Jump to content
PirateClub.hu

Elájulás


adam0921
 Share

Recommended Posts

Szerinetm jó móka én csak haverokkal csinálom minden nap! :D 3-4 szer.. de télleg ne csináljátok egyedül... JA ÉS CSAK SAJÁT FELELŐSÉGRE (még mostis xD)

 

Aha... Kiváncsi leszek mikor lesz bajod belőle... Ha így folytatod, akkor hamarosan :D Nem tudom mi a jó ebben a "játékban"... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vicces dolog ez persze csak ezzel egy probléma (mi így csináltuk: 10 levegő gugolva felálsz és átulról valaki szorosan rászorít a ?rekeszizmodra?) poénnak indult de a robléma az volt hogy a srác nem bírt megtartani és én egyensen az arcomra estem. sérülések: állkapocstörés, nyelv elharapás, agyrázkódás tédemben csontrepedés, -5fog, egy 6 öltéses vágás az államon + az 5 hét gyógyulás de még ma sem tökéletes a harapásom. szóval így játszatok ezzel (2006 10 18-án történt)

Link to comment
Share on other sites

Huh de jó, elájulok és nem tudom mi van... gyerekek, nem telik fűre és így akartok elszállni? Igaz egy idő után biztos poénos mivel rohamos ütemben pusztulnak az idegek és a sejtek a kis fejetekben, de ha ez nektek jó, akkor hajrá! Azért próbáljatok inkább meginni egy sört, az sokkal jobb élmény...

Link to comment
Share on other sites

Szólok, hogy NE CSINÁLJÁTOK, mert lenyelitek a nyelveteket akkor MEGFULLADTOK!! Ez nem játék, nem is tudom, hogy ebbe mi a fasza. Szerintetek haverok lenyúlnak a szátokba és visszahúzzák a nyelveteket? Hát nem hiszem....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vicces dolog ez persze csak ezzel egy probléma (mi így csináltuk: 10 levegő gugolva felálsz és átulról valaki szorosan rászorít a ?rekeszizmodra?) poénnak indult de a robléma az volt hogy a srác nem bírt megtartani és én egyensen az arcomra estem. sérülések: állkapocstörés, nyelv elharapás, agyrázkódás tédemben csontrepedés, -5fog, egy 6 öltéses vágás az államon + az 5 hét gyógyulás de még ma sem tökéletes a harapásom. szóval így játszatok ezzel (2006 10 18-án történt)

nah emiatt nem merem meg az érzés miatt mondja meg vki h mien (rossz):D érzés!:D

Link to comment
Share on other sites

Én ezt má régen is hallottam de azt hittem hülyeség. Aztán kipróbáltam (egyedül) és kb 10. probára sikerült.

Az eredmény: az államat 2x4 öltéssel varrták össze + kiköptem 2 fogam.

Szal k*rva jó pojén :lol::lol:

 

eggyik barátom is szórakozott ezzel aztán az lett a vége h a szekrény sarkának ájult, kitörött két foga és felrepedt az álla. ne játszatok ilyet.

Münzy, Münzy, hát nem beírtalak már ide? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mi úgy csináltuk régen, hogy nagyon gyórsan nagyon mély levegőket veszel, és közben fel e gugolsz (ez fontos, mert különben, a véredben oxigéntöbblet miatt vér rög keletkezik, ami elég veszéjes azok számára, akik egy ilyen mutatvány után egy két hétnél tovább akarnak élni ;) ).

Ha már teljesen elszédültél, akkor mély levegő, és valaki összeszorítja a tüdőd teljes erejéből, miközben te bent tartod a levegőt... De asszem biztonságosabb módszer, ha beugatsz valakinek, aki biztos tarkón vág majd :D . És mivel ez téleg életveszélyes módszer, em ajánlom senkinek!

Link to comment
Share on other sites

Jujj hát ez kemény dolog haverommal meg még két haver volt nálunk egyszer csináltunk ehhez hasonlót hát azt a mai napig nem felejtem el igaz ő nem ájult el tőle csak megszédult aztán hátsójára huppant de közben volt egy asztal hátulról lekapta aztán attól ájult el kb fél óráig pofozgattuk mire felkelt húú ugynézett ki mint aki bevan szivva de ha kicsit jobban bevégta volna hátul a fejét ott halt volna meg!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ilyent még mi is csináltunk anno!Legugolsz 1percig mély levegőt veszel utánna felállsz befogod az orrot majd valaki háturól átölel és megszorítja kajakra a mellkasod azt el is ájultál,meg rángatózol egy kicsit!!hiába pofoztuk utánna a gyereket nem nagyon akart felkelni!!vödör víz azért megtette hatását!!még szerencse!!meg azt szoktuk kitalálni hogy mit láttunk közbe, de valahogy sosem sikerült!!

Link to comment
Share on other sites

HÁt ezel mi is játszotunk öcsémel hát mondhatni jo muri meg minden te téleg bene van a veszély de aza baj hogy nekem alapbol rosz a vérnyomásom azt multkor 3-as metro aluljároba lök aztán felálok nyujtozok anyira leeset a vérnyomásom hogy beájultam még szerencse hogy volt anyi eröm hogy viszaüljek meg ot volt egy ismerösöm de ő nem fogott meg azt mondta csak löre dölt a fejem és rángatoztam de nem estem szerencsére pofára ha igy let volna akor én is hiányos mosolyal ülnék most itt xD sztem egyszer megcsinálod azt jolvan nem szabad sokat csinálni mert téleg kihalnak [az alapbol nem sokkal rendelkező] agyadbol az idegek! még egy pl: multkor itt ülök gép elöt minden csöngetnek kinézek az ablakon és mivel hirtelen áltam fel leestet a vérnyomásom és ara ébredem hogy rángatozok a földön a lábamon nagy horzsolás [ asztal sarka ] és nézek ki a fejemböl ott is szerencsém volt hogy nem let nagyobb bajom mert ahogy látom ti jol megkaptátok a magatokét...:S

Link to comment
Share on other sites

Én is a mell szorítós verziót ismerem, idiótaság na jó én is kipróbáltam (kb 25éve) de csak azért mert a marha fejemmel nem hittem el hogy működik. Hát működött, rendesen halál félelmem volt.

De a még rosszabb, hogy valaki meg nem akart fel ébredni, pofozás hidegvíz, és épp hogy, csak csak, utána mindenki komoly volt emlékszem, nem is beszéltünk róla még évek múltán sem a koleszba.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Hú, srácok, ez nagyon durva. Én a kertben próbáltam ki, egyedül. Jó érzés volt. Olyan, mintha álmodtam volna. A probléma csak az, hogy eszméletre térés után nem emlékeztem az ,,álmokra".Egyébként a suliban ugyanígy elájultam, amikor egy unalmas óra után felálltam és nyújtózkodtam. Ugyanaz az érzés volt. Legközelebb tuti megmutatom az osztálytársaimnak. Ha egyedül csináljátok, csak a kertben!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...