Jump to content
PirateClub.hu

Alkalmazás,téma és egyéb telepitési gondok!


murderbaby
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

olya kérdéseim lennének,hogy hogy tudom rárakni nokia 6120classicra az n-gage keretprogramot(azt írja ki,hogy nem kompatilibis vele).

vagy melyik verziót rakjam rá hogy elinduljon,és tudjak vele játszani? :huh: régebben rá tudtam rakni..:o

 

a másik meg az hogy meg lehet azt csinálni vmilyen módszerrel hogy rá tudjam rakni a share online-t(ovi)?(azt írja ki hogy telepítsem az alapcsomagot.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Szeretném ha segítenétek nekem, mert látom hogy értettek egy két dologhoz. Szert tettem egy sciphone i9 (i68) mobilra (sajnos) és ráadásul angol. Magyarosítani szeretném, de nem igazán tudom hogy merre induljak. Légyszi segítsetek. Ja és bocs ha rossz helyre írtam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Helló!

 

Lehet, hogy már valaki írt hasonló problémáról. Leszedtem a telómra a sims3-ból a kompatibilis verziót. (Lg KE970) Telepítés menüt elindította, be is fejezte. Amikor el akartam indítani, ekkor azt írta ki:

java.lang.No.ClassDefFoundError

 

Mit tudok vele kezdeni?

Esetleg keressek másik verziót?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hali!

Van egy LG KP 502es telóm és mikor feltettem rá egy bizonyos Loco Roco c. játékot (touchpados) és mikor elindítom a kép helyett egy touchpados teló és rajta egy áthúzott kör látható (tehát vmit a touchpaddal kavar) de más tökéletesen műxik és kp500asokon is jó elvileg. nem tudjátok h lehet megoldani?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

azt valahogy meg lehet csinálni,hogy nokia e52-re felrakni a a nokia által készített twitter/facebook(nokia mesaging for social networks)programot vmilyen módón?

(én gondoltam arra hogy ami a c5-n vagy a c3-ason van program annak a telepítőjét kéne vhonnan letölteni..)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...