Jump to content
PirateClub.hu

Ti mikor borotváltátok először?


Dj Atesz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

most nem azért,de sztem ez a szőrtelenítés tiszta b*zis szerintem...

komolyan mondom,mint a lányok..."jajj egy szőrszál..."

sztem semmi értelme borotválni...+a kockázat,hogy levágod... :S

 

hát ha vagy olyan szerencsétlen, hogy levágod :D :D

 

amúgy meg a csajok nem a "retro fazonra" buknak :D szerintem :D

Link to comment
Share on other sites

16 evesen kezdtem el talan irtani a dzsumbujt :)

 

Gyantanak meg egy kicsit mazo filingje van, egyszer volt az h poenbol amikor baratnom ment kozmetikushoz hagytam honaljkutyat h szedje le a szaki. Hat b+ ne tudjatok milyen szar moka, pedig elegge jol birom a fajdalmat, /torott kulcscsonttal lovaglas/ de az egy kicsit sok volt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A szőrtelenítő krém egy rakás sz*r szerintem. Leszedi de nem végez jó munkát én régebben próbáltam és mindíg hagyott egy kis szőrt maga után. Mondjuk ez szerintem attól is függ hogy kinek milyen erős a szőrzete, nekem nem vált be!

 

Szerintem a borotva a legjobban bevált eszköz erre a célra, vagy a láncfűrész /csak adrenalinőrülteknek/! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kb 14.

Elmondanék egy nagy titkot a broki szőr vágásnál. Ha ször növekedéssel megegyező irányba vágod(föntről-->>le) akkor nem pörsög ki, vagy ha igen max 1-2 szőrtösző. Habbal, géllel szerintem mindegy én zuhanyzás közben szoktam folyó vízzel (szerintem legjobb). Hajnyíróval is jó csak nekem csak egy van és a hajamban nem akarok quki szőrt.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

én meg csak annyit fűznék hozzá, hogy azért pattogzik ki mert egyyrészt irritációnak van kitéve a bőr, másrészt vagy az eszköz vagy a kezed vagy valami nem volt elég tiszta, harmadrészt érzékeny a bőröd, negyedrészt begyulladt a szőrtüsző.

 

ha én leborotválom az arcom és nem kenem be áftör sé vel, akkor se pattogzik ki. igaz én már lassan 15 éve borotválom... és elektromos borotvával.

 

aki ügyetlennek hiszi magát használjon szörtelenítő krémet, mert ugyanúgy mint a borotvánál, a krémnél is kell kis ügyesség.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

asszem 16 évers koromóta csupasz vagyok :P és igy szeretnek a lányok... igy az igazi :D csak csupasz csajjal volt szerencsém mindig.... ha lesz ellentét sztem otthagyoma csajt.... :D :D

 

Amugy meg gél+sima borotva+ nivea balzsam mindenhova és ápolt vagy mindenhol !! ennyi

Link to comment
Share on other sites

Amikor 17 évesen novemberben herecsavarral elvittek kórházba és műteni kellett, akkor beretválták le, de amúgy meg kifejezetten szakáll-és-egyéb-szőrnyíróval tök normálisan lehet vágni (akkus, vízálló Remington, és titánbevonatú pengék, annak semmi sem tud ellenállni, mondjuk broki után megmosom a fejet ha szakálligazítok :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szoval elöszőr is hello 13 vok és még nem borotválom nem mondom hogy nem szőrös de nincs is dzyumbuj vajon el kezdjem borotválni vagy sem és kiméletesbbb az ollo vag inkábbb a borotva hát mit mondjak haj nyíró jó hogy nem egyből lánc fűrész ja és ha be kenem elötte vagy utána krémmel???? Válaszokat várok!!!!!Ha pl:el megyek egy buliba és ott van egy lány csupasz vok és neki ez nem tetszik de viszont másnak igen mitt tegyek csupasz közepes vagy semmi borotva??????????????????? :(:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

én kb hetente szoktam borotválni, és hogy egy két embert megnyugtassak 5 év alatt még egyszer se vágtam bele, és már irritáció sincs :P

a szőrtelenítő krémek meg télleg sz@rt se érnek, gyantával meg hagyjanak békén :D

igaz a borotválás utáni második nap az gyilkos amikor már SZÚÚÚÚÚR :blink:

témához szólva 15 voltam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Kb.: 16 éves korom óta, és mostanság már nem borotválom, hanem gyantázom.

 

Kicsit fájdalmas, de meg lehet szokni, és kb 2-3 hónapig nem kell hozzányúlni.

Jah, és a szőrtüszők se gyulladnak be. ;)

Link to comment
Share on other sites

egy kis statisztika:

 

A nők azt szeretik, ha egy férfi fanszőrzete:

Rövidre nyírt - 51%

Teljesen leborotvált - 23%

Szőrös - 16%

Egyedien, egyszerűen borotvált (pl. csíkra) - 8%

Egyedien, mintásra borotvált (pl. csillag) - 2%

 

A férfiak azt szeretik, ha a saját fanszőrzetük:

Rövidre nyírt - 47%

Szőrös - 34%

Teljesen leborotvált - 11%

Egyedien, egyszerűen borotvált (pl. csíkra) - 5%

Egyedien, mintásra borotvált (pl. csillag) - 3%

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...