem is fáj leírni....majd bevitte az igazgatóhoz....

 

az igazgatói leginkább egy irodára emlékeztettett (lehet hogy az is...kitudja...:P) az ivgazgató egy idős szakállas öreg emberke...

a tanárnő elmesélte a történetet...Gaby megsem emrt nyikkanni.... az igazgatótol is kapott egy pofon és hazaküldték....végülis megúszta igazgatói nélkül....viszont úgy nézett ki mint aki belepuszilt egy darázsfészekbe....

 

Folytassátok :)

 

Link to comment
Share on other sites

(Köszi modi!)

 

....Elindult hát hazafelé....ám a szomszéd rotija még mindig szabadon volt...ismét egy szépséges rövidtávfutás :D de a kutyának sikerült megkarmolnia....de végülis hazaért....anyukájának elmesélte a történteket....az anyuka felhívta a szomszédot aki becsukta a kutyáját és fizette a a tetanuszt... Gaby kicsit ki van készülve idegileg....de egy hétig nemkell suliba mennie...tehát pihenhet :) el is ment aludni....

 

Folytassátok...

Link to comment
Share on other sites

De sajnos álom olyan álom volt ahol ő egy kitalált ember volt akit az emberek mindig átváltoztatgatnak.

Így a rossz álomtol felébredt. Amikor ránézett az órára hajnali egy volt. Nagyon melege volt így gondolta kinyitja az ablakot.De elfelejtette hogy a mainap kezdte el az édesapja az ő szobályát felújítani.És ő a napaliban alszik mert amikor elindult az ablak irányába (ami persze nem ott volt) mindenben megbotlot. Átesett a dohányzó asztalon a fejét beverte a csillárba és rálépett a huga kis plüs játékára aminek olyan hülye gumikacsa csipogása volt amire persze elkezdett ugatni az összes kutya a környéken.A kutya ugatásra felriadt a kis tesója aki elkezdett sírni így felkeltek a szülei is.

Amikor leszerettek volna menni a szülei a kistesójához a nappalin keresztűl kellet menniük.Amikor beléptek a nappaliba felkapcsolták a villanyt ő pedig ott ált egyszál boxerben állo szerszámmal...

 

Ti következtek. :)

Link to comment
Share on other sites

És a saját szülei sexvideójára markolta meredő cerkáját.Anyja egy hatalmasat sikolt,apja nekiesik és ugy megveri mint szódás a lovát!!Mikor már kissé elült a csatazaj,Gáborka újra nekikezd a hokizásnak,de ezúttal a kistesója nyit rá!Hatalmas sikitás,Gáborka lekever egy taslit a húgicának!Este családi vacsi,rokonok és ahogy kell minden,kedves húga beárulja a rokonok előtt mit csinált a bátyja reggel!!

 

 

Ti jöttök! :P:) :)

Link to comment
Share on other sites

Gábor csak irul-pirul a vacsora alatt,ahogy éppen őt szapulják az ősei. Mondanak mindent erkölcsről,romlotságrol,fiatalságrol,felelötlenségről,Gábor már nem birja hallgatni és elkéredzkedik az asztal mellől,majd felmegy a szobájába,az ő saját világába kiűl az ablakba és elkezdi bámulni az eget. Majd fennhangon eképpen szól:

- miért ver engem az isten? miért vannak ilyen szüleim? ááá szarok az egészre...

elökapja a mobilját és felhivja a spanját,akivel megbeszélik hogy elmennek a vakvilágba lázadozni,meg is érkezik a span egy kocka ladával,dudálva:

- na végre,már azt hittem sose érsz ide...

felvette kabátját és kivette a matraca alol a sporolt pénzét és kiugrot az ablakon,hogy neki vágjon az ismeretlennek....

Link to comment
Share on other sites

Az ugrás elég szerencsétlenül sikerült és szegény Gábor pofára esik. Nehezen fel tápászkodik a földről és füvet köpködve porolja le magáról a piszkot. Arra gondolva, hogy vajon

~mi jöhet még?

