Jump to content
PirateClub.hu

Alkalmazás,téma és egyéb telepitési gondok!


murderbaby
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Helló. Tipikus hiba ez a samsungoknál, hogy nehézkesen lehet rá java alkalmazásokat tenni. Osztálytársamnak is ilyen telója van, és ő úgy szokott rá játékot tenni, hogy letölti a gépére, utána feltölti egy ingyenes tárhelyre, megjegyzi a linket, és a telefonja böngészőjéből letölti. És nem egyszer volt olyan hogy úgy sikerült.

Sok sikert! :)

petike4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Minden driver meg progi fenn van.Másolásnál van a problem:

Windows Explorer-nél a hibaüzi: Érvénytelen MS-DOS funkció!

Total Commander-ben:Először szüntesd meg az írásvédettséget!

Írásvédettséget megszüntettem és utána is ezt írja ki.Nem tom mi lehet a probléma, nem minden fájlnál csinálja ezt, csak a nagy többségnél.Lécci segítsen vki:ZSiGA

 

Link to comment
Share on other sites

Mélyen Tisztelt Mindenki!

 

Van egy olyan gondom, hogy nem tudom sehogyse feltenni a samsungomra a java játékokat.

Illetve feltenni még feltom csak nem ismeri fel a telo.

Kérek mindenkit aki tud segitsen hogy miként tudom ezt orvosoli, mert naon fontos.

Egyáltalán milyen kiterjesztésű játék kell hozzá!

 

Köszönettel: Ckomi

 

jajjj...

azt elfelejtettem,hogy nincs adatkábelem csak bluetooth-on :)

 

please help vki...

Link to comment
Share on other sites

Nekem lenne egy elég nagy problémám a w300i-mel. Egyszerűen nem enged be a játékok és az alkalmazások mappába. Mondjuk azt hozzá kell tennem hogy 70 párdarab játék és 20-25 alkalmazás volt rajta. Próbáltam szoftverfrissitést is de nem segít. Formázni meg nem akarom. Légyszi valaki segítsen!!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok van egy gondom vettem egy samsung u600-as telefont és játékot szeretnék rá feltölteni csak sajnos nem tudom hogyan kell. Ha valiki tud segíteni azt megköszönném. Már probáltam a google keresővel is és nem találtam semmit vagy mivel nem értek hozzá lehet nem vettem észre amit kel. Köszi szépen!!

Link to comment
Share on other sites

Megoldodott a probléma, ha valakit érdekel a következőket kel tenni a telefonba beütni a következőt:

*#9998*4678255#

majd a jad. és jar. fájlokat be kell másolni az egyéb fájlok mappába és ott jad fájla kattintva megkérdezi, hogy telepíted erre igen és indul a jéték. A számsor beütése után kiírja, hogy "bekepcsolva" akkor rendbe és utána lehet rátölteni a fájlokat:

Link to comment
Share on other sites

Én nem raktam fel semmilyen progit, a windows alapból felismeri, mint USB háttértárat, a progi csak dísznek van. Igaz, azt írja a telepítésnél, hogy nem fog jó lenni, de jó a progi nélkül is. És megy kábellel TC-ben. Sokkal jobb, mint a bluetooth, mivel gyorsabb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

hali!

remélem tudok segítséget nyújtani, íme:

 

A .jar kiterjesztéshez csinálnod kell egy .jad file-t amit a JAD Maker nevű progival tudsz +tenni!!!

 

JAVA Játék feltöltése!!

Szóval a Java Menü kód. : *#52828378#

 

A programok amik kellenek:

1-Softick PPP 2.21

2-Java Uploader

3-JadMaker

 

Softick PPP 2.21 -- > Indít Kapcsolat Bluetoothon -- telefon

 

 

Jobb gomb óra melletti ikonján és settings ott beállít a Bluetooth port, vagy USB amit használni akarsz.

 

 

2 - Jobb gomb megint és Activate PPP , majd a teló kéri hogy hagyd jóvá és csatlakozik is.

 

3- Majd Uploaderbe betöltöd a játékot.

 

4- Telóba beállítás Most kell a kód : *#52828378#

 

5- "OTA type setting" enter "Serial bearer OTA" enter

 

6- "Serial test" enter "PPP UP" enter válaszd "Bluethoot" vagy "USB"

7- "Verzió letöltése"

 

8- feltölti a játékot és elindul

 

9 - További játékoknál már csak Serial test, Verzió letöltés

 

Ha a telefon kikapcsol (pint kér) és be akkkor megint 6 pont- tól.

Ha csak újraindul akkor elég a 9 pont-tól

 

Ha vissza akarod állítani a Wap-ot akkor kód és Otatype setting -->GPRS bearer OTA -ba megy a pötty.

sok sikert hozzá :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát nem tudom kinek hogy ment... A leírás tökéletes legalábbis mindent megtaláltam egyből és sikerült viszont a játék feltelepítésnél mindig csak újraindul a gépezet.

Ha valaki tud segíteni ebbe az szóljon pleas!

 

Hiii na! Épp hogy megirtam a szgépen állítottam vmit úgyhogy úgy néz ki mostmár működik. Igaz a legelsőnél "Telepítési hiba" -t jelzett, a másodiknál meg lefagyott de ez már vmi...(előre lépés)!

Link to comment
Share on other sites

plz segítsetek van egy samsung ku250 am és nem tudom hogy kell rá játékot tenni

 

letöltöm a játékot és amikor kicsomagolom több különböző fájl van benne ezeket ráraktam a mobilra de szerintem nem igy kell,mert nem tudja egyiket se elinditani legyetek szívesek segítsetek

 

előre is köszönöm

 

 

Módosította Silverr
Adj kifejezőb cimet a témáknak!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...