Jump to content
PirateClub.hu

A világ LEGPOCSÉKABB és LEGSZÁNALMASABB viccei


qkori
 Share

Recommended Posts

-Mi a különbség a windows 95 és a sz*r között?

-A sz*rból ki lehet lépni.

 

-Mi az, hosszú fekete és jól áll a cigány arcán?

-IFA féknyoma

 

Az etióp kisgyerek kifogja az aranyhalat. Mondja az aranyhal:

-Na, lehet há-HAMMMM

 

-Mond hogy teknős

-Teknős

-És?

 

-Mennyi?

-Harminc!

-Mi harminc?

-Mi mennyi?

 

Stirlitz és Müller sétálnak a piacon kézenfogva.

- Müller! - gondolja Stirlitz.

- Stirlitz! - gondolja Müller.

- Aha! - gondolja a KGB.

- Müller, Müller! - gondolja Hitler.

- Stirlitz? Müller? - gondolja a CIA.

- b*zik! - gondolja a virágárus néni.

 

Két párna beszélget:

-Te, úgy fáj fejem!

-Biztos huzatot kaptál!

 

A lepényhal először, a reményhal meg utoljára...

Link to comment
Share on other sites

fél órás röhögőgörcs :lol:

 

 

Na ittvan egy tőlem is:

 

Öreg nénike sétel a piacon. Megáll az egyik pultnál:

- Kérek egy zöldalmát!

Árus kivesz kettőt:

- Hopp ez kettő lett. Maradhat?

 

ennél szarabbat nem ismerek

Ez ilyen lilus style?

 

Link to comment
Share on other sites

Vagy!

 

Két rózsaszín elefánt ül a fatetején elrepül felettük két kék oroszlán! Mi ebben a különleges?

???

Hogy nem köszöntek egymásnak!

 

- Vizben van és motyog?

???

Motyogatórongy!

 

-miért jó a kígyónak?

????

nincshónalj szaga!

Miért jó a kigyónak?

Nics lábszaga!

Miértjó a kígyónak?

Nem tud hasra esni!

Miéert jó a kígyónak?

Nem is jó a kígyónak!

post-76588-1200386582_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Újdonsült anyuka, először láthatja kisfiát. A szülész behozza a szobába, de amikor az anyuka nyúlna hogy elveszi akkor hirtelen elránja előle. Hozzávágja a kicsit a falhoz kétszer, végigrugdossa a folyosón meg vissza, és végezetül még dekázik vele egy kicsit. Anyuka csak néz nagyokat, így szól meglepetten: de doktor úr.....

Erre a doki: Nyugi, csak vicceltem! Halva született

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Na itt egy történet (csak saját felelősségre!!!!!)

 

A kis, piros ping-pong labda :happy:

 

Volt egyszer Palika. Ő már most négy esztendős.

Egyszer csak, elérkezett a karácsony, és a kicsi Palika papája megkérdezte kicsi fiát, hogy mit kér karácsonyra. Palika azt felelte:

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.

Palika apja rohan a boltba, és megveszi neki a kis, piros ping-pong labdát.

A kicsi Palika már 5 éves, és megint elérkezik a karácsony. A kicsi Palika papája felteszi a kérdést:

- Na, kisfiam, mit kérsz karácsonyra?

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát

A papa megintcsak rohan, és megveszi a kis, piros ping-pong labdát.

Palika már hat éves, és már elkezdte az általános iskolai tanulmányait, és az első osztályt kitűnően végzi el. A Papa megint feltesz 1 kérdést:

- Na kisfiam, mit kérsz annak örömére, hogy idén kitűnő lettél?

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.

A kicsi Palika papája (akit egyébként Gáspárnak hívtak) már megint fut a sportboltba, és megveszi kisfiának a ki, piros ping-pong labdát.

7 éves már a kicsi Palika. Idén is kitűnő volt az általános iskola 2. osztályában.

- Kisfiam, most hogy idén kitűnő lettél, mit kérsz tőlem?

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.

Gáspár kicsit gondolkozik azon, hogy miért kért idén is kis, piros ping-pong labdát, de azért elmegy, és megveszi a kis, piros ping-pong labdát.

A kis Palika immáron a 3. osztályt is elvégezte, és megintcsak kizárólag jeles osztályzattal. Gáspár megint felteszi a szokásos év végi kérdést:

- Gratulálok, fiam! Ügyes vagy! Most, hogy kitűnő lettél idén is, mit kérsz tőlem?

