Jump to content
PirateClub.hu

Smároltál-e már veled azonos neművel?


Vikííí
 Share

Smároltál-e már veled azonos neművel?  

266 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Smároltál-e már veled azonos nem?vel?

    • Lány vagyok - Nem, de nem is szeretnék.
      7
    • Lány vagyok - Nem, de majd szeretnék, elvégre egyszer mindnent ki kell próbálni.
      3
    • Lány vagyok - Igen, de nem szeretném többször.
      1
    • Lány vagyok - Igen, élveztem is, és szeretném máskor is csinálni.
      4
    • Fiú vagyok - Nem, de nem is szeretnék.
      240
    • Fiú vagyok - Nem, de majd szeretnék, elvégre egyszer mindnent ki kell próbálni.
      3
    • Fiú vagyok - Igen, de nem szeretném többször.
      3
    • Fiú vagyok - Igen, élveztem is, és szeretném máskor is csinálni.
      5


Recommended Posts

Sziasztok!! :)

 

Érdekel a véleményetek tessék szavazni! :) A válaszotokat légyszi indokoljátok meg, kiszivárogni úgyse fog semmi titok hisz mindenki nicknéven van itt regisztrálva :D A szavazást azért bontottam 2 részre (fiú/lány) mert az a tapasztalatom hogy a lányok bevállalósabbak ilyen téren :blink: Én már csináltam lányal és élveztem is B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nem, nem is fogok. A csajok azért vállalják be szerintem, mert az izgatja a fiúkat/férfiakat, míg ellenkező esetben nem a lányok miatt csinálják. Míg egyik esetben tuti, hogy váza a csókolózó azonosnemű pár, addig a másik esetben nagyrészt csak kacérkodás, vagy kíváncsiság van.

Link to comment
Share on other sites

Nem teljesen értem ezt :huh: melyik nemnél van csak kiváncsiság? Amúgy az nem igaz h a lányok azért csinálják mert a fiúknak bejön :P Én se ezért csináltam, egy fiu se látta h más csajjal smacizok. Az csak a fiúk szerencséje h mi élvezzük :P

Női nemnél van kíványcsiság. Általánosítani nem akartam, de úgy látszik így sikeredett.

Az utolsó mondatod nice. ;):)

Link to comment
Share on other sites

Jajj az utolsó mondatot úgy értettem h a fiúknak nem az a szerencséje h mi élvezzük hanem az hogy csináljuk :D De jogoz nem fogalmaztam pontosan :lol: Lehet h igazad van, de csak az első csók kiváncsiság utána már élvezet, mert már tudja az illető hogy milyen érzés saját nemével smárolni. :)

 

Kevés a lány errefele :( Azért ők nem csak "Nem, de nem is szeretnék."" lehetőséget választanák :D Legalábbis remélem :D

 

Azok a fiúk akik azt mondják h ha lányok lennének csinálnák lánnyal, azok esetleg szexre is képesek lennének lánnyal??

Link to comment
Share on other sites

fiu vagyok : nem és nem is fogok

 

Jajj az utolsó mondatot úgy értettem h a fiúknak nem az a szerencséje h mi élvezzük hanem az hogy csináljuk :D De jogoz nem fogalmaztam pontosan :lol: Lehet h igazad van, de csak az első csók kiváncsiság utána már élvezet, mert már tudja az illető hogy milyen érzés saját nemével smárolni. :)

 

Kevés a lány errefele :( Azért ők nem csak "Nem, de nem is szeretnék."" lehetőséget választanák :D Legalábbis remélem :D

 

Azok a fiúk akik azt mondják h ha lányok lennének csinálnák lánnyal, azok esetleg szexre is képesek lennének lánnyal??

hát nézd.. mi fiuk a lányokat szeretjük.. tehát ha most hirtelen női testünk lenne akkor is a lányokat szeretnénk.. amiugy egy intim kérdés: te bi vagy? vagy csak ugy smárolsz csajokkal ?

Link to comment
Share on other sites

fiu vagyok : nem és nem is fogok

hát nézd.. mi fiuk a lányokat szeretjük.. tehát ha most hirtelen női testünk lenne akkor is a lányokat szeretnénk.. amiugy egy intim kérdés: te bi vagy? vagy csak ugy smárolsz csajokkal ?

 

csak úgy szoktam lányokkal csinálni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...