Jump to content
PirateClub.hu

Rémsztori


Vap
 Share

Recommended Posts

Van 1 nő, aki 1edül él a kutyájával.

A nő gondját viseli a kutyának, ezért a kutya minden este (mivel lelóg a nő karja) megnyalja a kezét, és a nő nyugodtan alszik el.

Ez így megy már több mint 3 éve! Egyszer a nő nagy csörömpölésre és nyüszítésre ébred, lelógatja a kezét, de megnyalják és elalszik nyugodtan.

Másnap mikor a nő felkel kimegy a konyhába, a kutya a beleinél fogva fel van akasztva, és a vérével van irva: "az ember is tud kezet nyalni"

 

 

 

 

 

Én ezt elmeséltem barátnőmnek 3 napig nem mert elaludni, és sötétben lenni egyedül :o:) (remélem tecceni fog, én nem hiszek az ijenekben)

Link to comment
Share on other sites

Ez nem igaz, csak rémsztori, de bemásolok egy kerek egészebb verziót :)

 

Csipp-csepp

Előkészületek:

- Kapcsoljátok le a lámpát

- Üljetek le a földre egy ágy mellé

- Tegyétek be a kezeteket az ágy alá

- A mesélő kezdje el a történetet

A történet:

Egy 10 éves kislány szülei elmentek otthonról, szerettek volna kettesben elmenni színházba. Ott hagyták a lányt, de meghagyták neki a szokásos "neengedjbesenkit" dolgokat. Hát jó, a kislány leül a fotelbe tévézni. A fotel mellet fekszik a gyerek kedves németjuhászkutyája. A lány nézi a tévét, nézi-nézi, egyszercsak kikapcsolódik a készülék. Biztos áramszünet. Goldolja a lány. Hát ül a sötétben. Egyszer meghall egy nagyon halk neszt. Csiiipp-cseeepp-csiiipp-cseeepp. Főhősünk kimegy a konyhába, biztos csöpög a csap. De a csap nem csöpög. nagyon megijed, ohan vissza a fotelba. Lehuppan, lelógatja a kezét, kutyus megnyalogatja, megnyugszik. Ül a sötétben, megint meghallja a zajt, most egy kicsit hangosabban. Csiiipp-cseeepp-csiiipp-cseeepp. Kimegy a fürdőszobába, biztos a csap csöpög. De a csap nem csöpög. Spuri vissza a fotelbe. Lelógatja a kezét, kutyája megint megnyalogatja, megnyugszik, tudja, hogy a kutya bármitől megvédné. Ül a fotelben. Megint meghallja a zajt. Csiiipp-cseeepp-csiiipp-cseeepp. Lemegy a pincébe, meglátja a kutyáját felakasztva, a vére csöpög: Csiiipp-cseeepp-csiiipp-cseeepp. A németjuhász vérével a falra írva: NA MOST NÉZD MEG, HOGY KI NYALOGATTA A KEZEDET!!!

Link to comment
Share on other sites

Ezt régen hallotam még olyan 12 lehettem. Azzal volt kiegészítve a történet hogy egy sorozatgyilkos megszökött valami börtönből és az csinálta. Akkor nem zavart az alvásban. Szerintem most sem fog :D

Egy az hogy nincsen kutyám és nem is nyalogatják a kezemet éjszaka xD Ha valaki meg betör a házamba akkor Őt lógatom fel a plafonra ^^

Link to comment
Share on other sites

na jó, én ezt úgy ismertem, h otthon van a islány meg minden, fekszik az ágyban, vmi megnyalta a kezét, gondolta a kislán, h a kutyája. egyszer csak hall egy hangot: csipp-csepp. felkel megnézni, h mi csöpög, nem talál semmit, lefekszik aludni, megint mgnyalák a kezét. megint hallja hangot: csipp-csöpp. felkel, körül néz, semmi. visszafekszik, megnyalják a kezét, megint csipp-csepp, megint körülnéz. kinyitja a gardrób ajtaját, ott a kutyája felakasztva, főle vérrel írva: gondolj bele, h ki nyalogatta a kezedet

 

na, mivel ennyi változat van, ebből kiderül, h csodák csodájára nem igaz a történet :P

Link to comment
Share on other sites

Nincs az a pszichopata aki egy kislány beriogatásáért egy nagyobbacska kutyát felkoncol és fellógatja. Úgy hogy az meg se mukkan és nem is veszik észre.. :D

Hogy lenne igaz? :)

 

De azért csak féljetek.. nagy esély van rá hogy 3-szor megnyalják éjszaka a kezed :D

Link to comment
Share on other sites

Van 1 nő, aki 1edül él a kutyájával.

A nő gondját viseli a kutyának, ezért a kutya minden este (mivel lelóg a nő karja) megnyalja a kezét, és a nő nyugodtan alszik el.

Ez így megy már több mint 3 éve! Egyszer a nő nagy csörömpölésre és nyüszítésre ébred, lelógatja a kezét, de megnyalják és elalszik nyugodtan.

Másnap mikor a nő felkel kimegy a konyhába, a kutya a beleinél fogva fel van akasztva, és a vérével van irva: "az ember is tud kezet nyalni"

Én ezt elmeséltem barátnőmnek 3 napig nem mert elaludni, és sötétben lenni egyedül :o:) (remélem tecceni fog, én nem hiszek az ijenekben)

Ebből mi a tanulság?A kutyát kint az udvaron a kezed alatt meg 1 blackjacket v baseball ütőt kell tartani. :D

Link to comment
Share on other sites

Most bepipiltem. :(:(

Amugy én jobbat ismerek:

Reggel felkel a kutya a nő pedig a belénél fellógatva van a konyhában.És a vérével ez van írva:

ne nyajjá mer elkopik a nyelved!

 

 

XD ez jóóóó :D :D :D :D :D :D :D

 

 

Amúgy irjon már valaki rendes rémsztoryt, ennek nincs nagy sikere :D:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...