Jump to content
PirateClub.hu

Ti mikor borotváltátok először?


Dj Atesz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szerintem borotváld az arcod attól gyorsabban nö és férfiasabb leszel nem pejhes kiscsibe :D

 

A fanszört meg hajvágóval vagy pajeszaprítóval kezeld aztán kend be mindegy milyen testápolóval a lényeg hogy jó folyékony legyen mert az jobban hüsit. Elösször kaka lesz... még lehet összevissza is vágod magad :lol: de megedjödik meg ügyesebb is leszel.

Link to comment
Share on other sites

most nem azért,de sztem ez a szőrtelenítés tiszta b*zis szerintem...

komolyan mondom,mint a lányok..."jajj egy szőrszál..."

sztem semmi értelme borotválni...+a kockázat,hogy levágod... :S

Rengeteg olyan csajt ismerek, akinek undorító, ha a csávónak erdő van a gatyájában.

Link to comment
Share on other sites

Homa: ha annyira félsz, hogy levágod borotválás közben, annyi erővel acborotválás közben is elvághatod a saját nyakad! :D Amúgy higiéniai szempontból nem kimondottan jó, ha őserdő van a lábad között... Főleg ilyenkor nyáron illetve ha fizikai munkát végzel/sportolsz... És bár Jula módszere igen fájdalmas lehet, de még mindig jobb, mint az olló és a borotva, mert:

 

1. Nincs esélye, hogy összevagdosd magad

2. Nem erősödik meg annyira a szőr

 

Kezdőknek: Az első pár alkalommal fordíts rá több időt, óvatosan, odafigyelve kezeld a borotvát, akkor nem vágod magad össze (annyira). Az after shave-et, magyarán borotválkozás utáni arcszeszt NE!!! használd, mert nemhogy nem hűsít, de inkább annyira csíp, hogy majd' bepisilsz! :D 10-15 alkalom bőven elég, hogy hozzászokjon a bőröd a borotváláshoz, ne legyen annyira érzékeny. És a borotva legyen éles és főképp tiszta! Érzékeny terület, hamar össze lehet szedni valamilyen csúnya fertőzést!

Link to comment
Share on other sites

nekedis fölteszem kérdésem... honaljadat is olloval?:D

 

 

de mért ollóval?? mi a baj a borotvával??? :D

 

Hát, egyszer próbáltam ollóval a hónaljamat, eléggé nehézkes volt, de megoldottam.

Másodszor barátnőm levágta, szintén ollóval :D szép munkát csinált.

 

Teljesen csupaszon full buzis, bnőm is mondta, hogy le ne merjem csupaszra, de nem is akarom :D

Link to comment
Share on other sites

én a női borotvára esküszöm ha a fanszőrzetről van szó :D

kajak, férfiborotva az sokkal durvább, arcra persze h az kell... de a farkam közelébe nem engedem... tesómtol csórtam egy nőit erre a célra :D nálam bevált ;)

yah am 14 évesen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hát, egyszer próbáltam ollóval a hónaljamat, eléggé nehézkes volt, de megoldottam.

Másodszor barátnőm levágta, szintén ollóval :D szép munkát csinált.

 

Teljesen csupaszon full buzis, bnőm is mondta, hogy le ne merjem csupaszra, de nem is akarom :D

 

Looool azt hittem hogy az ágyék körül nyírta a barátnőd :D:lol::D

Kb olyan idős lehetsz mint én, mondom ez durva :D

 

Bocs az OFFért. Még nem borotváltam le

Link to comment
Share on other sites

Nem emlékszem, hogy mikor de nem ilyen fiatalon mint az itteni többség.

B.nőmet is néha én szokom ha itt van nálunk :D

Arcomat 15 éves korom óta borotválom szóval megbízik bennem ott lent talán 17 éves korom óta kb. de mondom nem emlékszem nem tartom észbe, hogy mit mikor kezdtem borotválni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...