Jump to content
Sign in to follow this  
Daniels

Ferrari luxusautó a családnak

Recommended Posts

A Ferrari nem bírta a nyomást, kiadta a képeket

Az első bemutató videók hatalmas sikerére, és a rengeteg, követelőző rajongói levélre való tekintettel a Ferrari újabb, havas környezetben készített képeket közölt a korábbi műtermiek mellé. Az FF kódnéven futó, családinak aposztrofált luxusautó a márciusi Genfi Autószalonon debütál majd élőben a közönség előtt.
tovább...
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2011/02/05/a_ferrari_nem_birta_a_nyomast_kiadta_a_kepeket/

1931868_0b01b005340f96bd88b04120cd9d9988_wm.jpg

==

Én sportautókban a porschét kedvelem a legjobban, a ferrári csak mellékes nekem.
Ennek köszönhetően kevés olyan autójuk van ami tetszik. Az első ferrári amire azt mondtam hogy hű ez igen, az a testarossa és az F50 volt, aztán nagyon sok unalmas autót adtak ki, de az F430 ezek mellett továbbra is tetszett. A legundorítóbb darabot Enzo-nak hívják, ez a legrondább sportautó ebbe a kategóriába szerintem, hosszú, kocka...
Az utóbbi években jó irányba fejlődött a ferrari szerencsére, már a California-nál kerekedett a szemem, a 458 italia is tetszett mondtam is hogy ez igen ezt már szeretem, de most hogy ezt kiadták, ez felülmúl mindent. Egyszerűen csodálatos. :) Kezdem megszeretni ezt a márkát, bár eddig sem utáltam. :)

:)

Az a gond h mi nem vagyunk olaszok, mert a Ferrari az nem csak egy puszta sportautó gyártó cég, hanem egy élő legenda, egy vallás a Ferrari, és ettől több mint egy szuper sportautó, és ezt mi nem tudjuk igazán átérezni! Fuuu most így elsőre nem tudom megmondani h hol is volt ez leírva, de majd csak eszembejut....

szerk: megtaláltam! Dávid Sándor Forma-1 sztorik 2010-2011 című könyvében található meg: "...a Ferrari még mindig több az olaszok számára, mint egy csapat, ahogy mondják: inkább egy vallás. Azaz szent dolog."

Itt konkrétan a Ferrari F1-es csapatára gondol Dávid Sándor, de ugyanezek elmondhatóak az utcai autókat gyártó részre!

Amúgy kíváncsi leszek majd a Top Gear tesztre (ha lesz), mert Jeremy a 458 Italia-tól egyszerűen nagy túlzással "elélvezett"! Rengeteg rész láttam már, de egy autóban így megőrülni, ordibálni, sikoltozni, üvöltözni, nem kapni levegőt még nem láttam! :D