Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Haino

Arsenal

Recommended Posts

áhhh :( Eduardot el kéne adni a francba...nem Arsenal szintű játékos szerintem. Egy normális csatár nélkül most igen nehéz lesz. Arsha,Fabregas és az egész középpálya több gólt kell hogy vállaljon a védőkre meg legtöbbször beadásoknál,szögleteknél lehet számítani :mellow: Nehéz lesz bajnoki címet nyerni. Jó jó a csapat de nem az igazi. Megérzi 2-3 játékos hiányát nagyon és hiába van néhány poszton klasszisunk ha nem kap maga mellé megfelelő társat nem tudja kihozni a maxot ...

Nagyon fontos volt a Pool elleni győzelem. Arsha megint mekkora gólt lőtt B):D

Igen, de azért nem kis mákunk volt!Nagyon meg lehet érezni, hogy nincs igazi csatárunk...

hát ja.. kéne igazolni egy jó csatárt januárban de nem hiszem hogy szánunk rá annyit + ha tényleg jó akkor bl-ben nem játszhat majd és ott is jönnek az egyre keményebb ellenfelek :(

OFF:Talán kérheted itt is a kérések topicban, vagy nézz szét torrentoldalakon!

ON:A hétvégén nagyon nehéz lesz a Villa ellen, de nyerni kell.Cesc felépült és reméljük a többiek ugyanolyan hatásosan játszanak mint a hull ellen!

Reméljük Cesc sérülése nem súlyos és hamar visszatér.Szépen játszottunk, csak ha ő nincs akkor is törekedni kéne az eredményességre!Diaby hatalmas formában van, le a kalappal előtte!Jó meccs volt, szép győzelem!

Arsenal - Aston Villa: 3:0

Portsmouth is kipipálva :D az elmaradt meccset kéne sikeresen venni és akkor már csak 1 pont a hátrány. Szoros a bajnokság nagyon.. :)

West ham - Arsenal 1-2 nem gyenge FA kupa meccs volt kaka pisi bennt volt!! :lol:

Nagy mák volt, de hoztuk "nem túl erős" játékkal is!Így kell csinálni.A Stoke a következő! :P

simán verhetőek :) de előtte holnap Bolton ellen fontos győzelem kell.

fúúú de régen jártam erre, természetesen követem az Arsenal meccseit... kár hogy sok a sérült játékosunk

Senderost kölcsönbe adtuk az evertonnak... mit szóltok ehez??

Sajnos kiestünk a FA kupából, nem mostanába játszottunk ennyire rosszul, De lehet így a jó hogy kiestünk... majd kiderül, fontos meccsek sorozata jön most.

Nincs meg valakinek ez amit énekelnek mp3-ba?? :D ==>

A Villa elleni x azt hiszem reális eredmény volt, bár amilyen helyzeteink voltak, csak rajtunk múlott, hogy nem gyűjtöttük be a nagyon fontos 3 pontot. Na mindegy, a Mu ellen otthon nyerni kell, ez tény! A pool-t is verni kell, a chelsea idegenben már keményebb dió, de semmi sem lehetetlen. Sok múlik a formánkon!

Fájó vereség a mu ellen. Sajnos megint a közhellyel kell jönnöm, ez az a gyermekbetegség, ami már évek óta jellemzi az Arsenalt. Ez pedig a helyzetkihasználás. Olyan szintű fogyatékosságaink vannak a kapu előtt, hogy az hihetetlen. Mégis mi lőjük az egyik legtöbb gólt. A mu védelme (sorry) de egy kalap sz@r volt, akárcsak a miénk, mégsem tudtuk kihasználni a helyzeteinket. Ha ezen nem tudunk változtatni, akkor nem tudom, hogy akar Wenger bajnokságot nyerni...

Győzött a csetlés - botlás - favágóskodás a szép játék ellen... :angry:

'Kicsit' mintha elfogult lennél kedves Cesc18 :) Szerintem vitathatatlanul az nyert ma, aki jobban megérdemelte :) Wengernek meg télen tényleg el kellett volna gondolkodnia egy csatár leigazolásán :)

Az érdemekről lehet vitatkozni, mert a játék képe alapján nyerhetett volna az Arsenal is. Itt az eredményesség döntött, no meg egy klasszis csatár. Ennyi volt a különbség a két csapat közt ;)

Niet! Egy rossz Terry fejes után ami drogba elég ment épp és azt rúgta be ( Bravo ) majd egy drogba csel amibe bele csetlett botlott (bravo)... tényleg vitathatatlanul nagy teljesítmény. IGAZ hármat nem tudtak egymáshoz passzolni :lol: ez meg vitathatatlanul TÉNY!

de hát a focit mindig is gólra játszották és ezután is arra fogják...

A gólokba szerintem kár belekötni. Én elismerem ha hibáztunk, márpedig hibáztunk. Mégpedig Clichy, mind a két alkalomnál. A helyzeteket meg könyörtelenül ki kell használni. Kitörölhetjük, hiába van több helyzetünk és játszunk szebben...nincs eredmény és ez a bosszantó!

Niet! Egy rossz Terry fejes után ami drogba elég ment épp és azt rúgta be ( Bravo ) majd egy drogba csel amibe bele csetlett botlott (bravo)... tényleg vitathatatlanul nagy teljesítmény. IGAZ hármat nem tudtak egymáshoz passzolni :lol: ez meg vitathatatlanul TÉNY!

de hát a focit mindig is gólra játszották és ezután is arra fogják...

