Jump to content
PirateClub.hu

hogyan kérjek cigit?


dragster6
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Csatlakozok Yoda barátomhoz, ettől nem leszel menőbb, csak a fogaid lesznek sárgák, meg a szád lesz büdös! De te tudod, a te dolgod...

 

hallod, ha csak ez a 2 probléma lenne a cigivel... :D sztem meg senki ne dohányozzon, se a 30 éves, se a 18 éves, a 14 éves meg aztán pláne ne dohányozzon, mert olyan kormos lessz a tüdeje, hogy külön bejáratú kéményseprő osztagot fognak neki kiképezni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kimutatták h a fű nem tesz annyi sz*rt mint a cigi meg az alkohol

 

1. fűtől nem mehet el emlékezeted (alkoholtol igen, pl. nem emléxel mit csináltál tegnap este)

2. nem okoz tüdőrákot (azt a dohány okozza)

3. nem leszel olyan mértékben függő mint más drogokra, vagy cigire

 

úgy tudom csak azért tiltották be mert kábítószernek minősül

no comment a cigit meg az alkoholt nem tltja be senki

 

mellesleg erre visszatérve sztem se cigizz....sok osztálytársam cigizik már (7. osztály)

és már rosszabb a tüdejük pedig nem is szívnak régóta

 

ha hosszabb ideig használod (1-2 év) személyiségmódosító hatású, ami azért nem kis dolog.

Meg ha nemtünt volna föl a füvezés erősen reklámozva van (rengeted filmben füveznek) . A maga idejében a cigizést sem hitték károsnak, csak egyre kevesebben szívják, kell valami más...

Link to comment
Share on other sites

2. nem okoz tüdőrákot (azt a dohány okozza)

Es megis hogy akarod azt a zoldet elfogyasztani? A leggyakoribb modja meg mindig az, hogy cigibe sorodja az ember, megpedig szuro nelkul, hiszen a szuro megszurne azt is, ami a dolognak pont a lenyege lenne. Szoval azert ovatosan ezzel a "nem okoz tudorakot" temaval, hiszen egy spangli joval rakkeltobb, mint egy szal cigi.

 

3. nem leszel olyan mértékben függő mint más drogokra, vagy cigire

Kutatasok szerint nem okoz fizikai fuggoseget, ellenben lelki fuggoseg kialakulhat. Ez kb olyan lehet, mint a szituacios dohanyos. Alapjaraton egyaltalan nem, vagy joval kevesebb cigarettat sziv, mint aki azert dohanyzik, mert nikotinfuggo, ellenben ha olyan a helyzet (pl. beul valahova a haverjaival beszelgetni), akkor joval tobb cigit elsziv egy adott idointervallum alatt, mint egy nikotinfuggo hasonlo idotartam alatt. Raadasul a szituacios dohanyosok kozott kisebb szazalekban fordul elo sikeres leszokas.

Nem tisztem itelkezni a kabitoszerek felett, hiszen nem vagyok kompetens a temaban, de ha mar ezt boncolgatjuk, akkor nezzuk meg az erem masik oldalat is.

Link to comment
Share on other sites

OFF:Én meg úgy hallottam át teszik 21 éves korra a cigi vásárlást az italt meg a jogsit :S

Már tiszta Amerika.

 

ON:Bemész a kocsmába aztán kiteszed a pénzt és mondod mit akarsz venni. Ennyi :) A felfogásod az nem az én problémám :D Vagy bemész boltba kérsz megkérdik:

-Személyi?

-Nincs nálam

Ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bemész a boltba és mondod h pl egy marboro-t kérek. Ha kéri a diákot v személyit, akkor mondod nincs itt. Ha ezután nem hajlandó kiadni mész máshova. Tőlem van h megkérdezik h mennyi van még 18-ig? mondom 1 év és kiadják. (egyébként nem dohányzok, csak volt egy kis időszak amikor alkalmakkor néha..)

Link to comment
Share on other sites

anno, mikor fiatalok voltunk és nem töltöttük be a korhatárt megkértünk egy idegent hogy vegye meg nekünk, aki már elmúlt, de nem csak cigit, hanem jó pár üveg sört is :D :D :D -a poén az volt hogy mikor oda mentünk a hátizsákokkal akkor azt mondta a kedves eladónő h ez nem fog menni - dehogyisneem :D mikor a csávó készségesen segített nekünk, akkor a csajnak majd felrobbant a búrája - na az minden pénzt megért :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...