Jump to content
PirateClub.hu

Elájulás


adam0921
 Share

Recommended Posts

Csösztök!

 

Na ezt megosztom veletek nagyon fasza kis trükk! :D Az a lényeg hogy gugolj le hajtsd le a fejed és csinálj tiz mély levegöt a száddal, ha ez megvan akkor a nagy ujjaddal nyomd a szájpadlásod és fujjad teljes erővel addig amég elnem ájulsz:D (5-10 másodperces hatás) már kb 30 szor csináltam nemlett még semmi bajom csak ugy csináljátok hoy 2 envagy többen vagytok és fogjátok meg aki eldöl amikor csinálja! :D

Szerintem aon fasza ;) Sok sikert hozzá (Aki megmeri csinálni :D )

 

Video:

 

Sajnos ez már csak a vége amikor beájul ez előtt van a 10 mély levegő:) A Video 3GP formátum mivel én vettem fel:D majd halgassátok mit mond a gyerek xD

 

http://jumbodir.com/get/?id=409a82b3-a39e-cc1a-6d4b-27908cba3191
http://www.megaupload.com/?d=QWDESVUP
http://www6.oxedion.com/index.php/downloads/2a29a10d3567c5689ffd70154aef221e?

Link to comment
Share on other sites

Az igen!

"Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik!!! " De inkább ne törjön el gyerekek!!!

 

Most ez tök jó bulinak tűnik, de ha hiszitek, ha nem, nem olyan vicces dolog ez. Kérdezzétek meg anyukátokat! <_<

Link to comment
Share on other sites

Na látom két helyen nyitottad a témát! No akkor:

 

Ezt én is próbáltam egyszer, csak másképpen ismerem:

 

Először guggolj le, vegyél 10 mély levegőt, gyorsan, majd 10-et nagyon gyorsan, aztán állj fel, fogd be az orrod, és úgy fújd ki a levegőt (de ügye nem tudod, mert a szád csukva az orrod fogva). Sőt nekem elég volt 6-tal is csinálni. Ijesztő is lehet, én csak egyszer csináltam, de rángatoztam miközben eszméletlen voltam :D De nekem elég is volt egyszer csinálni egyelőre.

 

A videót megnéztem, és szerintem nem jó a módszer. Az enyémmel úgy beájulsz hogy esésnél tuti nem tudod majd kontrollálni magad mint itt :D Hát még beszélni. Ja de mondjuk akkor nem te voltál a videón?

 

Mindenkihez: Mindenki csakis társaságban SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE CSINÁLJA! Mert mi nem vállaljuk ha egyszer elájulsz, nincs aki megfog és betöröd a koponyád!

Remélem PirateClubon mindenki van olyan intelligens, hogy felfogja ezt.

Link to comment
Share on other sites

hááát, gyerekek, nekem régen annyira alacsony volt a vérnyomásom, hogy állandóan elájultam. ez mostanra már megoldódott, és inkább nem kísérleteznék ezzel. :( szipi

Link to comment
Share on other sites

ááá ez tutiság mi is csináltuk a koliba, van aki elájul csak simán, van aki rángatózik, és pl az utóbbi voltam a körülöttem lévők be is szartak hogy mi van velem :D semmi veszély nincs benne, csak kb. a 3. után má szédül egy kicsiit az ember, de azér egyedül nem vállalnám be...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Azért van a dolognak veszélye is. Ezt velem is megcsinálták egy párszor, én is tök jó poénnak gondoltam, érdekes is volt, mert olyan volt, mintha azt álmodtam volna, hogy a töri tanárommal beszélgetek a Kecskeméti katonai repülőtéren, közbe sose jártam Kecskemétnek a közelébe se. Ja, azt ne kérdezzétek, honnan tudom, hogy Kecskemét volt, csak tudom.

 

De a lényeg az, hogy pár alkalom után elmondtuk a biosz tanárnak ezt a sztorit, kicsit gondolkodott, aztán azt mondta, hogy amíg magadhoz nem térsz, addig olyan állapotban vagy, mint a búvárok akik túl gyorsan emelkednek fel a felszínre. Lényegében az agyad, meg egy másik szerved sem kap addig oxigént.

 

Csak itt a széndioxiddal telítődik a véred, nem nitrogénnel mint a búvároknak. Bár az nem biztos, hogy oxigénhez nitrogént használnak. Úgyhogy nehogy gond legyen belőle.

Link to comment
Share on other sites

Én még sosem próbáltam ki ezt a "mesterséges ájulás"-os dolgot, de nem is fogom! Egyszer a barátom kipróbálta, persze volt ágy meg minden, hogy ne üsse meg magát, de mit ad isten pont nem arra esett... Eldőlt oldalra még meg sem tudtam fogni... azután rángatózni kezdett... nagyon megijedtem...

Ébresztgetni kezdtem, miután felébredt kicsit megkönnyebbültem, viszont az arca piros volt, mivel beverte a földbe... Hát nem élném át mégegyszer. :(

Megígérte, hogy nem csinálja többször, vagy legalábbis akkor nem ha én is ott vagyok, DE csak és kizárólag felügyelettel!! Felelőtlen dolog egyedül csinálni szerintem, bár én az egész dolgot ellenzem. :(:sleep:

 

Hát én csak kívülálló voltam, de gondoltam legyen egy ilyen vélemény is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

csináljátok ágyban és akkor nem kel se fogó se dobó játékos O_o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

nekem van még módszerem amit ijen hosszú unalmas rendezvényen pl. ballagási

sorfal vagy bármijen ünnepségen amin nem akarsz részt venni

úgy kell csinálni hogy ugye állsz a nagy tömegben vagy valahol a sorfalban

 

na hát annyi a lényeg hogy mozdulatlanul egyenesen állj mint a cövek

nekem 10 perc alatt bejött és 1-2 percre elájultam és az orvosiban találtam magam

sajnos ülve nem műxik de azért jó poén és ezt is csak óvatosan

Link to comment
Share on other sites

Én egy nagyon jó módszert tudok az ájulásra!

Fogj egy nagy kalapácsot, verd fejbe magad! Nem vagyok híve az ilyen önkínzó dolgoknak, és szerintem amit csináltok az nem egészséges. Miért akarsz elájulni?

Egyébként én egyszer csináltam olyat, hogy minél vörösebb legyen a fejem, na akkor 10 mp után "ájultam el", arra kelek fel hogy ugyanott vagyok és nem álmodtam az egészet. Ez körülbelül ugyanezen az elven alapszik : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...