Fejét fel emelve észre veszi, hogy a szomszéd kutyája ismét szabadon van. Szerencsétlenségére a kutya is észre veszi őt. Gyors sprintelésnek kezd neki és mint Király Gábor vetődne a kocka lada ablakán be. De ugye mondanom sem kell, hogy a kocsi ablaka fel volt húzva.

Link to comment
Share on other sites

Igy gáborka istenesen beverte a fejét,üvőltőtt spanjának:

-Engedj már be b*..meg,mert leharapja a lábamat ez a rohadt csivava!!

Épp időben ugrik be a verdába mielött a kutya megharapta volna. mákja volt.

- adj egy jointot! -szolt.

meggyujtotta a rakétát és ugy beállt,mint a gerely.

-merre menjünk Gabi?

-he?

-mondom merre menjünk?!

-azt se tudom,mi van,mittom én vigyél egy kocsmába és üssünk szét pár droidot.

satufék,pőrdűlés, és kis hiján beszálltak egy csehó ablakán...

Link to comment
Share on other sites

teljes valójában megváltozott a jövőjük és a múltjuk is.Mivel a droidok nem is droidok hanem mágusokj voltak.A Mágusok belekevertek az élet levébe és a múlt is meg a jövő is megváltozott.Gábor és társai egy másik univerzumba kerültek ahol menekülésre kellett fogniuk magukat mivel egy hatalmas 10 emeletnyi kutya szaladt feléjük,nem is biztos hogy bántó szándékkal de mégis,könnyen eltaposhatta Őket...ezután az történ:...

Link to comment
Share on other sites

a landolás után gábor két turbo narancslevet rendelt .

miután megitták ez erősítőt látták hogy egy csapat droid próbálkozik biliárdozni

elindultak feléjük és....

Azon gondolkoztak hogy beléjük kötnek.

-Lehet játszani? -szolt a span

-kisfiuk vagytok,még tünjetek haza leckét irni!

-anyád a kisfiu,te gyökér paraszt!

ezzel a felkiáltással,nekiestek a droid kinézetü paliknak és hatalmas verekedés vette kezdetét. törtek a dákok,a csontok,folyt a vér meg minden,nagy nehezen befutottak a zsaruk,és mindenkit igazoltattak. Akit kellett elvittek,köztűk Gábort és spanját Bécit is. a történet eképpen folytatodik...

Link to comment
Share on other sites

Hamar kitalálják, hogy az a srác egy bolond ezért Béci és Gábor a sarokba húzódnak beszélgetni egymással minél távolabb a többi cella társtól. 5en vannak összesen a cellában. A kis tetkós srác, egy nagy darab kopasz állat és egy roma. A cellában 5 ágy van egy WC és Mosdó. A falak tele vannak szex poszterekkel.

-Láttál már ekkora balfaszt Béci? Az Alcatrazt magára varratja… hööö.

- Szerencsétlen biztos az agyára ment a „Szökés” című sorozat.

-Valamit ki kell találnunk, hogyan pattanjunk meg innen!?

Mind a 2en erősen gondolkozni kezdenek. Közben Gábor figyelme a falon lévő poszterekre terelődik.

-Mmm micsoda macák gondolja magában

Gábor cerkája éledezni kezdett, szegény Gábor próbálta terelni gondolatait, de bármerre nézett csak csupasz csajokat látott. Hirtelen a Kopasz férfin állt meg a tekintette hátha legerjed a kigyúrt fószer láttán. Csak pár másodpercnek kellett eltelnie, hogy a kopasz észre vegye Gábor stíröli őt. Hatalmas szerencsétlenségére a kopasz Gábor meredő cerkáját is észre vette.

- HÉÉ TE kiáltotta a kopasz Gábor felé indulva.

