Jump to content
PirateClub.hu

Falu/Város


kisdeak
 Share

Falu vs. Város  

220 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Falusi-Városi Élet.. Nektek Melyik Jön Be Jobban?

    • Falusi Élet
      107
    • Városi Élet
      113


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Én mindigis városban (Hatvan) laktam de Pestet soha sem szerettem... a falusi életről csak annyit tudok amennyit barátnőm elmondott. :D

 

Én meg Hatvan mellett lakom :P Én valahogy nem szeretem a városokat,mindig is jobban szerettem faluban lakni talán mert ez van megszokva.. NEM tudom.. De ha városba kéne költöznöm biztos nem pestre költöznék hanem valami kisebb városba.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Nekem a falusi élet eddig bejött! Arra is szavaztam.

De egy városban is ellenék egy kertvárosi részben. Egyébként csak falu. Belváros semmiképpen sem!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Számomra nehéz a döntés mert ugyan városban élek (megyeszékhely) de sok sok éven át egy nyugodt kis faluban töltöttem a nyaramat inenn több mint 400 kilóméterre:) Mind a két élet tetszene nekem. Mégis inkább azért húz a szívem a városi élet felé mert szeretem minden közel van, a boltok a szórakozási lehetőségek kellemes parkok stb... Bár hozzáteszem hogy 2 városi élet között is nagy a különbség. Szerencsére ahol én lakom egy eléggé tiszta város nem betondzsungel tele parkokkal fákkal virágokkal és még a levegő is igen tiszta :) ( Zárójelben megjegyzem azért a falusi nyugodt csendet éjjelente igencsak megtuggyák zavarni a drága kutyusok, nemis beszélve nappal a kukori kotkoda "zenekarról" :DDDD)

Link to comment
Share on other sites

Itt páran nem tudom milyen faluba élnek, hogy nem lehet bulizni, meg dögunalmas ... :D

Én is falusi vagyok, sőt alig vagyunk 1000 lélekszám felett, mégis, ha nem is mindig nálunk, de 20Km-es körzetben minden héten bulik vannak :D

nem unom magam halálra, akarok szólok haveroknak kiülünk valahova, mindig van társaság, bármikor összetudunk jönni egyet dumálni ;)

Hetente meg nem lehet bulizni, vagyis lehet, de sajnos én pénztárcám azt nem bírja, vagyis inkább alkalmatlan rá :D

Bolt is nyitva van vasárnap délelőtt. Drágább, de havonta nagy bevásárlást tartunk, ha meg kell ellehet menni bérlet van, kocsi van ennyi :D

Városban se mindig a szomszédban van a bolt ;)

6 éve járok be Győrbe, de semmi pénzért nem laknék ott .... maximum külvárosban, de ott se nagyon.

Szóval egyértelműen a falura adtam a voksom :)

Link to comment
Share on other sites

Én városban élek erre is szavaztam. A falu azért jobb mert nyugodtabb az élet, közel van minden, és szinte mindenki ismer mindenkit :D De város mégiscsak jobb mer a faluba hamar beleunhatsz. Városba jóval több minden van és szerintem ezért jobb.

Link to comment
Share on other sites

Én kisvárosban élek (8000 fő, ami már községnek nevezhető), és itt minden olyan nyugodt, és csendes, nincsenek betörések (néha azért vannak), és ami fontos, az az, h nem a mocskos nagyvárosi levegőt szívom be napmintnap, hanem a tiszta levegőt (ha Pekingbe kéne utazni, abba én bele lennék betegedve). :)

 

17136yf2.png

 

Üdv.: csasa94

Link to comment
Share on other sites

városi élet. a hosszan tartó falusi életet egy szóval tudom jellemezni: unalom

hiába, hogy ott nyugi van, meg csend, meg satöbbi, amikor fenét se tudsz csinálni, mert (mivel falu) alapból nem történik annyi minden, mint egy átlag városban. de engem csak azért zavar, mert utálok semmit nem csinálni, és egy városban nagyobb a lehetőségek listája

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...