- Én szeretnék egy???őőőőőőőőőő??..kis, piros ping-pong labdát.

Palika papája megintcsak filózik egy kicsit, de azért megveszi fiának a kis piros ping-pong labdát.

Hősünk (ő szintén a kicsi Palika, hiszen ki más is lehetne) 10 évesen a negyedik osztályt is elvégezte, és egyben az alsó tagozati tanulmányait is jelesen végezte el. Gáspár idén is felteszi a szokásos kérdését:

- Kisfiam! Nagyon szép a bizonyítványod! Most, hogy elvégezted az alsós tanulmányaidat, kérhetsz tőlem valamit ajándékba.

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.

- Már megint??

- Igen! Én kizárólag egy kis, piros ping-pong labdát szeretnék!

Gáspár elbóbiskol az eseten, de azért megveszi a fiának a kis, piros ping-pong labdát.

Palika az ötödik osztályt is kitűnően végzi el, és Gáspár felteszi a szokásos kérdést:

- Na, kisfiam, gratulálok! Most mondd meg nekem, mit kérsz Tőlem kitűnőséged örömére!

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.

Gáspár megint gondolkodik egy kicsit, de azért megveszi kisfiának a kis, piros ping-pong labdát.

A kis Palika immáron a 6. osztályt is elvégezte, és megintcsak kizárólag jeles osztályzattal. Gáspár megint felteszi a szokásos év végi kérdést:

- Gratulálok, fiam! Ügyes vagy! Most, hogy kitűnő lettél idén is, mit kérsz tőlem?

- Én szeretnék egy???őőőőőőőőőő??..kis, piros ping-pong labdát.

Palika papája most már kétségbe esik egy kicsit, hogy mi Palika a baja, de azért megveszi fiának a kis, piros ping-pong labdát.

Kis Palika már hetedikes, és ?mint mindig- idén is csak 5-öse van mindenből. Gáspár föltette megint a szokásos kérdést, hogy mit kér a fia, és erre ezt feleli:

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.- mondta Palika.

Gáspár arra gondolt, hogy mi lenne, ha most valami mást venne neki, de marad a kis, piros ping-pong labdánál.

A kis hősünk befejezte az általános iskolai tanulmányait, és felvették a város legjobb gimnáziumába, és végig jeles volt mindenből. Gáspár megint kérdezi:

- Kisfiam! Nagyon örülök, hogy felvettek a legjobb gimnáziumba, és színkitűnőre végezted el azt általános iskolai tanulmányaid. Most jól áll a család anyagilag, ezért bármit kérhetsz.

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.

- Na ne csináld! Hány van már neked??

- Naaa, lécci, lécci, lécci, lééééééééééccci!!!

Gáspár nem akarta megbántani Palikát, ezért vett neki egy kis, piros ping-pong labdát.

Palika 14 éves korát betöltve- letette a KRESZ vizsgát, és ezért már vezethet 50cc-s motorkerékpárt. Gáspár vett is neki egyet. Mikor azt átadta, felteszi a kérdést:

-Örülök, hogy osztályelsőként raktad le a KRESZ vizsgát. Ügyes vagy. Ennek örömére kérhetsz a motorodra egy kis apróságot!

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.

- Mi a f*sznak kell neked kis, piros ping-pong labda a motorra????

- Nem mindegy?? Én akkor is szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát -mondja könnyeivel küszködve.

Gáspár időpontot akar kérni a helyi, kitűnő pszihológustól, de arra gondol, hogy mi lesz, ha addigra már elmúlik a kis, piros ping-pong labda szenvedélye.

A 9. osztályt is elvégezte Palika, és ennek Gáspár is nagyon örül. Megkérdezi fiától, hogy mit szeretne .. és a felelet?..

- Én szeretnék egy kis, piros ping-pong labdát.- mondta Palika.

Gáspár már komoly stressz alatt van, de azért megveszi nékije kis, piros ping-pong labdát.

És egyszer csak!!!!!

Gáspárt egy fontos ügyben hívják fel, méghozzá egy remegő női hang szól hozzá a telefonkagylóból:

- Ön Palika édesapja?

- Igen, én vagyok.