Link to comment
Share on other sites

És ekkor Gábor felébredt. Ott volt a szobája ablakában. Ránézett az órára: hajnali 1 óra. Gondolta: "milyen hülye álom". Lefeküdt aludni, mert nagyon fáradt volt, s abban reménykedett, hogy a következő napja szerencsésebb lesz. Másnap reggel, mikor felkelt, észrevette, hogy a szomszéd kutyája be van zárva. Jól kezdődött a nap...

Link to comment
Share on other sites

csicseregtek a madarak,kukorékolt a kakas, kakao és kalács illata terjengett a levegőben.

- gyere reggelizni fiam! -rikácsolta anyja

-hagyjá má a f@szba muter!

majd kivette a légpisztolyát a matrac alol és homlokon lötte szegény kakast.aztán kiviharzott a házbol,gondolta lemegy a tisza partra kavicsokat dobálni.

-kavicsokat dobálok????? 30 éves vagyok b*meg,és kavicsokat dobálgatok???

elökapta mobilját és hivta Bécit.

-gyere ide kurva gyorsan és hozzál cannabist mert katogok mint az állat,utána megyünk szét ütjük az egész várost!!

-5 perc.

 

folyt.köv. ...

Link to comment
Share on other sites

és akkor megint felébredt az álmából.

Csak is én lehetek ilyen szerencsétlen h. mindig ilyen hülyésgeket álmodok -gondolta magában.

Ideje lenne már tenni vmit, változtatni az életén, ez igy nem mehet tovább.

Ezért amikor reggel felkelek útnak indulok, szerencsét probálni...

Link to comment
Share on other sites

bocs az offért,de egyvalamit nem értek. mért folytatja mindenki ugy az én soraimat,hogy "felébred álmábol" ?? Gábor el van keseredve és szerencsétlennek érzi magát,ezért bevadult egy kicsit (ezt akartam érzékeltetni). szerintetek ez nem valoságos alap?? :blink::blink:

 

tényleg bocs az offért.

mert csúnya szavakat használtál és nem igazán volt valóságos ezért visszahoztam h. csak álmodta és normálisan folytatodhasson, bár a gumiban van, de mégis a szerző kérte h. normális legyen a történet, amúgy meg attól h. a gumiba irsz nem jogosit fel a csúnya szavak használatára -blox

Link to comment
Share on other sites

"majd kivette a légpisztolyát a matrac alol és homlokon lötte szegény kakast."

 

:) Te ilyet csinálnál normális esetben? mondjuk miután felkeltél? Nem kötekedni akarok. Csak nagyon elsodródott a történet a valóságtól. :)

 

... Igen! Ezt fogom tenni! szerencsét próbálok! El is indult újra a suliba hogy szerencsésen megírja az angol dogát.

 

--censored--

azért tényleg nem kellene ilyen szavakt használni már... -blox

Vége a sulinak. Gábor már majdnem elfelejtete hogy egy két ajtós szekrény meg akarja püfölni.

De sajnos kifelé a teremből eszébe jutott.....

Link to comment
Share on other sites

Nagyon elkeseredett,de hirtelen jott egy eletmento otlete!Elment a legkozelebbi kisallatboltba es vett egy jo nagy adag kutya kajat! Gyorsan hazarohant,vagyis nem is haza hanem a szomszedukhoz.Ahhoz a szomszedukhoz akiknek volt egy Rottweileruk amit Gabor nagyon kozelrol is ismer.

-Jo kis kutyuli nezd mit hoztam neked

Ezzel kiburitotta a kutyakaja felet a kutya ele.A kutya most kivetelesen nem Gabor farmerjat hanem a kajat ette jo etvaggyal.

-Ha most segittesz nekem megkapod a tobbit!

A kutya persze nem ertette meg hogy mit mond de minden esetre nagyon ehes volt es mindenhova kovette Gabort!

Egyutt visszamentek a suliba ahol mar varta a Brutal gyerek.

