Jump to content
PirateClub.hu

Szerintetek van értelme manapság a moziknak?


BlackLunar
 Share

Szerintetek van értelme manapság a moziknak?  

13 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szerintetek van értelme manapság a moziknak?

    • Igen,persze
      6
    • Néha néha beülök pár filmre
      5
    • A mai világban teljesen feleslegessé vált!
      2


Recommended Posts

Nos a kérdés adott. Arra vagyok kiváncsi hogy szerintetek van értelme manapság a moziknak?. Személy szerint nincs, hisz minek is?? Drága(eléggé), amit megnézel párnapon(hanem is párórán belül) belül letudod tölteni és akkor kidobtál fölöslegesen egy csomó pénzt mert hát utazás(ha messze van a mozi), maga a jegy(ami 1000Ft felett van) és minden olyan cucc ami úgymond megadja a mozi feelingjét pénzbe kerül. Plusz egy rakás olyan szerencsétlen film van amit inkább megnézek itthon és itt küldöm el melegebb éghajlatra minthogy ott tegyem plusz még a pénzem miatt is én szenvedjek hogy ilyen filmre kiadtam akárhány ezer ft-ot.

 

Nah de nem beszélek tovább, jöjjetek TI! :)

Link to comment
Share on other sites

1, Szerintem van értelme, 3D mozinak meg főleg van értelme.

2,

amit megnézel párnapon(hanem is párórán belül) belül letudod tölteni

Jól mondod: le tudod tölteni, mert azt a "minőséget" megnézni nem lehet...

 

egy csomó pénzt mert hát utazás(ha messze van a mozi), maga a jegy(ami 1000Ft felett van) és minden olyan cucc ami úgymond megadja a mozi feelingjét pénzbe kerül.

3, Az élet minden része pénzbe kerül.

Nem naponta/hetente kell moziba járni, mert arra érdemes film nincs, de ha van olyan ami megérdemli, akkor igenis megéri, főleg az utazásos részével van a gond. de főleg nyáron szerintem ez is megoldható, mivel neten is foglalhatsz jegyet.

2 személy részére 5000 Ft a max ami a mozira kell és nem kötelező óriáspopkorn, meg 2 literes kóla.

Azért 1,5-2 órán keresztül ennyiért nem sok helyen szórakozik kultúráltan 2 ember...

Link to comment
Share on other sites

Igazad van, a kérdés nem az volt hogy miért nem érdemes. Amúgy meg ha nincs pénz erre akkor is nehézkes, meg különben is miért vitatkozok én veled. Szerintem manapság, elavult és feleslegessé vált! Hadd idézzek egy bölcs mondást, miért fizetnél azért amit ingyen is megszerezhetsz, az ne meséld be hogy te szent gyerek vagy és moziba mész minden egyes filmre ami neked megtetszik és nincs egyetlen egy letöltött filmed se ugyanmár. Logice! Peace :)

Link to comment
Share on other sites

"az ne meséldbe hogy te szent gyerek vagy és moziba mész és nincs egyetlen egy letöltött filmed se ugyanmár"

Hol írtam én ilyet, hogy nincs egy letöltött filmem sem?

Ne ferdíts már ember, mondtam konkrét érveket a mozi ellen, melyek közül a 3D cáfolhatatlan.

És miért lenne elavult?

Voltál már te valaha is moziba?

Mert nem úgy írsz róla.

Idősebbek már csak az élményért is elmennek moziba, mert a sufnikamerás változatok mindent tartalmaznak csak jól nem adják vissza magát a filmet.

 

"miért fizetnél azért amit ingyen is megszerezhetsz"

 

A leghülyébb érv, ami minden oldalra elterjedt - ha bemész a boltba és ellopsz valamit, az is ingyen van, más kérdés, hogy loptál...

Link to comment
Share on other sites

elavult:D ez mekkora. a "sima" nem 3ds is jobb mint otthon. nincs olyan házimozi rendszered,tvd stb ami azt adná vissza mint a mozi legyen az sima vagy 3ds sőt 3dt otthon nem is igazán lehet még élvezhetően nézni...

és tényleg nem az extra hiper nagy popcornt kell super nagy colával inni meg drazsét csokival enni...

 

ez nagyjából olyan mint egy prosti meg egy barátnő. prosti az otthoni "mozi" a barátnő meg A MOZI. a szexet jó esetben mind két esetben megkapod csak nem ugyan abban a minőségben előfordulhat egy két esetben a prosti jobban be jön mint egy barátnő de azt könnyű belátni hogy a barátnővel jobban jár az ember...

 

valamint ha azt nézed amit letöltesz sincs ingyen mivel kell hozzá egy net, némi áram meg persze egy gép valamit az is előfordulhat hogy még elő is kell fizetned valamilyen oldalon... jó hogy még így is olcsóbb de azért nincs ingyen...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem van értelme, nem vagyok nagy mozibajárós. De akkor is. Nagyon jó dolog például baráttal(barátokkal) mozibamenni. Egy jó kis közös program, amit nem azzal töltesz el hogy otthon bambulod a letöltött filmeket (félreértés ne essék, én is töltök filmeket). Meg mozi után elég jó dumálni hogy ez a rész milyen jó volt meg az milyen jó volt... értitek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...