Jump to content
PirateClub.hu

Alkalmazás,téma és egyéb telepitési gondok!


murderbaby
 Share

Recommended Posts

Walaki01: Attól mert 9.1-es Symbian van a telefonodon nehogy azt hidd hogy bármit fel tudtsz rá tenni, mivel ez telefonfüggő.

Nekem Nokia N73-asom van és én se tudom feltenni pl. az N95-re írt szoftvereket, pedig azon is 9.1-es Symbian van.

 

Ajánlom neked ezt az oldalt:

www.nokiaprogramok.hu

 

Itt megtalálhatod a telefonoddal kompatibilis verziót + egy csomó más hasznos programot.

Hasznos tanácsként mondom hogy nézd meg mielőtt leszeded hogy milyen telefonnal kompatibilis, mert attól hogy az van odaírva hogy "Symbian 9.1-re" attól még lehet hogy a Te telefonod pont nem támogatja azt a programot... Valszeg a Te esetedben is ez lehetett az SMS-es progival :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ezt én is sejtettem,mármint,hogy nem minden progi jó a telóra.Viszont az az érdekes,hogy e-mailt írtam a nokiásoknak,ők adták mailban a linket,hogy az a progi kell a Nokia E65-re.Viszont mint írtam,nem fogadja el. :angry:

Mindenesetre köszi a linket,megnézem,hátha tudok valamit okozni. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Helló.Igy kell telepiteni G800-ra javat.Ez tuti,mert nekem müködik:minden játéknak külön mappát csinálsz, benne a jaddal és a jarral

beállítod a telefonon PC kapcsolatoknál, hogy kérdezzen csatlakozáskor, összedugod a géppel, és kiválasztod a médiatárat. ekkor a PC látja a telefont, és azon belül a Phone meghajtót. Jobb klikk, új mappa, mappa neve: Games

Ebbe a mappába bemásolod a jad és jar fájlokat tartalmazó mappákat (ez azért jó, mert így törlésnél nem bántja a többi játékot továbbra is futni fognak)

ha végeztél lehúzod a telót, és jönnek a kódok:

*#6984125*#; (4)Internals; *#9072641*#; (7)Storage settings; (1)Update media database; (2)Update Java DB; (8)Create Ax Dat File

Ennyi lenne.

Jó szorakozást."

Link to comment
Share on other sites

Próbáld meg még azt, hogy csinálsz egy új Profilt és ott állítsd hangosra és kapcsold be a rezgést. Mentsd el és próbáld meg megcsörgetni magad.

Egyébként nálam úgy van (N73) hogy ha hangos és rezgőre van állítva akkor ha a profilon belül rámegyek a csengőhangokra, akkor miközbe nézem hogy melyik csengőhang legyen (csengés közben) rezeg.

 

Ha ezeket kipróbáltad és akkor sem csinál semmit, akkor vidd el szervízbe, mert akkor a rezgő motorral lehet valami gond.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hello!

 

Most vettem egy D900i-t és az a gondom, hogy a zenelejátzó nem akar futni a háttérben! :angry2:

 

Hiába nyomogatom a Vissza gombot és a Hívásmegszakító gombot, mindkettőre kilép a zenelejátszóból és behozza a főképernyőt!

 

A rádió viszont fut!

 

Valaki írja már meg, hogy hogyan lehet a háttérben futtatni, mert az biztos, hogy lehet!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Hello mindenkinek!!!

Először is motorolások főleg a V veriók rájöttem hogy lehet témát változtatni a telon!

De sajnos letöröltem az egyik gyári stilust a v3xx telomrol :( Szeretnék valakit megkérni hogy töltse fel vagy adjon 1 linket ahonnan letölthetem.Azt hiszem a neve inidium.

Ha tudna valaki segiteni elmagyarázom honnan és hogy tudja telepiteni a témákat!

Előre is kösszz!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sziasztok egy Samsung m8800 telom van és szeretnék témákat változtatni rajta van egy progi amivel lehet frissíteni a softot MultiLoader V5.50 kell hozzá de sajna nem ismerem na meg egy jó leírás és azt hallotam az új soft is kell hozzá! ha valaki ért ehhez vagy tud leírást az jelezze! előre is köszönöm :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Ma vettem egy Nokia 6220-as telót. Összecsatlakoztattam géppel, pár mappát kimutat, találomra pedig bemásoltam a főkönytárba pár zenét amiket meg is talált a teló.

Témánál viszont más a helyzet, bemásolom de semmit nem vesz észre belőle a teló.

Játékokkal is ez a helyzet.

