Jump to content
PirateClub.hu

Elájulás


adam0921
 Share

Recommended Posts

Csösztök!

 

Na ezt megosztom veletek nagyon fasza kis trükk! :D Az a lényeg hogy gugolj le hajtsd le a fejed és csinálj tiz mély levegöt a száddal, ha ez megvan akkor a nagy ujjaddal nyomd a szájpadlásod és fujjad teljes erővel addig amég elnem ájulsz:D (5-10 másodperces hatás) már kb 30 szor csináltam nemlett még semmi bajom csak ugy csináljátok hoy 2 envagy többen vagytok és fogjátok meg aki eldöl amikor csinálja! :D

Szerintem aon fasza ;) Sok sikert hozzá (Aki megmeri csinálni :D )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na heló, ezt én is próbáltam egyszer, csak másképpen ismerem:

 

Először guggolj le, vegyél 10 mély levegőt, gyorsan, majd 10-et nagyon gyorsan, aztán állj fel, fogd be az orrod, és úgy fújd ki a levegőt (de ügye nem tudod, mert a szád csukva az orrod fogva). Sőt nekem elég volt 6-tal is csinálni. Ijesztő is lehet, én csak egyszer csináltam, de rángatoztam miközben eszméletlen voltam :D

 

A videót megnéztem, és szerintem nem jó a módszer. Az enyémmel úgy beájulsz hogy esésnél tuti nem tudod majd kontrollálni magad mint itt :D Hát még beszélni. Ja de mondjuk akkor nem te voltál a videón?

 

Mindenkihez: Mindenki csakis társaságban SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE CSINÁLJA! Mert mi nem vállaljuk ha egyszer elájulsz, nincs aki megfog és betöröd a koponyád!

Remélem PirateClubon mindenki van olyan intelligens, hogy felfogja ezt.

Link to comment
Share on other sites

"csinálj tiz mély levegöt a száddal,"

 

A csináljhoz nem kommentelnék :D:P

------------

Bár ezzel, vagyis valami hasonlóval mi is játszottunk a suliban, egyedül sztem télleg ne próbálja ki senki! Mi a következő képpen csináltuk:

 

Legugolsz, veszel vagy 5-6 mély levegőt, bár ennek komolyabb jelentősége nincs, a levegőt benntartva felállsz, és valaki megemeli a másik, a tudejét egy kicsit magához szorítva, és a cskesz beájul. Lehet felfele pofozni :D

 

Fel is került egy jópár video megosztóra a videók, némelyiket azóta töröltük, de ha kitartó vagy még találhatsz párat róllunk :lol:

 

Mégegyszer mondjuk én se próbálnám ki...

Link to comment
Share on other sites

"csinálj tiz mély levegöt a száddal,"

 

A csináljhoz nem kommentelnék :D:P

------------

Bár ezzel, vagyis valami hasonlóval mi is játszottunk a suliban, egyedül sztem télleg ne próbálja ki senki! Mi a következő képpen csináltuk:

 

Legugolsz, veszel vagy 5-6 mély levegőt, bár ennek komolyabb jelentősége nincs, a levegőt benntartva felállsz, és valaki megemeli a másik, a tudejét egy kicsit magához szorítva, és a cskesz beájul. Lehet felfele pofozni :D

 

Fel is került egy jópár video megosztóra a videók, némelyiket azóta töröltük, de ha kitartó vagy még találhatsz párat róllunk :lol:

 

Mégegyszer mondjuk én se próbálnám ki...

 

Mi is ezt a verziót nyomtuk én vagy 5ször ájultam tiszta vicces volt.

Link to comment
Share on other sites

Jajj, ezt wágom, régen állandóan csináltuk suliba, sok csíra meg nem merte, am egyedül télleg ne csinálja senki, mikor hawernál woltunk akkor is kipárnáztuk a mögöttünk léwő részt, nagy para. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Amikor én csináltam, akkor is az ágy előtt csináltam (persze én sem egyedül), meg raktam le a földre párnákat, de nem oda estem és nagyon bevertem a pofám :D Kicsit fájt amikor feleszméltem. Ja meg nem is mondtam, hogy én zenét is hallottam mikozben eszméletlen voltam :D Szerintem arra táncoltam, és azért látszott úgy hogy rángatóztam :lol:

 

Akinek van bukósisakja inkább abba csinálja amúgy :)

Link to comment
Share on other sites

mi is csináltuk osztálytársaimmal suliban konditeremben :D úgy hogy 10 mély levegö gugolva aztán felállás és nem fogtuk a szájbadlást csak fújtuk a hüvelykujjat :D ill én nem csak egyik osztálytársam, és hanyattesett, de elkaptuk :) aztán rángatózott egyet és pofozva felébresztettüük, aztsetudta mitörtént :D

Link to comment
Share on other sites

Egyik haverom is ezt csinálta 9-10 évvel ezelőtt ( már nem emlékszem az ő módszerére ), aztán egyszer elpattant az egyik ér a koponyájában, és már jó pár éve deréktól lefelé levan bénulva :o . Igaz ezt már az előbbi hozzászólásomba beakartam írni, de valami miatt kiaradt :blush: .

 

Úgyhogy mindenkinek azt tanácsolom, hogy csak SAJÁT FELELŐSSÉGRE !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...