- Én a Heim Pál Gyermekkórházból hívom önt én Erődi Judit vagyok- , mert a fiát motoros baleset érte. Már nem tudjuk megmenteni az életét, ezért kérem, hogy jöjjön be hozzá egy utolsó szóra :-(((((

- Értem, köszönöm szépen, viszont lá- lá- lááááátásra. mondta Gáspár komoly lelki problémájával küszködve.

Így is tesz, és bemegy hozzá a kórházba. Az egész család már csak rá várt, hogy elbúcsúzzon tőle. Így szól hozzá:

- Kisfiam! Én agyon szeretlek, és szeretni is foglak, de most már elárulhatnád, hogy miért kértél te tőlem mindig egy kis, piros ping-pong labdát??

- Úgy érzem, most már elmondhatom, hogy miért tettem ezt, és miért kellet nekem kis, piros ping-pong labda. Azért kellett nekem minden évben kis, piros ping-pong labda, mert...

És a kicsi palika élete véget ért...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Repül a szúnyog a konyhában egyszercsak beleesik 1 epres shake be....nagy nehezen kimászik lerázza a szárnyairól a shake-et repül tovább...beleesik 1 banános shake-be...belefullad....

 

Mi ebből a tanulság?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne ess kétshakebe!

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Csá!!

 

Jó viccek vannak itt, mondok én is ,lehet, hogy sokan ismerik már,de mindegy:

 

A Cowboy lovagol a rancsa felé, mire megbotlik a ló,erre a cowboy : egy !

Mennek tovább, ismét megbotlik a ló : kettő

Lovagolnak, már nagyon közel vannak a rancshoz, ismét megbotlik a ló, a cowboy nem szól semmit, csak leszál, leveszi a lóról a nyerget, majd egy alapos mozdulattal lelövi a lovat. Fogja a cowboy a nyerget, a hátára veszi, majd ballag a rancs felé. Meglátja az asszony, hogy jön a férje,de ló nélkül, elkezd aggodni, hogy mi is történhetet. Az úra elmonja mi, hogy is volt, erre az asszony : Hülyevagy b*meg ez egy 500$-os ló volt.

 

Mire a cowboy : ASSZONY : EGY !!!

 

--------------------------------------------------------------------------

 

-- Fajgyűlölet,rasszizmus --

 

Hirtelen ezek jutottak eszembe... :D

Módosította spdeluxe
Link to comment
Share on other sites

- Egy kisfiú a szobájában játszott az új elektromos vasútjával, amit karácsonyra kapott. Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll, a fia meg elkiáltja magát:

- Hé, f@szfejek! Ha le akarnak szállni, most húzzák le a belüket! Azok a seggfejek meg akik fel akarnak szállni, mozogjanak, mert indulni akarunk. Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohan a nappaliba, és ráförmed a fiára:

- Ebben a házban nem beszélünk így fiatalember! Most pedig felmész két óra hosszára a szobádba és elgondolkozol a viselkedéseden. A kisfiú felment a szobába, majd két órával később visszatért, és újrajátszani kezdett a vonattal. Anyja hallotta, hogy a vonat újra megállt, és a fiú így szólt:

- Azoknak akik most leszállnak, szeretettel megköszönjük, hogy velünk utaztak. Ne felejtsék el magukkal vinni a poggyászukat! Akik most szállnak fel, kérem tegyék csomagjaikat az ülés feletti tartóra. Hamarosan indulunk.

Az anya rettentően büszke volt, a fiú pedig folytatta:

- Azok pedig, akik ki vannak akadva a két órás kib@szott késés miatt, keressék fel a büdös qrvát a konyhában.

--------------------------------------

- Petike, mondd meg, mi történt 1802-ben?

- Akkor született Kossuth Lajos.

- Nagyon jó. És 1805-ben

- Akkor lett hároméves.

Link to comment
Share on other sites

A lakásavatón a háziasszony elhűlve olvassa az egyik csokron a feliratot:

"Nyugodjék békében".

Amikor másnap reklamálva felhívja a virágboltot, a boltos próbálja nyugtatni:

- Elnézést kérünk a hiba miatt, elcseréltük a csokrokat. De képzelje magát a másik fél helyébe, aki a temetésen azt olvassa: "Gratulálunk az új otthonodhoz".

----------

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik:

- Te is folyami vagy?

- Nem, én tüdő.

----------

Földrengés. A tizedik emeleti lakásban az apa lazán megjegyzi:

- Fiam, te meg anyád menjetek lifttel, én majd jövök a lépcsővel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...