Jump to content
PirateClub.hu

Van éles fegyvered otthon?


Clark
 Share

Van éles fegyvered otthon, engedéllyel vagy anélül?  

256 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szavazzatok!

    • Igen van, Engedéllyel!
      26
    • Igen van, de Engedély nélkül!
      36
    • Nincs, de lesz!
      69
    • Nem kell az nekem!
      124


Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Én inkább kihagyom.

Engedélyért kuncsorogni elég macerás és kicsi a siker lehetősége. Ha meg mégis, akkor fegyverszekrény, biztonsági zárak, ellenőrzések stb. A betörő hamarabb kinyitja a bejárati ajtódat, mint te a fegyverszekrényt. Ha meg nem zárod, akkor jobb, ha nincs gyereked és a látogatóidnak sincs.

 

Meghát nem mindegy, hogy mire! Ha vadászol vele, akkor lelked rajta, de én a nyúlnak is adnék olyankor puskát.

 

Ha sportlövő akarsz lenni, akkor csak gratulálni tudok, hogy ezt a szép sportot választod ( de tényleg, komolyan)

 

Önvédelmi fegyver esetében pedig engedély nélkül elég nehézkes, hogy rendszeresen gyakorolj, érezd a fegyvert, merjél lőni vele akár emberre is szorult helyzetben. Ha bizonytalankodsz, akkor simán elveszik tőled és elég kellemetlen lehet, ha saját fegyvereddel nézel farkasszemet.

 

Ha pedig nálad a fegyver és mégis lősz, -mégha engedélyed is van rá - nem kívánom senkinek azt a meghurcoltatást, amíg eldöntik, hogy jogosan használtad-e (mármint hogy arányos volt-e a fenyegetettséggel és tényleg életveszélyben voltál-e) (hátha még engedély sincs rá....??)

 

Maradjunk inkább a "fa testápolónál"

 

Link to comment
Share on other sites

egy golyós pisztoly,pillangó,sokkoló,vipera,meg bicska.változó melyiket hordom magamnál.

 

 

Agyam eldobom, milyen emberek vannak! Nem hogy magadra kötnél vagy párkiló robbanóanyagot és ha valaki beszól csak egy gombnyomás! Kezed mire való "Pisztoly" ? Önvédelemre már nemis jó?

Link to comment
Share on other sites

van, de igazából az balcsin van :)

 

-3om légpuska (1szülinapi ajándék volt nekem 10évesen :) azóta is kivállóan szolgál :P jó persze nem emberre), számszeríj (pengés nyíljeggyel) [kiköpöd a beled mire felajzod.. a nyakadon dagadnak az erek.. ], kispuska, légpisztoly..

nagyapámnak engedéllyel, távcsöves vadászpuska (vegyescsövű), 1 wincseszter, másik vadászfegyver.. ö asszem ennyi..

 

 

 

off: nagyapám mesélte, h régen felvettek 4-6 réteg ruhát, és légpuskával lövöldöztek egymásra :P mindenféle indiánháborút csináltak stb. Nagyapám még él :)

Link to comment
Share on other sites

Hát csak egy 2. Világháborús szurony (még a nagypapámé volt) emlék képpen :) . Sztem nem is lesz se viperám se boxerem se lőfegyverem... Egy minek kettő ha véletlenül valaki rámtámad az utcán vagy megtom védeni magam anélkül is(csak jó volt vmire az az egynéhány év karate :D ) vagy ha fegyver van a támadónál ígyis úgyis besz..om.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...