Jump to content
PirateClub.hu

Alkalmazás,téma és egyéb telepitési gondok!


murderbaby
 Share

Recommended Posts

Szevasztok!

 

Aki most vett a (pl.) Vodafone-nál ilyen telefont, az (és ha tudja) mondja már el nekem, hogyan lehet játékokat rávinni. Infra portom van, és a képek, meg zenék (.ARM formátumban) simán mentek, de a .JAR kiterjesztésű játékok nem mentek rá.... pedig van benne 2 játék, de ezek csak trial verziók :angry: . Szerintem a vodkafone úgy csináltam meg, hogy letiltotta a játékok felvitelét a telefonra, kizárólag a WAP-ról lehet.(Live!) :angry: Ez azért egy kicsit idegesítő...Na mind1. Ha tud valaki valami megoldást, vagy egy kicsit obban ért hozzá, az segítsen kérem!(matek órán néha jól jöhet egy-két játék:))

 

előre is THX!

 

Murder

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mivel a Vodafone a k*** Live-os menüjével tejlesen elb*****a a telefont, addig esélyed sincs normálisan használni azt. Persze hallottam már vmi trükkröl, amivel át lehetett verni a telot, de az csak SonyEricsson-okra vonatkozott.

Tehát, amíg a Vodás Live-os gagyi szoftver van rajta, addig NAGYON kicsi az esélyed rá, hogy játékokat tegyél rá. Ezen egy felefon-függetlenítés, vagy szoftver-frissítés segíthet csak (természetesen most nem a Vodás-féle szoftverfrissításre gondolok, hanem az EREDETI, Sagem-es rendszer feltöltésére biggrin.gif ).

Ezért én azt tanácsolom, hogy ha legközelebb telot veszel, csak KÁRTYAFÜGGETLENT érdemes venni, mivel azokon az eredeti, szűz rendszer van, ami mentes mindenféle idiota színösszeállításoktól meg korlátozásoktól, és úgy használod a telcsit ahogy akarod. És ha meguntad, még a használt-boltba is többért veszik be, mivel nem kell a kifüggetlenítésével vesződni...

 

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

szega!

 

köszi a segítségedet!! inkább nem nyúlok hozzá, mert nem akarom teljesen elb*szni a telót...

 

csak azt kéne kideríteni, hogy mennyibe kerülne letölteni a játékokat...

mert van egy rohadt jó, olyan, mint a aSims... smile.gif

 

szal ha nem drága lehet kiadnék érte egy pár forintot...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

A fent említett razr v3-as fonom van valamint kismillió program ami elvileg azért van hogy tudjak rá alkalmazásokat és játékokat telepíteni , de amint a telefon észreveszi leválasztja magát az usb portról...

 

valakinek valami ötlete? :huh:

 

thanxxx

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

A fent említett razr v3-as fonom van valamint kismillió program ami elvileg azért van hogy tudjak rá alkalmazásokat és játékokat telepíteni , de amint a telefon észreveszi leválasztja magát az usb portról...

 

valakinek valami ötlete? :huh:

 

thanxxx

 

ha véletlen van géphez bluetooth-od akkor jobb gomb a fájlra és küldés, és kiválasztod h. bluetoothon

Link to comment
Share on other sites

sziasztok. nekem is v3-am van és minden tfel tok rakni rá amit csak akarok. kép, hang, videó, játék, program, téma. ha kellenek a progik vegyetek fel msn-re cx75zsolt@hotmail.com és küldöm a progikat. nagyon egyszerű használni. a játék illetve program feltöltő magyar :D egy szó mint száz, akit érdekel msn!

sziasztok!

érdekelne engem is h honnan tudnék letölteni vmi jó kis játékokat, mert már eléggé unom azt a néhányat amit találtam. előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szevasztok,az a nagy problémám h sehogy nem tudok java játékot felrakni a samsung z400-as telómra.Adatkábel és samsung pc studio3 program van hozzá,de az nem látja a játékok mappát.

Ha pedig másik mappába másolom úgy sem működik mert azt írja ki h ismeretlen filetípus,pedig az is jar kiterjesztésű mint a másik 2 alapjáték ami rajta van a telón.

Segítsetek,minden megoldás érdekel...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

hali! nézd meg ezt a linket, nekem műxik így, igaz, hogy D600-am van, de szerintem ugyanaz a helyzet!

remélen nálad is műxik majd

 

 

http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=starmobile&id=1137579758

 

találtam mégegyet! ez d900-ra van írva, de ahogy átolvastam ugyanaz az eljárás!

http://gportal.hu/portal/d900/

a szükséges progik meg itt

http://samsung-portal.atw.hu/

(Softick, JAD Maker (ha esetleg JAR fájljaid lennének), JAVA Uploader, Samsung PC Studio3)

ha valahol elakadnál szólj

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...