Jump to content
PirateClub.hu

Honda NSR 125R!


hanka
 Share

Recommended Posts

Helló!

 

Most jött el végre az, hogy letszem a A1 jogsit. és hát motort kéne venni.Nekem nagyon tetszik a Honda NSR 125R típus. Talán azért mert 125-höz képest, marha nagy testű, és nagyon gyönyörű hangja van. Szerintetek kezdő gyorsasági motornak mennyire jó? Előtte volt pár motorom, de az autómata váltós volt. :D A legnagyobb volt egy túra robogó:)

Azt hallottam, hogy egy NSR képes menni 170 körül is. Am mennyire vannak vele műszaki problémák?

Mennyit eszik? Németből vajon megéri behozni egy ilyen motort? Köszi ezekre a kérdésekre a választ. Remélemleírjátok majd tapasztalataitokat ezzel a mototrral kapcsoaltban. Na meg persze a véleményeiteket is.

Link to comment
Share on other sites

Németből behozni nem éri meg, mert amennyivel olcsóbb azt itthon a forgalomba helyezésnél bukod rajta. Külföldről csak nagymotort éri meg behozni :)

 

Az NSR egy elég jó motor, megbízható, jól megy, nem eszik sokat. Persze csak ha 7ezres fordulat alatt mész vele, afölött a power meg tudja dobni :)

160-170 a végsebessége, de tartósan 140-el simán lehet vele menni.

Kezdő váltós motornak mondjuk én nem sportmotort ajánlanék, a legtöbben "friss jogsi + sportmoci + mégcsakrobogón ültem" kombináció miatt halnak meg a motoron, mert azt hiszik hogy tudnak, de közben mégsem.

Link to comment
Share on other sites

hát nem úgy vagyok kezdő, hogy na nem tudok motoorzni, mert váltós motorral sokat motoroztam:D csak még nincs meg az a tapasztalatom. Amúgy értem amit mondasz.

Lehet megkéne fogadnoma tanácsod. Amúgy mennyiért éri meg ilyen mocit venni? milyen évjáratot? Mert nézegettem, itt magyarországon olyan 400 e Ft-tól volt felfele az a motor, amelyik normálisabb volt.

Link to comment
Share on other sites

elmonomd én neked a tutit:

ha .... gyarek vagy vegyél nsr125öt ha faszább akkor 250et és menj ki pályára

ott menj mint állat ha jó ruhába vagy akkor nem halsz meg még max speednél sem

ennyi

igy meglehet tanulni motorozni de ugy nem hogy a vásoba szüttyögsz 50el az nem tanulás.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...