Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Haino

Arsenal

Recommended Posts

Nem semmi meccs volt, remélem a szezon nagy része is ilyen lesz. A City-t is ki kellene tömni így. :D

:D :D nah ezt már szeretem, így kell játszani...

aki nem látta volna a gólokat itt megnézheti

Úgy néz ki,hogy nem is legszebb játékkal de elég előnyt sikerült szerezni a Celtic elleni visszavágóra. Meglesz a Bl. :D

Hogyne lenne meg! Azért a bajokságban is odafigyelhetnek majd ránk!

Szépen játszottak a fiúk, csak így tovább az egész szezonban!

4-1 ,hazai pályán .Szép játék és sok gól . Igaz legalább 2x ennyit lőhettünk volna :D Jövő hét Celtic és Mu. :D

Hehe és azt hallottátok hogy az Arsenal leszeretné igazolni vagyis inkább komolyan érdeklődik Dzsudzsák Balázs iránt? :mellow: megnézném mit csinálna az Arsenalba, egy biztos nagy lehetőség lenne a számára

Szerintem most ebből nem lesz semmi. Olvasni lehetett nyilatkozatot Arsène Wenger-től, mely szerint már csak egy játékos fog érkezni, s az védő lesz. Ha kötnek is valamilyen szerződést, az szerintem előszerződés lesz, nem több.

De ha van egy kis esze nem fog az angol bajnokságba menni. Stílusa miatt nem neki való. Egyetértek azokkal akik azt mondják, h. akkor már maradjon élete álmánál és a spanyol bajnokságnál, vagy menjen inkább az olasz bajnokságba. Sokkal jobban feküdne neki, s jobban ki is tudna bontakozni.

S akkor még arról nem is beszéltünk, h. az Arsenal-ban kik jelenthetik a 'konkurenciát' a kezdő-posztért.

Balázsnak szinte semmi esélye most arra,hogy kezdő játékos legyen az Arsenalban. Lehet hogy Wenger megnézte és tény ,hogy jó játékos de még nem fér be .Ha elmegy a PSV-től akkor szerintem még legalább 1 klubja lesz ,mielőtt valami nagyon jó csapat leigazolna (és persze még fejlődnie kell). Szerintem sokat nem tudna feljebb lépni most ,mert a nagy csapatok nem fogják megvenni még ,de a PSV is elég jó arra,hogy még fejlődjön itt.

Én most abban reménykedek ,hogy Van der Vaart-ot sikerül megszereznünk,bár csak pletykának tűnik viszont Adebayor árából meg lehetne őt venni és még egy jó védőt.

Egy jó vkp nem ártana, főleg, hogy Cesc kidőlt!Dzsudzsákot szerintem meg tuti nem igazoljuk le és felesleges is!

Hát nem hiszem el...Egy szóval leírom ezt a meccset és a mu sikerét:MÁK!Mert aki látta a meccset az jól láthatta, hogy itt nem a mu-n múlt, hogy ki megy haza győztesen.Inkább azt kívánom vertek volna jól meg minket, mint így...mert ez csak minket minősít!Amúgy jobbak voltunk azt hiszem ez egyik fél számára sem kérdés!Na nembaj messze még a szezon vége!

Arsha gólja után nagyon örültem ,de aztán úgy vertek el minket ,hogy egy normális gólt sem lőttek :(

11-es és öngól <_< A hátralévő 7 rangadóból (ha a city-t is belevesszük) legalább 5-öt meg kéne nyerni és 2 döntetlen is jól jönne.

Ennyi megérdemeltük.Gratula ha így folytatjuk küzdhetünk, hogy stabil középcsapat legyünk.Szép volt fiúk.Aki még mindig naív az meg menjen a .....Ilyen töketlen sz@r csapattal semmit nem nyerünk soha a büdös életbe!Helyzetkihasználás 0.Ezt a cityt 3-mal kellett volna verni.

A játék képe alapján legalábbis....de aki nem rúgja be a helyzetet az ne nyerjen.

Na megnyugodtam egy kicsit a tegnapi után!Úgy vélem, ha a helyzetkihasználáson tudunk változtatni és mentálisan erősek tudunk maradni, akkor lesz beleszólásunk a szezonba.Mert gyönyörűen játszottunk, csak megint nem volt szerencsénk...

én győzelmet vártam :( jó lett volna megverni a City-t <_< A játék nem volt rossz,de a City összes gólja a jó helyzetkihasználásból jött,kivéve az elsőt. Ade remélem megkapja az 5 meccses eltiltást.Megérdemli. :angry:

Szerintem nem fog kapni semmit, max figyelmeztetést...de ne legyen igazam!

