Jump to content
PirateClub.hu

Alkalmazás,téma és egyéb telepitési gondok!


murderbaby
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Olyan problémám lenne, hogy a Sony Ericsson K610i-met akarom a pc-vel bluetoothon keresztül összekötni. A bluetooth megy rendesen, a telót a Bluesoleil látja. Amikor a Sony Ericsson PC Suite-al (v. 3.204) akarom összelőni, akkor a párosítás utáni lépésnél, amikor azt írja h éppen beállítja a telót, akkor hibaüzenet a pc suite-tól és leáll. Ha vki tudaj az okát és megosztja velem azt előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok! :)

 

Most szereztem egy N73-at két gigás memkarddal, adatkábellel, lemezzel, szinte bolti kiadás, minden megvan hozzá és jó állapotban van. :)

 

Az lenne a kérdésem, hogy témát hogyan tudnék tenni rá? :blush: Találtam a neten egy fájlmegosztó oldalon "Nokia témák"-at, letöltöttem, persze ott nem írták, hogy N73-ra jó e, de azt sem, hogy nem lenne rá jó. :( A fájlok kiterjesztése .nth végképp fogalmam sincs hogyan tudnám rátenni a telefonra. :( Segítsetek! :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hali.

LG L600v

Van ez a telefonom az lg és nem tudom hogy lehet-e rá témákat vagy pedig játékokat rakni vagyis nem tom hogy kell rá valamit is rárakni :( De zenét filmeket videókat képeket zenéket tok rá rakni de mást nem :( Kérlek titeket Segítsetek.

Előre is Köszönöm.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lehet, hogy a telefonom nem symbianos, (samsung SGH U600), de akkor miért van az, hogy ezeket a file-okat, direkt efy olyan oldalról töltöttem le, U600-ashoz?

 

Ez azért lehet, mert az új Samsung telefonok is Symbianosak lesznek ;) Sőt már egy ilyen telefonról tudok is és elvileg veri az N95-öt... gondolom valami ilyesmi oldalról szedhetted le, ahol többek között ehhez a telefonhoz voltak fent programok.

 

Pl ez a 2 Samsung is Symbianos:

Samsung SGH i550:

samsung-sgh-i550-gps-symbian-s60-phone-1.jpg

 

Samsung G810:

samsung-g810.jpg

 

Sziasztok! Van egy Motorola v550 em, és hozzá 1 adatkábel, de driverem nincs, és a windows nem ismeri fel automatikusan! Valaki segítsen please!!!!

 

Motorola v550 suite download:

http://quicksoftupdate.com/purple/462/7/Download/Install

 

Az volna a kérdésem a hozzá értöktől,hogy hogyan lehet bérmilyen alkalmazást,ill játékot telepíteni a samsung talefonokra.

Válaszotokat előre is köszönöm.samsung m600

 

A régebbi Samsungokra csak wap-on, illetve neten keresztül (telefon böngészővel) tudsz alkalmazásokat, játékokat keresni / telepíteni. Sajnos a rámásolós és telepítős módszert nem tudod alkalmazni a Samsungoknál.

Link to comment
Share on other sites

Vírusos? :o

Megmondom őszintén nem töltöttem le, csak beírtam a keresőbe és ez jött ki.

 

De tessék itt van még egy pár, próbálkozz :)

 

http://www.driverfiles.net/Other/Motorola/V550/download/page,sh,30492,197,3,.html

http://www.nodevice.com/driver/company/Motorola/page2.html

http://www.driver-download.net/motorola/other/30492-v550/

 

Valamelyik csak jó lesz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Van egy új W350-em. Az érdekelne, hogy a BT alkalmazások miért nem mennek? Nem lehet a menüben kiválasztani. Próbáltam: Easy Jack, CHAT2U, BT Info stb.

 

 

Időkozben ezt találtam róla:

 

# CLDC 1.1 (JSR 139)

# MIDP 2.0 (JSR 118)

# Wireless Messaging 1.0 and 2.0 API?s (JSR 120/205)

# Mobile Media API (JSR 135) (audio playback only)

# Java Technology for the Wireless Industry (JSR 185)

# PDA Optional Packages for J2ME Platform (JSR 75)

# Web Services (JSR 172)

# Mascot Capsule Micro3D Version 3 -Mobile 3D Graphics API for Java ME (JSR 184

Link to comment
Share on other sites

Hello!

A következő lenne a problémám:

Van egy Nokia 6300-ás telóm, amire egy alkalmazást szeretnék felrakni, leszedtem a netről az alkalmazást, ami jelen esetben egy java-s file, ami nem is csak egy file, mer kicsomagoltam, és láss csodát a mappában van vagy kismillió kicsiki file. most ezt gondolom én hogy telelpíteni kéne.... DE HOGYANNNN??????? (d.class ,a.class ,c.class ,meg jpg, meg mindenféle kis filek vannak benne.. szal mit csináljak hogy jó legyen???)

Link to comment
Share on other sites

hy nekem olyan problémám lenen h flash menüt akarom feltenni a telómra xs++ nevű program segítsével a telómmal tok csatlakozni is hozzá de mikor a fsx részhez érek akkor azt irja ki h

Error: FSX failed.

FSX Shutdown!

Disconnected... Unplug the phone

 

nem tudja valaki mi lehet a baj? fontos lenne

Am a telóm W910i

Segítségetek előre is köszönöm

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Van egy nagy gondom.A telóm Nokia E65 és az alkalmazások telepítésével van gondom.Állítólag a készülék symbian 9.1-es,ehhez képest a .sys fájlokat az istennek sem tudom telepíteni rá.Állandóan azt a választ kapom a telepítés közben,hogy a szoftver nem kompatibilis a készülékkel.

Egyébként a legfrissebb firmware verzió van rajt.Érdekes módon a .jar fájlokat minden gond nélkül telepíti.

Konkrétan pl az SMS reader szoftvert akartam telepíteni,amit a Nokia honlapról szedtem le,de a leszedett több példány egyikét sem hajlandó ez a dög telepíteni.Ez amúgy egy SMS felolvasó progi,ami az érkezett SMS-t felolvassa,alapban angolul,de állítólag a progi telepítése után megteszi ugyanezt magyarul is.Namost mivel nem a legjobb a látásom,nagyon jó lenne ha felolvasná magyarul,mert inglisül nem szpíkelek. :(

Link to comment
Share on other sites

Hello!

A következő lenne a problémám:

Van egy Nokia 6300-ás telóm, amire egy alkalmazást szeretnék felrakni, leszedtem a netről az alkalmazást, ami jelen esetben egy java-s file, ami nem is csak egy file, mer kicsomagoltam, és láss csodát a mappában van vagy kismillió kicsiki file. most ezt gondolom én hogy telelpíteni kéne.... DE HOGYANNNN??????? (d.class ,a.class ,c.class ,meg jpg, meg mindenféle kis filek vannak benne.. szal mit csináljak hogy jó legyen???)

 

Szia! :)

Igen el tudom képzelni mi történt, egyszer én is benéztem egy ilyet :D

 

A helyzet a következő... fent van neked egy olyan tömörítő / kicsomagoló program ami a java fájlt tömörített fájlnak veszi. Igazából az is, csak hogy azt nem a gép hanem a telefonod "tömöríti" ki, vagyis telepíti fel :)

Megoldás: Azt az egy fájlt amiből lett egy millió utána (miután kitömörítetted) másold fel a telefonra és akkor már menni fog simán :) Küld át Bluethoot-on vagy ahogy szeretnéd, onnantól kezdve a telefonod csinál mindent helyetted :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...