Jump to content
PirateClub.hu

Kung-fu Panda


Turi01
 Share

Recommended Posts

DreamWorks.

Rendező: Mark Osborne, John Stevenson

Szereplők hangjai: Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Jackie Chan, Lucy Liu, Ian McShane, David Cross, Seth Rogen, Michael Clarke Duncan, James Hong, Randall Duk Kim

Kung Fu PandaVédd meg magad!

 

A DreamWorks legújabb animációs filmjében azt láthatjuk, hogyan válik egy nyugodt, kiegyensúlyozott, békeszerető pandából vérszomjas fenevad. Na, jó, ez utóbbi csak képletesen értendő. Po, ez a kis panda, a légynek sem képes ártani. Egy nap azonban kiderül, hogy ő a Kiválasztott, aki megmentheti a Béke Völgyét és az ott élő állatokat a velejéig romlott hóleopárdtól, Tai Lungtól.

A kis pandának nincs túl sok kedve a kun-fu-hoz, hiszen még a kényelmes fotelban ülve a tv előtt sem volt képes végignézni egy közelharcot. De nincs mese, illetve van. Na, mindegy. Szóval nincs más választása és meg kell ismerkednie a kung-fu harcművészettel, és aki segít ebben, az nem más, mint a Tigris. Na, nem a Micimackó-beli, hanem olyan keleti Tigris. Viccet félretéve. Mialatt keményen küzd, hogy kellőképpen felvértezze magát a nagy csata előtt, rájön, hogy nincs lehetetlen, csak bíznia kell önmagában. Ilyen egyszerű az egész!

Az animációs filmet Mark osborne és John Stevenson rendezi. Ha angol nyelven nézzük a mesét, akkor olyan sztárok hangját hallhatjuk mint Jack Black ? Po, Angelina Jolie ? Tigris, Dustin Hoffman ? Shifu, Jackie Chan - Majom Mester és Lucy Liu - Vipera Mester.

A film 2008-ban kerül a mozikba.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kung.Fu.Panda.2008.HqTrailer.x264-NhaNc3

 

 

[Ripper ].........[ n0xiDe [NhaNc3]

 

[Movie Title ]....[ Kung Fu Panda

[Genre ]..........[ Animation / Action / Comedy / Family

[File Size ]......[ 18.6 MB

[Video C/B ]......[ H.264/AVC

[Audio C/B ]......[ HE-AAC 2 CH

[Container ]......[ MatRoska (.mkv)

[Theater Date ]...[ 6 June 2008

[iMDb Link ]......[

http://imdb.com/title/tt0441773/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ugyanolyan nulla, mint a hancock. szintén egy semmike történet, szintén egy giccses körítés... szánalmas hogy elég egykét "nagy név" színészek vagy szinkronhangok közül meg egy szintén jónevű filmgyár, és minden szemetet el lehet adni... és még csak költeniük sem kell promócióra, mert a tévék versengenek azért hogy leadhassák az "így készült" cuccokat :S meg a csapból is ezek folynak... és a hülyegyerek azt hiszi hogy ez akkor biztos jó... én is hittem nekik. megnéztem. és ha nem lett volna olyan kényszeredetten lekerekítve a történet, talán még mindig várnék tőle valami csattanót. mert az nem volt benne. csak lezárták a kiszámítható lezárással... hát ezt a színvonalat inkább hanyagoljuk :S

Link to comment
Share on other sites

tudom, de akkor ne ajánlják úgy hogy "meg kell nézni"... annyifelé reklámozták, hogy azt hittem megnézhetem... sosem voltam oda ezekért a videójátékgrafikájú hülyeségekért, de mintha a többinek lett volna valami tartalmasabb sztorija...

 

egyébként az a főpatkány vagy mi az jó volt :D az ő karaktere volt egyedül amit tetszősre csináltak meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Nagyon régen néztem utoljára animációs filmet vagy mesét, ha jobban tetszik.

Ezt megnéztem annyit mondanék rá, hogy szerintem aki szerezi ezt a stílust az jól fog szórakozni meg az is aki apró gyereknek keres filmet ami elé nyugodtan leültetheti a szülő a kölykét.

Nem az én stílusom, de a stílushoz képest jó.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...