Szép játékkal, bár nem egy mozgalmas meccsen vertük 4:0-ra a Wigant.Csak így tovább, ez jót tett a csapat önbizalmának!

Off:Nem akarom a mu-t támadni, pártatlan voltam a manchesteri rangadón, de azért a mu győzelmében nagy szerepet játszott a bíró úr.Tény, hogy egy meccs addig tart amíg le nem fújják, de ha valaki 4 percet hosszabbít az miért 7 perc?És itt ne jöjjenek nekem azzal, hogy csere volt meg miegymás mert azt kiröhögöm!Itt nem a küzdő felekkel van a bajom, csak szimplán nem értem a bíró felfogását.Na mindegy, csak nem először fordult elő!

Izgalmas jó meccsen gázoltuk el a Blackburn-t.A meccs embere egyértelműen Cesc Fabregas 1 góljával és 4 gólpasszával.Vermaelen továbbra is brillírozik, Walcott pedig góllal tért vissza.

Arsenal - Blackburn: 6:2

elején már tartottam egy szorosabb mérkőzéstől de aztán : szenzáció :D Bendtner kapufás gólja is szép volt. Remekül játszott a csapat és tapadunk az élmenőkre.

Nem értem....mindig azok a rohadt pontrúgások...na meg a helyzetkihasználás.Jó nem dől össze a világ mert a poolon és a chelsean kívül mindenki botlott, de elszalasztottunk egy ordító lehetőséget.És 2:0ról így elb@szni...bocsánat a kifejezésért.Főhet a fejünk...

West Ham United - Arsenal: 2:2

2-0 nál már örömfoci vártam 1-2 arsha góllal ....erre egy gyenge második félidő és csak 1 pont lett a vége. Pedig elsők lehettünk volna ha az elmaradt meccset is megnyerjük...így csak 2. hely 1 ponttal a cselzi mögött :(

Szerdán is komoly meccs lesz,bár megint sok fiatal fog szerepelni szerintem és ha a poolban nem ,akkor azért nem lehet majd valami könnyű meccsre számítani.

Bent vagyunk a ligakupa negyeddöntőben.Nem sokon múlt a meccs, de végül sikerült nyerni.Kíváncsi vagyok kit kapunk!

Arsenal - Liverpool: 2:1

Szép gólokat lőttek a srácok . Remélem megkapjuk az 1-2 könnyebb ellenfelet és akkor 4 között leszünk,onnan már nehéz lesz.

Viszont ma az év meccse. 4-2 re tippelek a mi javunkra :P Arsha 1-2 gólt biztos lő ;):D

Nem volt rossz meccs, kicsit zavar, hogy a végefele szinte álltak a pályán.Ezt nem szabad ezen a szinten.Cesc gólja zseniális volt.Illetve az ahogy felhozta!

Arsenal - Tottenham: 3:0

én egy nagyobb kiütést is elképzelhetőnek tartottam ,aztán tényleg nem volt olyan pörgős a végén. Arsha is beleszürkült a mezőnybe :( Kicsit lehet pihentetni kéne ,eddig nem alkot olyan nagyot :(

Valóban, mintha elég kedvtelen lenne.Kimegy a pályára elfocizgat, mivel ez a munkája, de az az érzésem, hogy nem igazán leli ebben örömét...remélem nincs igazam!

Jó meccs volt, 1 pont és továbbmentünk a csoportkörből.Cesc megint nagy volt, Arshi szürkén adott 3 gólpasszt.Ja és ne felejtsük el Nasrit sem.

Arsenal - AZ Alkmaar: 4:1

nagyon idegesítő volt a hétvégi vereség :angry: így nem lehet bajnokságot nyerni... :( nem állunk rosszul de ez a +3 pont még jól jöhetett volna a végén... <_< Amúgy ma sima győzelmet és ezzel továbbjutást várok. Legalább a kötelező teljesítve nemzetközi szinten.

Mai győzelem szinte biztos. Talán ez az egyetlen meccs a mai BL meccsek közül, ami közel száz százalék. A másik a Debrecen, sajnos :(

Igaz, az utóbbi fordulok alapján semmi sem biztos. A leglehetetlenebb tipp is lehet jó tipp :(

Hát szánalmas...egyszerűen fel nem fogom miért erőltették a beadásokat?Azt hiszik lefejelik Terryt meg Ivanovicot?Szánalmas taktika volt és semmit nem tudtak kezdeni a védelemmel.Átlövés minek?Eduardo pedig borzalmasan játszott...ma is!Otthon, megint 3 góllal kikapni és gólt sem rúgni...röhejes csapat benyomását keltettük!Pedig sok van még vissza és fel kell állni!

Arsenal - Chelsea 0:3