Jump to content
PirateClub.hu

M33cK munkái...


m33ck
 Share

Recommended Posts

Köszi! :lol:

 

Nem az nem font, asszem walahonnan letöltöttem, de már nem emléxem.

 

Amúgy rengeteg ien font wan, pl írd be a keresőbe, hogy graffity fonts, nagyon komolyak wannak. :D

Link to comment
Share on other sites

Itt wan két újabb képem, de ezek már nem Orbok :)

Tininindzsa... :D

tmnt_pic.jpg

Egy kis mókás sig.

meek_sig_3.jpg

 

Kommenteljetek!!! :D

 

Még egy sig, de ez saját wéleményem szerint is tré lett.

 

meek_sig_4.jpg

 

Azért írhatok róla, hogyan lehetne jobbá tenni ;)

Link to comment
Share on other sites

Az ORB os hátterek elég jók, oylan hibákat követtél el amiket én is pl.: pixeles a széle az orbnak (csináld nagyobb felbontásban és kissebre méretezd a végterméket, és /vagy él simítás vagy kis blur rá. A dombor hatás se jött kis jól az orbok keretén, sugaras legyen és variálj a távolságokkal.). Oroszlános képet nagyon elkaptad, nagyon jó hogy kilóg a mancsa.

 

Sigekröl mint tudjuk, nem tudok sokat, de a lényeg az hogy fogja meg a szemet vagy legyen valami hangulatidéző. Legyen olyan mintha a render egybe olvadna a háttérrel amolyan összhangot teremtve de mégis ki lehessen venni mi is az. A sárkány köré valami beleolvasztós dolgot (pl töpszörözd meg és elmosás vagy méretezés effekteled valamivel pl víz felszín és valami átfedés vagy színégetéses beállítással elvegyíted a háttérrel.) a másik oldalára meg inkább valami feliratot mint egy másik figurát.

Link to comment
Share on other sites

Köszi, majd próbálkozom ;)

 

"Oroszlános képet nagyon elkaptad, nagyon jó hogy kilóg a mancsa." - OMG, ezt is megéltük, köszönöm szépen!!! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Újabb kép:

 

meek_pic_3.jpg

 

A render, planetrendersről wan azt hiszem. :)

 

Ééés itt wan egy kép, amit életemben először CS2-wel csináltam. Persze tutorból :D:)

 

meek_cs2_first.jpg

Link to comment
Share on other sites

Okés, majd megcsinálom, csak még nem ismerem annyira a CS2-t, és inkább Corel párti wok, még mindig :):P

 

Corellen alkottam még:

 

A Tigris alapján, egy Transformerses orbot.:

 

meek_orb_6.jpg

 

Flegeton!!!

Nézd meg, most megpróbáltam walamit kezdeni a domborúsággal.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem lenne rosz, csak az a koponya olyan pixeles és nem megy hozzá szöveg, vagy a koponya szöveghez attól függ honnan nézzük xD

Link to comment
Share on other sites

Hát ez a szig szerintem nagyon gagyi. Nagyon nem teccik. Nincs benne semmi.

 

A gyengébbek kedwéért ott wan, hogy egyszerű...

 

Alvin: Igen én is észrewettem, csak amiután megcsináltam nem tűnt fel, majd újrakreálom.

Link to comment
Share on other sites

Hát ja. Ez a javított jobb lett, de még ez sem tökéletes, de már ebbe nem akarok belekötni :P Végülis mindenben van hiba.

A transformeres is jó. Fuj megatron, Grimlock a zsír!

Corelel is meg lehet csinálni mindent mint adobeval csak nem marad a kép roncsolás mentes és nem lehet utólagosan állítani, adobban is cs3 hozta be a szűrők roncsolás mentességét.

 

Itt vagyok én, csak nyári melón vagyok (elkezdi a sulit tök zsíros leszek), mert szeretem a pénzt, csak sokat kell érte dolgozni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hehe, én is woltam, csak kirúgtak, mert nem dolgoztunk, és jöttek ellenőrizni. :D

De azért leakasztottam 30 ropit ;)

Hát jah, elég tré h gellyra wágja a képet a sok szűrő, de csak azért nem fogok CS3-ra wáltani, am a Corel XI. is jó ien szempontból, csak nemtom regelni, mert nemtom hol wan az actiwation code-om. :D

Am meik az a Grimlock???? Csinálnék egy olyan orbot is. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...