Jump to content
PirateClub.hu

AK-47


xtro
 Share

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én politikust írtanék :D

nem értek 1et azokkal, akik szerint az m4a1 vagy m16 jobb mint az AK.

Az AK-t oroszországban csinálták meg először, míg az m4a1 csak 1 amarikai koppintás.

+ a kalashnikovon lehet választani 3 variáció közül: szaggatott lövés, rövid sorozat, hosszú sorozat. :)

Az AK mindenképp jobb.

 

Aki nem ért velem 1et, az írjon! szívesen meghallagatom a véleményét

 

Link to comment
Share on other sites

huhúú, teccik az 5let.. :)

 

nos : Először is kiirtanám a nyáriakat , de 1-et meghagynék( itt a falumban terrorizálnak mindenkit.. vannak 800-an egy lakásban.. Rájuk tényleg el lehet mondani : sokan vannak, sok félék )

 

utánnaa, letörölném az ujjlenyomatokat, és odaadnám annak akit meghagytam ( persze üres tárral)

 

xd

 

preanne

Link to comment
Share on other sites

Én kiírtanám a szerintem tökéletlen embereket.. nem nevezem meg őket, mert akkor warn lesz :D

 

Vagy világuralomra törnék, én irányítanám az egész világot. A semmibl bérgyilkolással gazdag leszek, veszek zsoldos katonákat, városokat foglalok el, és világuralomra törnék előbb-utóbb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

nem kell ak ahhoz, hogy az ember likvidálja aki nem tetszik neki, mert ha ak-val csinálom, ha kézzel, börtönbe kerülök. nekem ak nem kéne meg semmilyen fegyver, igaz van fegyverviselői engedélyem és vizsgáim is. meg nem sorolnám fel kiket földelnék el élve :) mert a lista túl hosszú lenne :)

Link to comment
Share on other sites

1. nem minden nem napon barnult ember rossz lop és csal.

2. a suliba minden nem napon barnultat kinyírnék

3. ha fel vagytok háborodva hogy Szlovákiába utálják a magyarokat akkor a nem napon barnultak mit mondanának rólunk

4. politikust is irtanék

5. vennék atombombát és ledobnám a Műkertre,hoppá el is árultam hogy kecskeméti vagyok

6. megnézem hogy a tesi tanár és az irodalom a föci meg a matek tanár hogy bírja a golyókat

7. kirabolnék egy-két bankot és vennék arany Desertet

8. minden vasárnap nem napon barnult KIVÉGZÉS

9. minden csíter parasztot kinyírnék!!!!!

10. elfoglalnám az 576-ot és egy olyan oldalt indítanék ahol a pirateklubbon regisztráltak ingyen korlátok nélkül tölthetik a játékokat amiket én rakok fel az 576 jó voltából

11. Minden hétfőn sztár kivégzés!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...