Hajh Cesc! Nagyon elfogult vagy :) Az a csetlés-botlás tudatos volt, s ez a megfogalmazás, amit te írsz erős túlzás :) bő húsz perc alatt elintézték az Arsenalt aztán visszaálltak szépen, s a biztonságra játszottak! :) Nincs ezzel semmi gond, ha partner lett volna az Arsenal 1 góllal mondjuk akkor a Chelsea is előrébb tolja a játékát: így nem kellett! :)

nem akarok belekötni senkibe se, de ennek a csapatnak már nem lehetne ilyen hibákat elkövetnie. nem lehet azt mondani rájuk, hogy annyira fiatalok lennének, hisz Walcotton kívül nem volt olyan játékos a kezdőben, aki 21 éven aluli lenne mégsem tudnak érett, felnőtt játékot mutatni. azt mondani, hogy a Chelsea vagy a United nem érdemelte meg a győzelmet az badarság. Wenger meg azzal takarózik, hogy nem a kupák számítanak, hanem a játék... na nyelesse már ezt le azzal a sok csalódott ágyus fannal, akik már alig várják, hogy újra PL-t nyerjenek.

leborulok drogba térde előtt... :lol: ( de legalább bevallottad te is h az csetlés botlás volt...) innentől kezdve részemről no comment...

Swarm, ezért írtam h gólra játszák...

Rosszul értetted :P Úgy értettem, h. amit te csetlés-botlásnak hívtál jelen esetben tudatos cselezés volt, S 'amit te írsz erős túlzás' :D (tudatos csetlés-botlásról mikor hallottál? :) úgy értettem, hogy kicsit 'félremagyarázod' a szép cselezést, egy szép gól előtt) ;):P Bár ezek szerint nem fejeztem ki egyértelműen magam.

Na mindegy, ne értekezzünk tovább erről :) Értem én, hogy nem azt kaptad, amit szerettél volna: a szív néha félremagyaráz :):P

Hali!

nagyon fájó ez a két vereség ,főleg a mutatott játék képe alapján :( a Chelsea ellen szerintem elég jól játszottunk csak a befejezés vagy az utolsó 2 passz nem jött be ... a gólokat pedig védelmi hibából kaptuk , nem felállt védelem ellen . Az a baj ,hogy tényleg nagyon szépen játszunk ha megy a foci meg minden ,de már engem is kezd idegesíteni hogy sosem nyerünk semmit. Persze ha megnézzük milyen csapatok vannak előrébb a bajnokságban(mennyit költenek,mióta játszik a nagy részük együtt,a klasszisok száma..) én még mindig úgy gondolom,hogy ettől a csapattól szép eredmény a 3.hely és az ilyen védelmi hibák,sérülések nélkül még szorosabb lenne a bajnokság. Így is van esélyünk ,csak már nem sok. :mellow:

Én egyébként a legnagyobb hiányt abban látom a jelenlegi Arsenal-ban, hogy nincs egy normális befejező csatár, s Fabregas, vagy a középpálya se mentheti meg mindig a - khm - ülepüket.

Igen igen egy csatár nem ártana már, illetve van csak sérült. Azért arról se feledkezzünk el hogy mi kaptuk a legrosszabb sorsolást is...és pont a legrosszabbkor, amikor a csapat épp gödörbe van. Liverpool is hiába nincs jó formába, attól még veszélyesek és nagy rangadó lesz... nagyon remélem hogy behúzzuk azt a meccset.

"Az a csetlés-botlás tudatos volt" ... Ezt 1 féleképpen lehet értelmezni :D

YES, végre, Jó kis meccs volt, szép játék mindkét részről. Arsenal-Liverpool 1:0

Szerencsére a cselzit megcsapta az Everton így hoztunk rajtuk 3 pontot, MU döntetlent játszott. Legjobbkor jött ez a győzelem, remélem ezzel kimászunk a gödörből.

arsenal.gif

Nyertünk a stoke ellen, szép volt, ahogy kell.

Csak azt nem értem, hogy az ilyen antifocit játszó dokkmunkás, sz@rrágó, stílusromboló "csapatok" mit kereshetnek a PL-ben...Ramsey-nek meg valószínűleg eltört a lába, szóval 1 évig off...

isteni szerencse, hogy a franciák nem csinálják ezt a "favágást", mint az Angolok az Angol csapatokban az Angol ligában :lol:

Szerencsére a cselzit megcsapta az Everton így hoztunk rajtuk 3 pontot, MU döntetlent játszott.

lehet franciául Cselzi, de angolul inkább Cselszi méginkább leírva Chelsea :rolleyes:

az én szemembe az a csapat egy hulladék banda, de mivel kapásból megköveznek ha ezt írom, ezért ennyit kapnak tőlem h cselzi! ... de ez nem ide való téma, ne szennyezzük ezt a szép topikot :)

Egyébként YES! Sikerült megint hozni 3 pontot, jó szoros lett így a tabella. Sajnos nagy ára volt :S Nem hiszem el hogy ez előfordulhatott mégegyszer. Ez sem lesz rövidebb mint Eduardo felépülése, így első ránézésre ugyanolyan lábtörés :S :S Azért aki felrúgta azt is eléggé megviselhette mert sírva ment le a pályáról...

Akit nagyon érdekel itt megnézhet róla 1 képet

http://data.sporthirado.hu/34/97/04/0_5.jpg

Azért az angol focira ráhúzni azt hogy favágók, elég erős!! Vannak csapatok, játékosok akik favágók, de van ezeknek ellen példája is, szerencsére.