Ha valakinek ilyen telója van az légyszi segítsen. KÖSZI

 

Nem szóltam, Megvan :rolleyes:

 

!!!!!!!!!MEGOLDVA!!!!!!!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok! sony ericcson w302-es telefonom van, azt szeretném megtudni, hogy erre a típusra tudok e új témát rakni, mert se bluetooth adapterrel, se adatkábellel nem tudtam megoldani. Ha pedig más küldte bluetoothon akkor azt írta, hogy nem megfelelő fájlformátum, ugyanez van a java játékokkal is. Köszönöm előre is a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

kizcar: Próbáld meg Bluethoot-al átküldeni a játékokat és a témákat a telóra, úgy felismeri és tudsz játszani + témát váltani ;)

 

SZERKESZTVE: Most vettem csak észre hogy már megoldottad :)

És hogy sikerült végül? Hátha valakinek segít, mert lehet hogy valakinek pont ilyen gondja van mint Neked volt...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szia Dori162 !

 

A megoldás benne van a telefon kézikönyvében.

 

Profiles

Important: In the offline profile you cannot make or receive any calls, or use other features that require cellular network

coverage. Calls may still be possible to the official emergency number programmed into your device. To make calls,

you must first activate the phone function by changing profiles. If the device has been locked, enter the lock code.

Select Menu > Tools > Profiles.

B a s i c i n f o r m a t i o n a b o u t y o u r d e v i c e

? 2007 Nokia. All rights reserved. 17

You can adjust and customize the ringing tones, alert tones, and other device tones for different events, environments, or caller

groups.

To customize a profile, scroll to the desired profile in the list, and select Options > Personalise.

Define the following settings:

Ringing tone ? Select a ringing tone from the list, or select Tone downloads to open a bookmark folder containing a list of

bookmarks for downloading tones using the browser. To listen to the selected tone, select Play. If you have two alternate

phone lines in use, you can specify a ringing tone for each line.

Video call tone ? Select a ringing tone for video calls.

Say caller's name ? Activate the text-to-speech ringing tone feature. When someone from your contacts list calls you, the

device sounds a ringing tone that is a combination of the spoken name of the contact and the selected ringing tone.

Ringing type ? Select how you want the ringing tone to alert.

Ringing volume ? Select the volume level of the ringing tone.

Message alert tone ? Select a tone for received text messages.

E-mail alert tone ? Select a tone for received e-mail messages.

Vibrating alert ? Select whether you want the device to vibrate when you receive a call.

Keypad tones ? Set the volume level of the device keypad tones.

Warning tones ? Set the warning tones on or off.

Alert for ? You can set the device to ring only upon calls from phone numbers that belong to a selected contact group. Phone

calls coming from outside that group have a silent alert.

Profile name ? You can give a name to a new profile or rename an existing profile. The General and Offline profiles cannot

be renamed.

The Offline profile prevents your device from accidentally switching on, sending or receiving messages, or using Bluetooth;

it also closes any Internet connection that may be in operation when the profile is selected.

To change a profile, scroll to the desired profile in the list, and select Options > Activate.

To create a new profile, select Options > Create new, and define the settings.

Select ringing tones

To set a ringing tone, scroll to a profile, and select Options > Personalise > Ringing tone. Select a ringing tone from the list or

select Tone downloads to open a bookmark folder containing a list of bookmarks for downloading tones using the browser.

Any downloaded tones are saved to Gallery.

To play the ringing tone for a selected contact group only, scroll to a profile, and select Options > Personalise > Alert for, and

select the desired group. Phone calls coming from outside that group have a silent alert.

To browse for a message tone, scroll to a profile and select Options > Personalise > Message alert tone.

To listen to the selected tone, select the tone from the list and wait for the tone to play.

Change enhancement settings

Scroll to an enhancement, and select Options > Open.

Change the default profile for the enhancement.

To change enhancement settings, select an enhancement and Options > Open.

 

 

Letöltheted:

http://hu.diplodocs.com/hasznalati-utmutato-utasitas-felhasznaloi-kezikonyv/NOKIA/E65-_E

 

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok! Tudja-e valaki, hogy a Nokia PC Suite progiban, a fájlkezelő, a memória kártyán lévő minden mappát megjelenít, és a mappában lévő fájlokat is, de videóklippek mappa tartalmát nem látja. Pedig van benne 10 db videó fájl. Minden más mappában lévő fájlt, képet, zenét megjelenít csak a videót nem. Ez miért van? Adatkábelt használok, és a legfrissebb progit. Kapcsolódáskor a Nokia-módot választom. Látja még a progi a névjegyeket, üziket, és a naptárat is. Tudom, ha a telefonon az adatátvitelt választom, akkor Total Commanderben meg tudom nézni a fájlokat a memória kártyán és azzal minden jó. De a PC Suite progit szeretném használni. Szerintetek mi a megoldás? Előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...