Jump to content
PirateClub.hu

Photomanipulation


glevis
 Share

Recommended Posts

a glevisesről nincs valamilyen tutorialod???

 

mire gondoltál? melyik képre? mindegyik Glevis :D szerintem a gitáros képre gondoltál... nincs hozzá tutoriálom. nem dolgozok tutorialból és nem is készítek, de nagyjából eltom mondani hogyan kell csinálni. olyan kezdő löketet tok adni.

Link to comment
Share on other sites

tedd rá a legujabb ericssont küld el nekik, 1 hét mulva ott figyel minden plakáton :] zsír lett tetszik, várom a szuper tutorialokat :) ))

:D erre gondoltál?

 http://www.wapzona.hu/index.php?kategoria=hirek&cikkid=2335

wow ez a Sony Ericsson borzalmasan jókat tud alkotni!! 5MP? ez több mint telefon!! Bárcsak lenne egy ilyenem megfizethető áron...

am lehet h készítek egy ilyen plakátot csak akk azon még kellene alakítani mert minden telefonnak más az egyénisége. A W800-nak sztem ez a legmefelelőbb. Ja és h vhova kikerüljön mint plakát cenzuráznom kellene a véres részeket :D

indítok egy szavazást h legyen-e tutorial

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nekem kellene a tutorialos oldal és a brush pakkjaidat fel tudnád tölteni ?

igazából rohadtul nincs időm... A brushok kb. 300 MB elég gatya a feltöltésem. ha tudtuk ajánlani egy jó kis felvevő progit az király lenne akk tudnák csinálni tutorialt. mondjátok melyik képhez szeretnétek tutorialt vagy küldjetek egy képet és arra csinálok egy tutorialt ahogyan teszek rá egy GLevis designt. nem vagyok semmi jónak megrontója de nagyon kevés időm van...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sziasztok!

 

engem is érdekelnének a tutorialok már régóta! kerestem neked olyan progit amivel fel lehet venni az asztal tartalmát és flashbe elmenti, már csak fel kell majd valahova tölteni.

 

BB FlashBack Screen Recorder 1.5

http://rapidshare.com/files/56089571/BBFv154.rar
http://rapidshare.com/files/6838450/BBFv154.rar

 

Remélem jó lesz várom az anyagokat :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nem értem mért nem idézhetném hiszen csak egy másik gombot nyomtam meg... :Pja lehet h majd tömegcikkeket fogok gyártani pl. ha majd a gyufagyárba dolgozhatok végre :D hmm milyen jó lesz :D foglalkozom webdesignnal is azt már lehet tömegcikknek nevezni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...