-Na mi van kutyakajaval akarsz megfojtani? Kerdezte az nevetve es elvette a zsakot Gabortol.A kutya ebbol csak azt vette eszre hogy a kutyakaja veszelyben van ugyhogy letamadta a gyereket. Gabor gyorsan elinalt ugyelve hogy se a gyerek se a rohadt dog ne vegye eszre. Otthon lefekveskor orulve hallotta a szomszedot amint kiabal a felesegevel hogy bizony nem kellett volna mindig nyitva hagyni a kerittes ajtajat......

 

/OFF/

Lilaboy teged azert szoltak le mert nem realis hogy "menj a ****-ba Mutter"

Teccikerteni?Ja,es kozkivanatra kitoroltem a "csunya" szot.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahogy hallgatta a szomszédok veszekedését eszébe jutott hogy ez a mai nap nem is lehetett volna jobb. És máris a holnapi napon gondolkodott hogy holnap lesz az első gyakorlati vizsgálya autovezetésből meg hogy holnap végre elhívja azt a csajt a sulibol akit már 3 éve kiszemelt magának. Ahogy ezeken gondolkodott eszébe jutott hogy a kedvenc weblapját a pirateclubot már rég nézte meg így kipattant az ágybol és megnézte hogy mi ahelyzet. Látott jó pár frankó progit azokat leszedte és kipróbálta. Amikor kilépett az egyik progibol észre vette hogy hajnali 5 van és már jön fel a nap így úgy ahogy volt bevetődött az ágyba. amikor elkezdett üvöltenia zene a gépen mint ébresztő akkor ő úgy ahogy voltlerugta a monitort az asztalrol így a gépet is lerántotta az asztalrol. Tehát csendd lett. felkelt az ágybol és elindult lefelé belegondolva abba hogy milyen jó nap a mai és már szólt is az annya....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OFF:

Irjatok mar! Nekem nincs ihletem.......

Nah jo megis.

 

On:

......-Mi a fene??

Hogy kerult a gep a foldre??

Gabor most vette csak eszre,hogy a kiraly 1 Gigas RAM-al

Nvidia videokartyaval es meg sok fejlesztessel felszerelt szamittogepet tonkretette.

-Nemtudom....

mondta zavarodottan.

-Nagyon sapadt vagy....

Gabor most elgondolkodott.

Ha most beadja hogy rosszul van, meguszhatja a vizsgakat,de ugyanakkor elszalasztja

az alkalmat hogy randizhasson almai nojevel.

-Csak nem....alvajarovagy?

-Miii????

-A geped a foldreesve,te pedig holdsapadt vagy.Mi massal magyarazod.

-............

-Elmegyunk ma a pszihologushoz.

-HOVA?

 

 

Your turn.

Link to comment
Share on other sites

-Gáábor gyere má' le légyszives, kész a reggeli...

Hősünk elindult szépen lassan szobájának ajtaja felé, majd mivel még nem törölte ki a csipát a szeméből, és nem is volt ideje megközelíteni a fürdőszobát, elég érdekes feje volt... Tudta hogy ma jól kell kinéznie, és mivel késésben volt mindent egyszerre próbált csinálni, szóval félig belelépett a gatyájába, feje és jobb keze benne volt a pólójában is, és ahogy kifele ugrált, megbotlott a küszöbben. A szerencsétlen esés közben megpróbálta beledugni bal kezét is a pólójába... ez természetesen nem sikerült tehát ahogy kell, pofára esett. Orrából és szájából egyaránt ömleni kezdett a vér. Csodával határos módon nem vérezte össze a ruháját. tehát mintha misem történt volna, belőtte a séróját a fürdőben, hogy azért bejöjjön a csajnak. MIndennel kész volt, majd lebattyogott édesanyjához aki közben a kutyának adta a reggelit, mert Gáborunk sokat tökörészett a fürdőben. Ez természetesen nem látszott mert a seb a száján, és a dagatt orra elvonta a figyelmet a remek sérójáró. Tehát ez a jónak ígérkező nap mégsem indult olyan jól. Gábor elindult és mikor belépett az iskola udvarára, észrevette hogy valami otthon maradt...

 

 

Bocs csak nem láttam Tekken hszét :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...